Elektrinis batų džiovintuvas SB-3

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Spalva Kiekis Pirkti
  1024
  1575 Sutaupykite 551
  Pilka
  Į krepšelį 
  Oranžinė
  Į krepšelį 
  Juoda
  Į krepšelį 

  Standartinis batų džiovintuvas greitai ir efektyviai išdžiovina avalynę, kojines, pirštines ir kepures. Prietaisas turi antibakterinį poveikį, todėl reguliarus jo naudojimas neleidžia susidaryti mikroorganizmas. 

  Gamintojas
  Elektro Warm
 • Electrowarm SB-3 elektrinis batų džiovintuvas padeda žmonėms išsaugoti sveikas pėdas ypač darganotomis dienomis. Drėgna avalynė ne tik trumpiau tarnauja, bet taip pat gali būti įvairių ligų sukėlėja, todėl būtina apsisaugoti nuo grybelinių ir infekcinių kojų ligų. Šis puikus prietaisas išdžiovina visų tipų avalynę ir apsaugo ją nuo nusidėvėjimo. 

  • Moderni, daugiakanalė oro pūtimo sistema paspartina avalynės džiovinimo laiką, o vėdinimo angos užtikrina veiksmingą ir greitą oro cirkuliavimą tarp šlapio bato vidaus ir jo išorės.
  • Universalus prietaisais taip pat tinka pirštinių, kepurių ir kojinių džiovinimui bei priežiūrai.
  • Integruota apsauga nuo perkaitimo, todėl prietaisas negadina avalynės taip kaip džiovinimas ant radiatoriaus. Optimali, ne per aukšta temperatūra (50 °C) užtikrins, kad mylimi batai tarnautų ilgiau.
  • Kasdienis batų džiovintuvo naudojimas rekomenduojamas asmenims, kenčiantiems nuo hiperhidrozės (gausaus pėdų prakaitavimo).
  • Unikalus prietaisas puikiai tinka ilgalaikiam naudojimui. Neužima daug vietos, taigi jis taip pat bus naudingas išvykų metu.
  • Šiam prietaisui suteikiama 24 mėnesių garantija.

  Techniniai duomenys

  Įtampa: 230 / 12 V
  Galia: 8 W

  Elektrowarm prekės ženklas gamina visiškai saugią batų džiovintuvų produkciją, sėkmingai išbandytą ir patvirtintą Dermatologijos instituto ir Centrinės batų industrijos laboratorijos Lenkijoje. Įmonė siūlo puikų sprendimą žmonėms, siekiantiems išspręsti kasdienę drėgnos avalynės problemą greitai ir patogiai.

  Naudojimas 

  Įdėkite džiovintuvą į sudrėkusio arba šlapio bato vidų ir įjunkite prietaisą į elektros lizdą. Batui visiškai išdžiūvus, ištraukite prietaiso laido kištuką iš elektros lizdo. Džiovinimo laikas priklauso nuo to, kiek šlapia avalynė. Elektriniu prietaisu nedžiovinkite varvančios avalynės.