Prekių katalogas

Omron kompresorinis inhaliatorius C28P

 • Omron kompresorinis inhaliatorius C28P

  6595
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 20 EUR

  Į krepšelį 

  Unikalus naujos kartos kompresorinis inhaliatorius greitai ir lengvai užtikrina veiksmingą inhaliacijos procesą ir mažesnį vaistinio preparato sunaudojimą.

 • Omron C28P – inovatyvus ir patikimas kompresorinis inhaliatorius, skirtas kvėpavimo takų ligų prevencijai ir lengvinimui. Prietaisas pasižymi kvėpavimą gerinančia vožtuvų sistema, kuri padeda optimizuoti vaisto srautą įkvepiant ir sumažina vaisto praradimą iškvepiant. Paprastas naudoti, veiksmingas, užtikrina greitą ir efektyvią inhaliaciją jums ir jūsų artimiesiems.

  • Inhaliatorius skirtas vaistams nuo kvėpavimo sutrikimų inhaliuoti.
  • Turi skirtingo dydžio kaukes, todėl tinkamas naudoti visai šeimai.
  • Tinkamas gydyti bronchitą, bronchiolitą, astmą ir kitas kvėpavimo ligas.
  • Efektyvi vožtuvų sistema leidžia pacientui įkvėpti maksimalų vaistinio preparato kiekį.
  • Pakuotėje: Kompresorius, maitinimo laidas su ES kištuku, oro tiekimo vamzdelis (150 cm), burnos kandiklių rinkinys, adapteris, kaukė suaugusiesiems, kaukė vaikams, naudojimo instrukcija, kelioninis krepšys, 5 atsarginiai oro filtrai.
  • Prietaisui suteikiama 3 metų garantija.
  • Pagamintas Italijoje.

  Techniniai duomenys

  Dydis: 180 x 104 mm
  Svoris: 1300 g
  Garso lygis: 55 dB
  Maitinimas: 230 V 50 Hz

  Omron – tarptautinis automatizacijos sistemų, elektroninių dalių ir medicininės įrangos gamintojas, užimantis lyderio poziciją rinkoje. Šio prekės ženklo medicininė technika padeda vartotojui sekti kūno ir sveikatos pokyčius bei suteikia visavertį ir aktyvų gyvenimą.

  Naudojimas

  Prieš naudodami prietaisą, atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją, kurią rasite pakuotės viduje. Tai yra medicinos prietaisas. Naudokite šį prietaisą tik taip, kaip nurodė gydytojas.

 • Alternatyvios prekės

  Omron kompresorinis inhaliatorius su aspiratoriumi C301 DuoBaby 2in1

  Skirtas kūdikiams ir mažiems vaikams. Efektyvios inhaliacijos tiek viršutiniams, tiek apatiniams kvėpavimo takams, naudojant 2 skirtingas inhaliatoriaus galvutes. Su nosies aspiratoriumi. Ergonomiškas ir higieniškas. Paprasta naudoti ir prižiūrėti. 

  7495
  Omron kompresorinis inhaliatorius su nosies plovykle C102

  NAUJIENA! Puikiai pasitarnaus tiek pavasarį ar vasarą, tiek rudenį ar žiemą. Efektyviai gydo bei palengvina įvairių alergijų (pvz. šienligės) ir paršalimo ar kitų kvėpavimo takų ligų simptomus! Tinkantis ir vaikams ir suaugusiems!

  5495
  Omron kompresorinis inhaliatorius A3 Complete NE C300

  3-jų pozicijų purkštuvas leidžia greitai ir efektyviai gydyti viršutinius, vidurinius ir apatinius kvėpavimo takus atskirai! Galimybė tikslingai gydyti tik ten, kur reikia. Galingas, greitas ir patikimas!

  5995
  Omron kompresorinis inhaliatorius CompAir Plus NE C28P

  Veiksmingas ir efektyvus inhaliatorius, kuris sumažinima gydymo laiką ir vaistų išeikvojimą! Galingas, tad efektyviai pasiekia tiek viršutinius, tiek apatinius kvėpavimo takus. Ypač higieniškas.

  5895
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kompresorinis inhaliatorius CompAir NE C801 KD

  Puikus pasirinkimas kiekvienam turinčiam mažų vaikų. Labai lengvas, kompaktiškas ir tylus. Žaismingas. Greitas inhaliacijos laikas ir puikus vaistų įkvėpimas. Tinka tiek viršutinių, tiek apatinių kvėpavimo takų ligoms gydyti. 

  6395
  Prekė išparduota. Susisiekite