Žingsniamačiai ir pulso matuokliai

 • Sveikame kūne - sveika siela!

  Reguliarus vidutinio intensyvumo fizinis aktyvumas, pavyzdžiui, vaikščiojimas, važiavimas dviračiu ar sportas, turi labai didelę naudą mūsų sveikatai.  

  Mes Jums siūlome žingsniamačius, pritaikytus įvairiems gyvenimo būdams. Galbūt Jūs norite nuolatos skaičiuoti kalorijas, kiek riebalų sudeginote ar tiesiog pamatyti, kokį atstumą ir kiek žingsnių nuėjote. Net paprasčiausias žingsniamatis suteiks Jums galimybę stebėti savo kūno pokyčius, siekti savo tikslo ir galbūt motyvuos Jus dar labiau padidinti savo kasdienį fizinį aktyvumą. 

  Bet kokia fizinė veikla yra geriau nei jokios! Rūpinkitės savo sveikata ir gera savijauta!

  Omron žingsniamatis "Walking Style One 2.1"

  Naujas modelis. Labai tikslus (3D sensorius). Kompaktiškas. Papildomai integruota 7 dienų atmintis ir KCAL skaičiavimas.

  2190
  2768 Sutaupykite 578
  Medisana pulsoksimetras PM 100

  Neinvaziniu būdu nustato arterinio kraujo įsotinimą deguonimi ir pulso dažnį. Mažas ir patogus, turi 6 pasirenkamus ekrano režimus, 10 ryškumo lygių.

  3195
  Išmanioji apyrankė Nordmende BravoFit 300 HR Plus Black

  Išmanioji apyrankė leidžia stebėti širdies ritmą, kraujospūdį ir deguonies kiekį kraujyje. Taip pat skaičiuoja žingsnius, nueitą atstumą ir sudegintas kalorijas. Suderinama su išmaniuoju telefonu. 

  7395
  Žingsniamatis ir miego sekiklis Medisana ViFit Blue

  Mėlynos spalvos žingsniamatis skaičiuoja žingsnius bei rodo nueitą atstumą treniruočių ar įprastos dienos metu. Fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas taip pat fiksuoja sujudimus miego metu ir išmiegotą laiką. 

  4995
  Žingsniamatis ir miego sekiklis Medisana ViFit Red

  Raudonos spalvos žingsniamatis skaičiuoja žingsnius bei rodo nueitą atstumą treniruočių ar įprastos dienos metu. Fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas taip pat fiksuoja sujudimus miego metu ir išmiegotą laiką. 

  4995
  Omron žingsniamatis "Walking Style PRO 2.0"

  Profesionalus žingsniamatis su USB jungtimi ir prog.įranga. Labai tikslus. Yra aktyvumo ir aerobikos režimai. Skaičiuoja žingsnius, atstumą, KCAL bei sudegintus riebalus.
   


  4200
  5232 Sutaupykite 1032
  Omron žingsniamatis "Walking Style IV"

  Aerobinis žingsniamatis. Apskaičiuoja  žingsnius, nueitą atstumą, sunaudotos energijos ir sudegintų riebalų kiekį pagal įvestus vartotojo duomenis. Yra laikrodis. Plonas ir lengvas. Mėlynas arba baltas.

  3178
  Omron žingsniamatis "Walking Style One 2.0"

  Naujas modelis! Labai plonas ir kompaktiškas. Dėka 3 daviklių technologijos (3D sensoriaus) - ypač tikslus.

  1999
  2208 Sutaupykite 209
  Omron fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas "Jog Style"

  Daugiafunkcis: skaičiuoja žingsnius, nueitą kelią, „sudegintas“ kalorijas, vidutinį bėgimo greitį.  „Active Engine“ technologija. Kompaktiškas, tikslus ir lengvas naudotis. Sukurtas mėgstantiems bėgioti! 
   

  3850
  5497 Sutaupykite 1647
  Microlife pulsoksimetras OXY 300

  Lengvas ir tikslus pulsoksimetras skaičiuoja kraujo įsotinimą deguonimi ir pulso dažnį. Galima rinktis iš 10 ryškumo lygių, 6 skirtingų ekrano vaizdų. 

  2995
  Pulsoksimetras OxyWatch® MD300C

  Labai tikslus. Nešiojamas. Didelis ir ryškus ekranas. Paprastas naudoti. Tinka vaikams ir suaugusiems.

  4235
  Šokdynė - kalorijų skaičiuoklė

  Šokdynė, skaičiuojanti ne tik šuolius (nuo 1 iki 9999), bet ir sudegintas kalorijas!

  3950
 • Sveikame kūne - sveika siela! Reguliarus vidutinio intensyvumo fizinis aktyvumas, pavyzdžiui, vaikščiojimas, važiavimas dviračiu ar bėgiojimas, turi labai didelę naudą mūsų sveikatai. 

  Mūsų siūlomoje žingsniamčių įvairovėje tikrai atrastite bent vieną, atitinkantį Jūsų gyvenimo būdą.