Miracle Oil kūno kremas, 118 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  1850
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Tai vienas iš geriausių produktų, norintiems atsikratyti bet kokio tipo odos dirginimo! 100% natūralus! Praturtintas kanapių sėklų, saulėgrąžų ir arbatmedžio aliejais!

  Gamintojas
  Earthly Body (JAV)
  Prekės ženklas
  Hemp Seed
 • Miracle Oil kūno kremas yra vienas iš geriausių produktų, norintiems atsikratyti bet kokio tipo odos dirginimo! Pagamintas tokiu pat principu, kaip ir daugiafunkcinis Miracle Oil kūno aliejus, kuris yra 100% narūralus ir tinkamas naudoti ne tik kūnui, bet ir veidui. 

  Šis kremas - tai 100% natūralių kanapių sėklų, arbatmedžio, dygminų ir saulėgrąžų aliejų derinys praturtintas su Candelilla (Rimbinės karpažolės) vašku puikiai nuramina, minkština ir giliai drėkina sausą ir sudirgusią odą.

  Tai nepaprastas Jūsų pagalbininkas norint nuraminti ir normalizuoti odos būklę, taip pat padės Jums kovojant su įkandimais, niežuliu, odos dirginimu po depiliacijų, puikiai tiks po saulės vonių! Taip pat mažina strijas bei jų atsiradimą!

  Be sulfatų. Be alkoholio. Be dažiklių. Be propileno glikolio. Veganiškas produktas!

  DYDIS: 118ml

 • Alternatyvios prekės

  Daugiafunkcinis Miracle Oil natūralus kūno aliejus, 30 ml

  Tai devynių natūralių gydomųjų aliejų (įskaitant arbatmedžio, kanapių sėklų, taip pat vitamino E) mišinys su neribotom panaudojimo galimybėm ir privalumais! Tai tarsi medicininė vaistinėlė viename buteliuke - tikras stebuklas! Skirtas tepti įbrėžimus, nudegimus, įkandimus, randus, strijas, skutimo ar depiliacijos sudirgintą odą.

  1095
  1400 Sutaupykite 305