Omron kraujospūdžio matuoklis "MIT Elite"

 • Kraunamos nuotraukos
  8989
  11789 Sutaupykite 28 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Šiuolaikiškas dizainas. Visos matuoklio funkcijos lengvai suprantamos, valdomos ir matomos patraukliame, dideliame LCD ekrane. Kompaktiškas, puikiai telpantis į kišenę. Didelis atminties pajėgumas (90 matavimų atmintis su datos ir laiko parodymais). Greitas ir tikslus.

  Gamintojas
  Omron (Japonija)
 • OMRON automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis MIT ELITE

  Visos matuoklio funkcijos lengvai suprantamos, valdomos ir matomos patraukliame dideliame ekrane. Naujos kartos MIT Elite matuokliai patiks bet kurios amžiaus grupės naudotojams bei norintiems išsiskirti. Potencialūs šio kraujospūdžio matuoklio naudotojai priskiriami elito sluoksniui, arba solidūs žmonės. Omron MIT Elite matuoklis išskirtinis dėl didelio ekrano ir plono dizaino, todėl idealiai tinka keliautojams, kurie teikia pirmenybę žastiniams matuokliams, taip pat puikiai tinka atlikti kraujospūdžio matavimus namuose, svečiuose ar net ofise. Matuoklis lengvai tilps net kišenėje, tad jį galima visur su savimi nešiotis.

  Dėl auštos klasės dizaino šiandien nebereikia slėpti ekrane matomo padidėjusio kraujospūdžio parodymų. Su šiuo „i-pod“ stiliaus kraujospūdžio matuokliu žmonės nesigėdys kitiems parodyti savo matavimų rezultatų. Matuoklis patogus duomenų peržiūrai dėl didelio LCD ekrano, paprastos vieno mygtuko paspaudimo funkcijos. Didžiulis atminties pajėgumas ir galimybė per 10 minučių iš eilės atlikti 3 matavimus ir išvesti matavimų vidurkį. Omron Mit Elite suseka nereguliarų širdies ritmą ir atvaizduoja tik patikimus parodymus. Jei širdies rimtas nereguliarus, tai pavaizduojama simboliu. Specialūs simboliai taip pat rodomi ekrane esant hipertenzijai ar jei judama matavimo metu. Tiems, kurie nori įsitikinti, ar jų kraujospūdis rekomenduotino dydžio (žemiau nei 135/85 mmHg), turi stebėti prietaiso parodymus. Jeigu po matavimo mirksi specialus simbolis, vadinasi kraujospūdžio parodymai viršijo rekomenduojamą dydį.

  Prie "Omron" MIT Elite matuoklių galima naudoti dviejų dydžių rankoves, t.y. vidutinę, kai žasto apimtis 22-32 cm, bei didelę, kai žasto apimtis 32-42 cm. Komplekte pridėta vidutinio dydžio rankovė. Ypatingai didelė rankovė (žasto apimčiai esant 32-42 cm) gali būti įsigyjama papildomai. Omron MIT Elite komplekte yra saugojimo dėklas, elementų komplektas, kraujospūdžio matuoklio pasas, garantinis lapas bei instrukcija. Papildomai galima įsigyti maitinimo bloką į elektros tinklą.

  SAVYBĖS:

  • Automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis

  • Greitas ir tikslus matavimas

  • Didelis LCD (skystųjų kristalų) skaitmeninis ekranas

  • Šiuolaikiškas „i-pod“ dizainas

  • Ypač plonas ir kompaktiškas

  • 90 matavimų atmintis su datos ir laiko parodymais

  • Nereguliaraus pulso ženklo parodymas ekrane

  • Vidurkio išvedimo funkcija

  • Judėjimo ženklo parodymas ekrane

  • Svečio režimas

  • Komplekte yra vidutinio dydžio rankovė (22-32 cm). Ypatingai didelę rankovę (žasto apimčiai esant 32-42 cm) ir maitinimo bloką į elektros tinklą galima įsigyjama papildomai.

  • Saugus - kliniškai patvirtintas (Tarptautinis protokolas)

  • Mažas svoris (apie 240 g be elementų)

  • 5 metų garantija

 • Alternatyvios prekės

  Omron kraujospūdžio matuoklis "M3 Comfort"

  Patobulintas vidutinės klasės matuoklis! Su išmaniąja "Intelli wrap" rankove, teisingos rankovės uždėjimo sistema ir spalvotu kraujospūdį įvertinančiu indikatoriumi. 60 matavimų atmintis kiekvienam iš 2 naudotojų. 

  5704
  9575 Sutaupykite 3871
  Omron kraujospūdžio matuoklis "M10-IT"

  Naujas aukščiausios klasės kraujospūdžio matuoklis su įdiegtomis pažangiausiomis funkcijomis. Turi 84 matavimų atmintį kiekvienam iš 2 naudotojų kartu su vidurkių išvedimu ir prijungimu prie kompiuterio. Didelis ekranas ir rodomi skaičiai. Padidinta rankovė. Greitas, patogus ir patikimas kraujospūdžio matuoklis.  

  10979
  14570 Sutaupykite 3591
  Omron kraujospūdžio matuoklis "M6 Comfort"

  NAUJAS M6 COMFORT modelis! Papildytas naujomis funkcijomis tokiomis kaip spalvotas kraujospūdžio lygio indikatorius, teisingos rankovės uždėjimo sistema, rytinės hipertenzijos simbolis. Su padidinta ir unikalia „INTELLI WRAP“ rankove. Tai greičiausio matavimo, maksimalaus komforto ir tikslumo matuoklis!

  7252
  10287 Sutaupykite 3035
  Omron Kraujospūdžio matuoklis "M6AC"

  Naujas modelis papildytas naujomis funkcijomis!  Universali padidinta minkšta rankovė (22-42cm) ir  patobulinta teisingo rankovės uždėjimo sistema! Lengvai suprantamas spalvotas kraujospūdžio lygio indikatorius! Komplekte yra adapteris į elektros tinklą.

  7590
  11004 Sutaupykite 3414
  Omron kraujospūdžio matuoklis "M7 Intelli IT"

  Naujiena! Papildytas naujausiomis funkcijomis: padidinta išmanioji "Intelli wrap" rankovė, mabiliojio telefono programėlė Omron connect, spalvotas kraujospūdžio lygio indikatorius, teisingos rankovės užsidėjimo sistema. 2 naudotojų rėžimas su 100 matavimų atmintimi kiekvienam atskirai. Labai tikslus ir patikimas.

  7650
  11004 Sutaupykite 3354
  Omron kraujospūdžio matuoklis "MIT Elite Plus"

  Pilnai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis su USB jungtimi ir programine įranga, kuri leis lengvai analizuoti matavimų duomenis. Didelis šviečiantis ekranas, šiuolaikiškas dizainas (labai plonas ir telpantis kišenėje). Didelė atmintis ir vidurkio išvedimo funkcija. Patogus matuoti ir stebėti kraujospūdį bet kokio amžiaus naudotojui.

  13562