Dantų šepetėlis su pakeičiama galvute Radius Source Medium

 • Kraunamos nuotraukos
  795
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Dantų šepetėlis su plačia galvute ir patogiai valdoma rankenėle užtikrina ypatingą komfortą ir švarą. Vidutinio kietumo šereliai puikiai šalina apnašas ir akmenis. Komplekte yra papildoma galvutė.

  Gamintojas
  RADIUS (JAV)
 • Radius Source Soft dantų šepetėlio galvutėje panaudota 4500 (du kartus daugiau nei įprastai) vidutinio kietumo šerelių, kurie puikiai šalina apnašas, bei masažuoja dantenas. Patogi ir ergonomiška dantų šepetėlio rankenėlė pagaminta iš natūralių perdirbtų medžiagų.

  • Vėduoklės principu išdėstyti galvutės šereliai ženkliai padidina valymo efektyvumą.
  • Šereliai lengvai patenka į sunkiai pasiekiamas tarpdančių vietas, gali suaktyvinti dantenų audinių kraujotaką, sumažina kraujavimo ir emalio erozijos galimybę.
  • Prekei pagaminti panaudotos ekologiškos medžiagos. Sudėtyje nėra latekso, ftalato ir bisfenolio A, todėl prekė saugi ir tinka vaikams.
  • Pasirinkdami šepetėlį su keičiama galvute sumažintumėte nors mažą dalį išmetamų burnos higienos atliekų kiekį.
  • Stiprus ir dailus šepetėlio kotelis palaiko tinkamą spaudimą viso valymo metu.
  • Gražios ergonomiškos ilgai tarnaujančios rankenėlės iš natūralių perdirbtų medžiagų. Galima rinktis iš trijų skirtingų – rankenėlė iš perdirbto medžio, popieriaus arba pinigų.
  • Pakuotėje pridedama papildoma pakeičiama galvutė.

  Radius siūlo vartotojams įvairius burnos higienos produktus, kurie ne tik bus naudingi namie, bet taip pat puikiai tilps į kelioninį krepšį. Jau 35 metus įmonė kuria tiek funkcionalumu pasižyminčias, tiek dizainu žavinčias prekes.

  Naudojimas

  Sukamaisiais judesiais valyti dantis 2 kartus per dieną.
   

 • Alternatyvios prekės

  Dantų šepetėlis su aukso dalelėmis Nitens Soft

  Dantų šepetėlis su auksu ir dvigubo ilgio šereliais. Aukso jonai naikina bakterijas, gerina burnos kvapą, pasižymi regeneruojančiomis savybėmis.

  315
  350 Sutaupykite 035
  Dantų šepetėlis su sidabro dalelėmis Nitens Soft

  Dantų šepetėlis su sidabru ir dvigubo ilgio šereliais. Sidabro jonai sunaikina iki 99,9% bakterijų!

  350
  Dantų šepetėlis vaikams Kidz Very Soft (nuo 6 iki 10 m.)

  Puikus pirmasis dantų šepetėlis savarankiškam dantukų valymui. Ypatingai kokybiška, minkštais šereliais šepetėlio galvutė užtikrina puikią dantų ir dantenų priežiūrą. Nykščiu prilaikomos rankenėlės ir 45 laipsnių pasvirusios galvutės dėka, formuojasi teisingi dantų šepetėlio laikymo įgūdžiai.

  530
  Dantų šepetėlis su anglies dalelėmis Nitens Soft

  Dantų šepetėlis su anglimi ir dvigubo ilgio šereliais. Pasižymi antibakteriniu, absorbuojančiu ir balinančiu poveikiu, padeda pašalinti įsisenėjusias dėmes, gerina burnos kvapą. 

  350
  Dantų šepetėlis vaikams Totz Plus Silky Soft (nuo 3 iki 6 m.)

  Totz Plus dantų šepetėlio rankenėlė pritaikyta augančio mažylio rankytei – platesnė ir padengta guma, kad vaikas lengviau valdytų šepetėlį. Totz Plus pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralių medžiagų ir ideliai atitinka vaiko amžių. Švelniai ir veiksmingai valo dantukus!

  490
  RADIUS dantų šepetėlis Original Soft

  Orginalus dantų šepetėlis su nykščiu prilaikoma glūdinto jūros stiklo dizaino rankenėle skirtas tikriems švaros mėgėjams. Gerina dantenų sveikatą, plačiai masažuoja visą dantenų liniją, gerina sumažėjusių ir kraujuojančių dantenų būklę.
  Didelis, minkštas ir itin komfortiškas dantų šepetėlis garantuoja švarą Jūsų burnoje! 

  999