Prekių katalogas

Apie mus

 • farma24.lt – nuolat tobulėjanti ir tikslų siekianti elektroninė parduotuvė, siūlanti kone universaliausią sveikos gyvensenos, natūralios medicinos bei ekologiškos kosmetikos prekių asortimentą visoje Lietuvoje. Sveikata yra brangiausias turtas, skirtas žmogui, todėl siekiame sukurti klientui aplinką, kurioje jis gali jaustis saugus, ir suteikti galimybę atrasti efektyvias natūralias priemones, padėsiančias džiaugtis gyvenimo malonumais. Sėkmingai vykdanti sveikatinimo prekių internetu plėtrą ir sukaupusi 10 metų patirtį, inovatyvių ir draugiškų žmogui prekių parduotuvė užsitikrino partnerių ir klientų pasitikėjimą. Nuolat analizuojame klientų lūkesčius, ieškome būdų, kaip juos įgyvendinti, ir jaučiame rūpestį dėl besikreipiančio asmens sveikatos. Norime tapti patikimu patarėju, kuriam svarbu padėti išspręsti šiuolaikinio gyvenimo ritmo sukeltas problemas. Siekdami pagerinti žmogui savijautą, fizinę ir emocinę būklę, garantuojame klientui puikius pasiūlymus, nuolaidas ir sveikatą puoselėjančias prekes pigiau.

  Elektroninė parduotuvė farma24.lt įkurta 2009 m., siekiant rinkai pateikti inovatyvius ir natūralius sprendimus, kaip efektyviai pagerinti bendrą žmogaus sveikatą. Drąsa, veržlumas, augimo strategija ir naujas požiūris į asmens patiriamus rūpesčius padėjo įsitvirtinti verslo pasaulyje ir įgauti žmonių pasitikėjimą. Įvertinę bendravimo su klientais naudą, supratome, jog jų nuomonė yra ypač reikalinga, jei verslas susijęs su sveikatingumu. Tad atsižvelgdami į pirkėjo norus, jau dešimtmetį plečiame kokybiškų sveikatos ir medicininės technikos prekių spektrą – maisto papildai, pastilės, vaistažolės, arbata, gerųjų bakterijų raugai, eteriniai aliejai, natūrali kosmetika, kraujospūdžio matuokliai, termometrai, inhaliatoriai, svarstyklės, batų džiovintuvai, masažuokliai, pulso matuokliai, žingsniamačiai ir kt. Siūlome patogius pristatymo ir atsiskaitymo variantus bei profesionalų aptarnavimą. Per pastaruosius metus įgavome puikų supratimą apie kliento poreikius, nuolat tobulėjame ir siekiame užimti lyderio pozicijas sveikatos rinkoje.

  Pažangi ir kryptinga farma24.lt parduotuvė siekia išsikeltų tikslų vadovaudamasi pagrindinėmis vertybėmis:

  • patikimumas;
  • lankstumas;
  • veržlumas;
  • saugumas.

  Svarbiausi įvykiai

  2009

  • Įkurta elektroninė parduotuvė farma24.lt.

  2011

  • Asortimentas pasipildė medicininės technikos prekėmis.

  2013

  • Modernizuota prekių sandėliavimo sistema.

  2015

  • Sukurta nauja elektroninės parduotuvės dizaino koncepcija.

  2016

  • Asortimentas pasipildė mamų ir vaikų sveikatos priežiūros prekėmis.

  2018

  • Kaune atidarytas farma24.lt prekių atsiėmimo centras.

  Stiprybės

  Bendradarbiavimas

  Siekiame išsaugoti ilgalaikius santykius su esamais ir potencialiais klientais. Laikomės duotų įsipareigojimų ir pažadų, nes norime suteikti patogią ir lanksčią apsipirkimo internetu patirtį. Nuolatos analizuojame ir vertiname Jūsų lūkesčius, todėl ieškome inovatyvių būdų, kaip maksimaliai juos įgyvendinti. Vienintelis mums nuoširdžiai rūpimas dalykas – Jūsų sveikata, todėl visi mūsų pasiūlymai yra priimami sąžiningai atsižvelgiant į kiekvieno asmens sutrikimus ir poreikius. Laukiame Jūsų, kad galėtume pasiūlyti tikrai naudingų ir universalių produktų, specialiai sukurtų patenkinti Jūsų norus, susijusius su sveikata ir grožiu.

  Platus asortimentas

  Užsukę pas mus rasite aukščiausios kokybės, išskirtinę batų džiovintuvų, skaitmeninių termometrų, burnos irigatorių, žingsniamačių ir kraujospūdžio matuoklių kolekciją, skirtą individualiai profilaktikai ar tiesiog gerai savijautai palaikyti. Didžiulė natūralios, ekologiškos kosmetikos bei higienos priemonių pasiūla tikrai pateisins net išrankiausių pirkėjų lūkesčius. Taip pat galite įsigyti prekes, būtinas efektyviai gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūrai. Visos sveikos gyvensenos prekės išskirstytos pagal tai, kokio rezultato siekiate, todėl esame įsitikinę, jog be rūpesčių rasite, ko ieškote. Kokybiška, veiksminga, ekologiška ir natūralu – keturi žodžiai tiksliai nusakantys mūsų teikiamą sveikatos prekių asortimentą.

  Profesionalų komanda

  Ypatingą dėmesį skiriame savo siūlomų paslaugų kokybei. Stengiamės vystyti kiekvieno darbuotojo talentus, norime, kad komanda taptų geriausiais savo srities specialistais. Nenustojame mokytis ir esame atviri naujovėms. Sveikatinimo ir higienos produktų elektroninės parduotuvės tobulėjimo priežastis – efektyvus bendradarbiavimas ir aukšta darbo kultūra. Jeigu turite klausimų, visada galite susisiekti, nes patikima farma24.lt specialistų komanda nuoširdžiai pasiruošusi padėti išsirinkti Jums tinkamiausią prekę – nesvarbu, ar tai būtų arbata, ar masažuoklis. Greitas ir profesionalus pirkėjų aptarnavimas – mūsų prioritetas.

  Patikimi partneriai

  Norime, jog farma24.lt būtų vertinama kaip profesionali elektroninė parduotuvė, dėl šios priežasties dirbame tik su savo rinkų lyderiais. Visą sveikatos prekių asortimentą gauname tiesiogiai iš patikimų, visame pasaulyje puikiai žinomų gamintojų ir tiekėjų, todėl galime pasiūlyti mažos kainos ir aukštos kokybės santykį visoje Lietuvoje. Siekiame, kad asortimente esančios prekės atitiktų kiekvieno žmogaus norus ir padėtų kur kas labiau mėgautis sveiko gyvenimo suteikiamais malonumais. Lanksčiai sekame naujausias pasaulines tendencijas ir pastoviai ieškome naujų bei patikimų tiekėjų, galinčių pasiūlyti aukščiausios kokybės higienos, medicininės technikos gaminius už konkurencingą kainą.

  Nuosekli plėtra

  Siūlomų prekių spektrą pildome nuolatos, atsižvelgdami į klientų poreikius, troškimus, norus ir įpročius. Kryptinga plėtra ir nuosekli šių dienų sveikatos problemų analizė leidžia nustatyti, kas šiuo metu yra populiaru, efektyvu ir naudinga, siekiant išsaugoti psichinę ir fizinę žmogaus gerovę. Pas mus galite rasti išskirtinius sveiko gyvenimo būdo produktus, kurių nepavyks įsigyti prekybos centruose ar kitose internetinėse parduotuvėse. Judame į priekį ir pasiekiame aukščiausius rezultatus, nes sistemingai plėtojame verslą ir sėkmingai įgyvendiname kūrybingas idėjas. Esame sąžiningi bei atviri ir vykdome visus įsipareigojimus, laikydamiesi aukštų etikos vertybių.

  Konkurenciniai pranašumai

  Kodėl verta rinktis farma24.lt ?

  • Ilgalaikio darbo kompetencija ir profesinių žinių patirtis.
  • Partnerystė su stipriais tarptautiniais prekės ženklais.
  • Patikrinta ir originali produkcija už gerą kainą.

  Sveikatinimo prekės internetu pigiau ir profesionalus aptarnavimas – raktas į sveiką gyvenimo būdą.

  Būkite sveiki, energingi ir gražūs!