Elektrinis batų džiovintuvas "SB-3"

 • Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Spalva Kiekis Pirkti
  1659
  2100 Sutaupykite 441
  Pilka
  Į krepšelį 
  Oranžinė
  Į krepšelį 
  Juoda
  Į krepšelį 

  Modernios ir daugiakanalinės oro pūtimo sistemos dėka, džiovintuvas puikiai išdžiovina bet kokio tipo avalynę. 

  Gamintojas
  Elektro Warm
 • Naujas patobulintas elektrinis batų džiovintuvas, kuris puikiai išdžiovina bet kokio tipo avalynę. Naujasis SB- 3 modelis yra novatoriškos formos, kad būtų dar lengviau jį įdėti į batus. Džiovintuvas turi ventiliacijos angas tiek korpuso viršutinėje, tiek apatinėje dalyje. Vėdinimo angų naudojimas užtikrina veiksmingą ir greitą oro cirkuliavimą tarp šlapio bato vidaus ir jo išorės. Tai moderni, daugiakanalė oro pūtimo sistema, kuri pagreitina avalynės džiovinimo laiką.

  Šis džiovintuvas puikiai tinka ilgalaikiam naudojimui. Įtampa 230 V. Galia 8 W. Svoris 170 g.

  Spalvos: juoda, oranžinė, pilka.

  Kasdieninis batų džiovintuvo naudojimas rekomenduojamas asmenims ne tik kenčiantiems nuo gausaus pėdų prakaitavimo, bet ir aktyviai sportuojantiems. Kasdieninis šio prietaiso naudojimas padeda išsaugoti pėdas sveikesnes. Patvirtinta Dermatologijos instituto ir Centrinės batų industrijos laboratorijos Lenkijoje.

  Suteikiama 24 mėnesių garantija.

 • Alternatyvios prekės

  Omron kraujospūdžio matuoklis "RS6"

  Naujausias automatinis riešinis kraujospūdžio matuoklis su pažangiausiomis technologijomis: išmanioji rankovė, nereguliaraus širdies plakimo ir judėjimo nustatymas, pažangus širdies padėties daviklis, teisingos rankovės uždėjimo sistema. Labai kompaktiškas, ypatingai lengvas, plonas ir tylus. Didelis ekranas ir atmintis. Puikiai tinka dažnai keliaujantiems ir aktyviai gyvenantiems.

  7760
  12063 Sutaupykite 4303
  Omron kūno riebalų matuoklis su svarstyklėmis "BF-214"

  Profesionalus kūno sudėties matavimas. Tikslus ir greitas. Papildytas skeleto raumenų matavimu ir paskutinių matavimų atmintimi. Vaikų kūno sudėties algoritmas.

  4535
  5748 Sutaupykite 1213
  OMRON Inhaliatorius "MicroAIR U100"

  2018 m. naujiena ir TOP prekė! Patogus naudojimas bet kur ir bet kada. Kišeninis. Lengvas, mažas, begarsis ir galingas! Galimas naudoti bet kurioje padėtyje, net gulint. Tinka inhaliuoti net miegančius vaikus.

  12990
  16900 Sutaupykite 3910
  Omron kūno sudėties matuoklis su svarstyklėmis "BF-511"

  Naujausia technologija. Profesionalus ir kokybiškas. Paprastas naudoti. Ypač tikslūs ir patikimi matavimai. Tinka vaikams nuo 6m. 

  9350
  Omron fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas "Jog Style"

  Daugiafunkcis: skaičiuoja žingsnius, nueitą kelią, „sudegintas“ kalorijas, vidutinį bėgimo greitį.  „Active Engine“ technologija. Kompaktiškas, tikslus ir lengvas naudotis. Sukurtas mėgstantiems bėgioti! 
   

  3850
  5497 Sutaupykite 1647
  Omron masažuoklis - stimuliatorius "E4 Professional"

  Sumažina ir panaikina skausmo simptomus, atlieka masažą, ramina kūną, gerina limfos/kraujo tekėjimą ir pragulų gijimą. 15 skirtingų programų. Kompaktiškas ir paprastas naudoti.

  7150
  8901 Sutaupykite 1751