Gerųjų bakterijų raugai

 • Natūralūs rauginto pieno produktai - tai nepakeičiamas, lengvai pasisavinamas, naudingų maistinių medžiagų šaltinis Jūsų organizmui.  Tai natūralūs probiotikai!

  VIVO gerųjų bakterijų raugai yra naudojami gyviems pieno produktams pasigaminti namų sąlygomis. Tokie produktai išsiskiria tuo, jog:

  • visada yra švieži;

  • natūralūs, nes neturi jokių kenksmingų priedų (pieno miltelių, tirštiklių, dažiklių, cukraus, skonio stipriklių ir t.t.);

  • juose gausu gerųjų gyvųjų bakterijų, kurios ne tik atkuria žarnyno mikrofloros pusiausvyrą ir normalizuoja virškinimą, bet ir pagreitina madžiagų apykaitą bei stiprina imunitetą;

  • tai mažo kaloringumo ir mažai riebalų turintys produktai, todėl ypač tinkantys besilaikantiems dietinės mitybos;

  • labai naudingi mažiems vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms mamytėms.

  O pagaminti Jūsų namuose šie produktai tampa dar skanesni!

  VIVO BIFIVIT gerųjų bakterijų jogurtas, 2x0.5 g

  Gerųjų bakterijų raugas skirtas rauginto pieno gėrimo gamybai namuose. Bifivit yra labai populiarus ir mėgstamas vaikų produktas, tinkantis vaikams jau nuo 6 mėn.  Atkuria mikrofloros pusiausvyrą ir normalizuoja virškinimą.

  365
  VIVO gerųjų bakterijų jogurtas, 2x0.5 g

  Gerųjų bakterijų raugas jogurtui namuose pasigaminti. Skanus ir naudingas kasdienis produktas. Labai naudingas vaikams, maitinančioms bei besilaukiančioms moterims. Normalizuoja virškinimą ir stiprina imunitetą.

  365
  VIVO VITALAKT gerųjų bakterijų jogurtas, 2x0.5 g

  Gerųjų bakterijų raugas skirtas rauginto pieno produkto vitalakto gaminimui namuose. Gerina apetita ir normalizuoja medžiagų apykaitą. Praturtintas natūraliais vitaminais, mikroelementais ir amino rūgštimis.

  365
  VIVO gerųjų bakterijų kefyras, 0.5 g

  Gerųjų bakterijų raugas kefyrui namuose pasigaminti. Labai naudingas ir gausus naudingų gyvųjų bakterijų kasdienis produktas. Greitina medžiagų apykaitą ir mažina žarnyno infekcijų riziką. Ypač tinka norintiems numesti svorio.

  350
  VIVO SIMBILAKT gerųjų bakterijų jogurtas, 2x0.5 g

  Maksimalus bifido ir lakto bakterijų kiekis. Naujos kartos probiotikas. Simbilakt yra pažangus preparatas mikrofloros atstatymui.

  365
  VIVO ACIDOLAKT gerųjų bakterijų jogurtas, 2x0.5 g

  Gerųjų bakterijų raugas skirtas rauginto pieno produktų gaminimui namuose. Turi priešuždegiminių savybių, efektyvus kovojant su įvairių rūšių bakterinėms ir grybelinėms infekcijoms. Tinka nuo 6mėn.

  365
 • Tai natūralūs probiotikai Jūsų organizmui!

  Atkuria žarnyno mikrofloros pusiausvyrą, normalizuoja virškinimą, pagreitina madžiagų apykaitą, stiprina imunitetą, turi priešuždegiminių savybių, efektyviai kovoja su įvairių rūšių bakterinėms ir grybelinėms infekcijoms, padeda numesti svorio... ir dar daug kitų gerų savybių!