Prekių katalogas

Žingsniamačiai ir pulso matuokliai

 • Aktyvus gyvenimo būdas arba reguliarus fizinis aktyvumas yra vienas geriausių būdų palaikyti sveiką kūną. Suprasdami aktyvumo svarbą galite pagerinti ir palaikyti gerą savijautą bei gyvenimo kokybę ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Aktyvus laiko praleidimas mažina miokardo infarkto tikimybę, cholesterolio lygį, spaudimą, turite daugiau energijos, gerą nuotaiką, jaučiatės labiau atsipalaidavę ir galite mėgautis geresne miego kokybe. Daugybė mokslinių tyrimų parodė, kad fizinis aktyvumas padeda žmonėms, sergantiems depresija – sportas atitraukia mintis nuo kasdienių rūpesčių, padeda padidinti serotonino, endorfinų ir sumažinti streso hormonų lygį. Palaikyti ir stebėti aktyvumą padės kokybiški kompaktiški žingsniamačiai, išmaniosios apyrankės, turinčios miego stebėjimo funkciją, ir pulsoksimetrai, matuojantys arterinio kraujo įsotinimą deguonimi. Sveikame kūne – sveika siela!

  Oromed pulsoksimetras Oro-Pulse Blue

  Pulsoksimetras ant piršto matuoja deguonies įsisotinimą arteriniame kraujyje, nustato pulso dažnį ir rodo perfuzijos indeksą. Rezultatai pateikiami OLED ekrane net 6 skirtingais pavaizdavimo būdais.

  3995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Pulsoksimetras A3/XY01

  Lengvas ir tikslus pulsoksimetras fiksuoja pulsą ir arterinio kraujo prisotinimą deguonimi. Tinka miego apnėjos diagnostikai ir žmonėms, sergantiems lėtinėmis plaučių ligomis. 

  4495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  ChoiceMMed pulsoksimetras OxyWatch MD300C15D

  Labai tikslus. Nešiojamas. Didelis ir ryškus ekranas. Paprastas naudoti. Tinka vaikams ir suaugusiems.

  4995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax pulsoksimetras SB100

  Lengvas ir tikslus pulsoksimetras fiksuoja pulsą ir arterinio kraujo prisotinimą deguonimi. Tinka deguonies terapijos metu bei miego apnėjos diagnostikai. 

  5995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana žingsniamatis ir miego sekiklis ViFit Blue

  Mėlynos spalvos žingsniamatis skaičiuoja žingsnius bei rodo nueitą atstumą treniruočių ar įprastos dienos metu. Fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas taip pat fiksuoja sujudimus miego metu ir išmiegotą laiką. 

  6495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana pulsoksimetras PM 100

  Neinvaziniu būdu nustato arterinio kraujo įsotinimą deguonimi ir pulso dažnį. Mažas ir patogus, turi 6 pasirenkamus ekrano režimus, 10 ryškumo lygių.

  4695
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax pulsoksimetras SB200

  Inovatyvus pulsoksimetras vos vieno mygtuko paspaudimu įvertina arterinio kraujo įsotinimą deguonimi ir fiksuoja širdies ritmą. Integruotas garsinis signalas, grafiškai pateikia rezultatus.

  6995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Wellue pulsoksimetras FS20C

  Inovatyvus pulsoksimetras skirtas neinvaziniam funkcinio deguonies prisotinimo žmogaus arteriniame kraujyje (SpO2) nustatymui ir pulso dažnio matavimui. Tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams. 

  4995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Microlife pulsoksimetras OXY 300

  Lengvas ir tikslus pulsoksimetras skaičiuoja kraujo įsotinimą deguonimi ir pulso dažnį. Galima rinktis iš 10 ryškumo lygių, 6 skirtingų ekrano vaizdų.

  4495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Nordmende išmanioji apyrankė BravoFit 300 HR Plus Black

  Išmanioji apyrankė leidžia stebėti širdies ritmą, kraujospūdį ir deguonies kiekį kraujyje. Taip pat skaičiuoja žingsnius, nueitą atstumą ir sudegintas kalorijas. Suderinama su išmaniuoju telefonu. 

  5495
  Prekė išparduota. Susisiekite