Žingsniamačiai ir pulso matuokliai

 • Sveikame kūne - sveika siela!

  Reguliarus vidutinio intensyvumo fizinis aktyvumas, pavyzdžiui, vaikščiojimas, važiavimas dviračiu ar sportas, turi labai didelę naudą mūsų sveikatai.  

  Mes Jums siūlome žingsniamačius, pritaikytus įvairiems gyvenimo būdams. Galbūt Jūs norite nuolatos skaičiuoti kalorijas, kiek riebalų sudeginote ar tiesiog pamatyti, kokį atstumą ir kiek žingsnių nuėjote. Net paprasčiausias žingsniamatis suteiks Jums galimybę stebėti savo kūno pokyčius, siekti savo tikslo ir galbūt motyvuos Jus dar labiau padidinti savo kasdienį fizinį aktyvumą. 

  Bet kokia fizinė veikla yra geriau nei jokios! Rūpinkitės savo sveikata ir gera savijauta!

  Wellue pulsoksimetras FS20C

  Inovatyvus pulsoksimetras skirtas neinvaziniam funkcinio deguonies prisotinimo žmogaus arteriniame kraujyje (SpO2) nustatymui ir pulso dažnio matavimui. Tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams. 

  3895
  Rossmax pulsoksimetras SB200

  Inovatyvus pulsoksimetras vos vieno mygtuko paspaudimu įvertina arterinio kraujo įsotinimą deguonimi ir fiksuoja širdies ritmą. Integruotas garsinis signalas, grafiškai pateikia rezultatus.

  5495
  Rossmax pulsoksimetras SB100

  Lengvas ir tikslus pulsoksimetras fiksuoja pulsą ir arterinio kraujo prisotinimą deguonimi. Tinka deguonies terapijos metu bei miego apnėjos diagnostikai. 

  4595
  Medisana pulsoksimetras PM 100

  Neinvaziniu būdu nustato arterinio kraujo įsotinimą deguonimi ir pulso dažnį. Mažas ir patogus, turi 6 pasirenkamus ekrano režimus, 10 ryškumo lygių.

  4495
  Microlife pulsoksimetras OXY 300

  Lengvas ir tikslus pulsoksimetras skaičiuoja kraujo įsotinimą deguonimi ir pulso dažnį. Galima rinktis iš 10 ryškumo lygių, 6 skirtingų ekrano vaizdų. 

  3883
  Prekė išparduota. Susisiekite
  ChoiceMMed pulsoksimetras OxyWatch MD300C15D

  Labai tikslus. Nešiojamas. Didelis ir ryškus ekranas. Paprastas naudoti. Tinka vaikams ir suaugusiems.

  4195
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Nordmende išmanioji apyrankė BravoFit 300 HR Plus Black

  Išmanioji apyrankė leidžia stebėti širdies ritmą, kraujospūdį ir deguonies kiekį kraujyje. Taip pat skaičiuoja žingsnius, nueitą atstumą ir sudegintas kalorijas. Suderinama su išmaniuoju telefonu. 

  4994
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana žingsniamatis ir miego sekiklis ViFit Blue

  Mėlynos spalvos žingsniamatis skaičiuoja žingsnius bei rodo nueitą atstumą treniruočių ar įprastos dienos metu. Fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas taip pat fiksuoja sujudimus miego metu ir išmiegotą laiką. 

  4439
  Medisana žingsniamatis ir miego sekiklis ViFit Red

  Raudonos spalvos žingsniamatis skaičiuoja žingsnius bei rodo nueitą atstumą treniruočių ar įprastos dienos metu. Fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas taip pat fiksuoja sujudimus miego metu ir išmiegotą laiką. 

  4439
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron žingsniamatis Walking Style One 2.1

  Ypač mažas ir kompaktiškas žingsniamatis su 3D jutiklių technologija tiksliai nurodo nueitą atstumą ir skaičiuoja kalorijas. Papildomai įdiegta 7 dienų atmintis, siekiant palengvinti visos savaitės rezultatų stebėjimą. 

  1795
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron žingsniamatis Jog Style

  Daugiafunkcis žingsniamatis skaičiuoja žingsnius, nueitą kelią, sudegintas kalorijas, vidutinį bėgimo greitį. Kompaktiškas, tikslus ir lengvas naudoti. Sukurtas mėgstantiems aktyvų laisvalaikį.
   

  3995
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Sveikame kūne - sveika siela! Reguliarus vidutinio intensyvumo fizinis aktyvumas, pavyzdžiui, vaikščiojimas, važiavimas dviračiu ar bėgiojimas, turi labai didelę naudą mūsų sveikatai. 

  Mūsų siūlomoje žingsniamčių įvairovėje tikrai atrastite bent vieną, atitinkantį Jūsų gyvenimo būdą.