Omron kraujospūdžio matuoklis "MIT Elite Plus"

 • Kraunamos nuotraukos
  13562
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pilnai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis su USB jungtimi ir programine įranga, kuri leis lengvai analizuoti matavimų duomenis. Didelis šviečiantis ekranas, šiuolaikiškas dizainas (labai plonas ir telpantis kišenėje). Didelė atmintis ir vidurkio išvedimo funkcija. Patogus matuoti ir stebėti kraujospūdį bet kokio amžiaus naudotojui.

  Gamintojas
  Omron (Japonija)
 • OMRON automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis MIT ELITE PLUS

  „Ekstravagantiškasis“ OMRON MIT Elite Plus matuoklis išskirtinis dėl didelio šviečiančio ekrano ir plono dizaino, todėl idealiai tinka keliautojams bei kraujospūdžiui matuoti tiek namuose, tiek svečiuose ar ofise. Matuoklis lengvai tilps net kišenėje, tad jį galima visur su savimi nešiotis.

  OMRON MIT Elite Plus turi USB jungtį bei programinę įrangą, reikalingą matavimo duomenims analizuoti, kuri yra „OMRON Health Management Software” nuosavybė (programa tokia pati, kaip ir OMRON M10-IT krausopūdžio matuoklyje). Programa leidžia paprastai analizuoti matavimų rezultatus ir perkeltus duomenis iš kompiuterio siųsti gydytojui ar į kliniką. Tai puikus sprendimas tiems kurie taupo savo laiką.

  Visos matuoklio funkcijos lengvai suprantamos, valdomos ir matomos patraukliame šviečiančiame ekrane. Matuoklis patogus duomenų peržiūrai dėl didelio LCD ekrano, paprastos vieno mygtuko paspaudimo funkcijos. Didžiulis atminties pajėgumas ir galimybė per 10 minučių iš eilės atlikti 3 matavimus ir išvesti matavimų vidurkį. OMRON MIT Elite Plus suseka nereguliarų širdies ritmą ir atvaizduoja tik patikimus parodymus. Jei širdies rimtas nereguliarus, tai pavaizduojama simboliu. Specialūs simboliai taip pat rodomi ekrane esant hipertenzijai ar jei judama matavimo metu.Tiems, kurie nori įsitikinti, ar jų kraujospūdis rekomenduotino dydžio (žemiau nei 135/85 mmHg), turi stebėti prietaiso parodymus. Jeigu po matavimo mirksi specialus simbolis, vadinasi kraujospūdžio parodymai viršijo rekomenduojamą dydį.

  Naujos kartos MIT Elite Plus matuokliai patiks bet kurios amžiaus grupės naudotojams bei norintiems išsiskirti.

  SAVYBĖS:

  • Automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis

  • Greitas ir tikslus matavimas

  • Didelis LCD (skystųjų kristalų) šviečiantis skaitmeninis ekranas

  • USB jungtis ir kompiuterinė programinė įranga

  • Galimybė matavimų duomenis siųsti gydytojui

  • Šiuolaikiškas „i-pod“ dizainas

  • Ypač plonas ir kompaktiškas

  • 90 matavimų atmintis su datos ir laiko parodymais

  • Nereguliaraus pulso ženklo parodymas ekrane

  • Vidurkio išvedimo funkcija

  • Judėjimo ženklo parodymas ekrane

  • Svečio režimas

  • Komplekte yra vidutinio dydžio rankovė (22-32 cm)

  • Kliniškai patvirtintas (Tarptautinis protokolas)

  • Mažas svoris (apie 240 g be elementų)

  • 5 metų garantija

  Prie OMRON MIT Elite matuoklių galima naudoti dviejų dydžių rankoves, t.y. vidutinę, kai žasto apimtis 22-32 cm, bei didelę, kai žasto apimtis 32-42 cm. Komplekte pridėta vidutinio dydžio rankovė. Ypatingai didelė rankovė (žasto apimčiai esant 32-42 cm) gali būti įsigyjama papildomai.

  OMRON MIT Elite Plus komplekte yra saugojimo dėklas, elementų komplektas, kraujospūdžio matuoklio pasas, garantinis lapas bei instrukcija. Papildomai galima įsigyti maitinimo bloką į elektros tinklą.

 • Alternatyvios prekės

  Omron kraujospūdžio matuoklis "M3 Comfort"

  Patobulintas vidutinės klasės matuoklis! Su išmaniąja "Intelli wrap" rankove, teisingos rankovės uždėjimo sistema ir spalvotu kraujospūdį įvertinančiu indikatoriumi. 60 matavimų atmintis kiekvienam iš 2 naudotojų. 

  5704
  9575 Sutaupykite 3871
  Omron kraujospūdžio matuoklis "M7 Intelli IT"

  Naujiena! Papildytas naujausiomis funkcijomis: padidinta išmanioji "Intelli wrap" rankovė, mabiliojio telefono programėlė Omron connect, spalvotas kraujospūdžio lygio indikatorius, teisingos rankovės užsidėjimo sistema. 2 naudotojų rėžimas su 100 matavimų atmintimi kiekvienam atskirai. Labai tikslus ir patikimas.

  7650
  11004 Sutaupykite 3354
  Omron kraujospūdžio matuoklis "M6 Comfort"

  NAUJAS M6 COMFORT modelis! Papildytas naujomis funkcijomis tokiomis kaip spalvotas kraujospūdžio lygio indikatorius, teisingos rankovės uždėjimo sistema, rytinės hipertenzijos simbolis. Su padidinta ir unikalia „INTELLI WRAP“ rankove. Tai greičiausio matavimo, maksimalaus komforto ir tikslumo matuoklis!

  7252
  10287 Sutaupykite 3035
  Omron Kraujospūdžio matuoklis "M6AC"

  Naujas modelis papildytas naujomis funkcijomis!  Universali padidinta minkšta rankovė (22-42cm) ir  patobulinta teisingo rankovės uždėjimo sistema! Lengvai suprantamas spalvotas kraujospūdžio lygio indikatorius! Komplekte yra adapteris į elektros tinklą.

  7590
  11004 Sutaupykite 3414