Daugkartinio naudojimo medvilninė apsauginė veido kaukė, 2 vnt.

 • 999
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 20 eur

  Į krepšelį 

  Daugkartinio naudojimo apsauginės veido kaukės iš natūralios, nedažytos 100% medvilnės. Dengtos teflonu, puikiai garina drėgmę ir neleidžia išorinėms smulkiosioms dalelėms prasiskverbti pro medžiagą.

 • Daugkartinio naudojimo apsauginės veido kaukės, pagamintos iš nedažyto 100% natūralaus medvilnės audinio, kuris puikiai sugeria drėgmę, leidžia odai kvėpuoti ir nesukelia dirginimo. Geras pasirinkimas žmonėms turintiems jautrią odą. Užtikrindamos laisvą kvėpavimą, dviejų sluoksnių kaukės naudojamos kaip prevencinė priemonė  nuo rūko, smogo, dulkių, mikrobų ar oro taršos. Kaukės nėra medicininės paskirties. Komplekte yra 2 kaukės.

  • Prevencinė priemonė nuo dulkių arba kenksmingos oro taršos.
  • Gumytės leidžia kaukei gerai priglusti prie nosies bei burnos.
  • Ergonomiško dizaino – atkartoja veido kontūrus ir užtikrina patogų nešiojimą.
  • Padengtos teflonu, kuris neleidžia vandeniui prasiskverbti pro audinį.
  • Kaukė yra pagaminta iš dviejų sluoksnių nedažytos 100% medvilnės.
  • Komplekte yra 2 daugkartinio naudojimo kaukės.

  Priežiūra

  Daugkartinio naudojimo kaukės yra skalbiamos iki 40°C temperatūroje bei lyginamos prieš kiekvieną naudojimą. Jas galima 15 min. dezinfekuoti skalbinių džiovyklėje. Lyginti aukštoje temperatūroje. Svarbu: po 2-3 skalbimo teflono naudingos savybės pradeda mažėti.

 • Alternatyvios prekės

  Daugkartinio naudojimo apsauginė veido kaukė natūralus linas, 1 vnt.

  Apsauginė veido kaukė pagaminta iš ypač aukštos kokybės 3 sluoksnių natūralaus, nedažyto lino audinio. Universalaus dydžio kaukė yra daugkartinio naudojimo ir gali būti dezinfekuojama.

  399
  Kaklo mova iš 100 % merino vilnos, juoda

  Funkcionali kaklo mova yra pagaminta iš 100 % natūralios Merino vilnos, kuri pasižymi antibakterinėmis savybėmis, apsaugo nuo prastų oro sąlygų. Gali būti naudojama kaip veido kaukė. 

  1995
  Kaklo mova iš 100 % merino vilnos, raudona

  Universali kaklo mova pagaminta iš Merino vilnos, pasižyminčios antibakteriniu bei kvapus neutralizuojančiu poveikiu, dengia veidą ir kaklą, apsaugo nuo dulkių, vėjo ar saulės spindulių.  

  1995
  Daugkartinio naudojimo apsauginė veido kaukė Balta, 2 vnt.

  Aukštos kokybės apsauginės veido kaukės, pagamintos iš 3 sluoksnių 100% lino medžiagos, kuri nedirgina veido ir nesukelia alergijų. Neriboja kvėpavimo, plaunamos ir daugkartinio naudojimo.

  999