Prekių katalogas

Sveikiems namams

 • Po sunkios ir įtemptos darbo dienos, ieškome prieglobsčio namuose. Sveika ir jauki namų erdvė gali suteikti energijos, pagerinti nuotaiką ir padėti atsipalaiduoti. Farma24 puslapyje siūlome įvairius patikimus ir kasdienybę galinčius palengvinti prietaisus ir jų priedus. Pasinerkite į kvapų ir ramybės oazę – įsigykite namų difuzorius ir įvairių kvapų eterinius aliejus. Taip pat kiekvienų namų būtinas pagalbininkas – patrauklaus dizaino svarstyklės, suteikiančios galimybę stebėti kūno svorį ir pasirūpinti sveikata. Pas mus galite įsigyti kambarių oro drėkintuvus, kurie užtikrina sveiką vidaus patalpų klimatą ir drėkina orą. Be to, pasirūpinti namais taip pat gali padėti inovatyvūs šarminai elementai, kurie puikiai tinka maitinti buities įrangą ir užtikrina energijos ilgaamžiškumą. Sveiki namai – sveika siela!

  Medisana ultragarsinis oro drėkintuvas AH660

  Aukštos kokybės ultragarsinis oro drėkintuvas efektyviai drėkina patalpas, palaiko tinkamą kambario oro kokybę ir neleidžia išsausėti odai bei gleivinei.  

  5195
  Medisana putų pagalvė stresui mažinti SP100

  Naujoviška SleepWell pagalvė su integruota muzikos funkcija, galinčia padėti lengviau užmigti. Elastingos medžiagos, maloni ir prisitaikanti prie Jūsų galvos formos. 

  11495
  Medisana kvapų difuzorius AD 625

  Modernus kvapų difuzorius su ultragarso technologija sukuria miglą ir tolygiai paskirsto malonų aromatą po visą patalpą. Tylus ir energiją taupantis prietaisas su LED apšvietimu. 

  4495
  Rossmax šildoma pagalvėlė HP 4060A

  Kokybiška šildanti pagalvėlė, leidžianti greitai sušilti ir atsipalaiduoti. Švelni, lengvai išplaunama ir tinkama naudoti įvairaus amžiaus žmonėms. Padės pagerinti kraujotaką ir savijautą.

  3395
  Rossmax šildoma pagalvėlė HP 3040A

  Galinga šildanti pagalvėlė, padedanti atsipalaiduoti ir pagerinti nuotaiką. Ypač tinkama susišildyti, pailsėti ir pagreitinti kraujotaką žvarbiais žiemos vakarais. Patogi ir lengva naudoti įvairaus amžiaus žmonėms.

  3095
  Medisana antidepresinė dienos šviesos lempa LT500

  Apvali dienos šviesos lempa tolygiai paskirsto šviesą bei padeda išlaikyti stabilią emocinę būseną su 4 spalvų funkcija, veikiančia pagal Jūsų nuotaiką. 

  10995
  Medisana antidepresinė dienos šviesos lempa LT460

  Maža ir lengva dienos šviesos lempa, praverčianti kelionėse bei namuose, su reguliuojama šviesos intensyvumo funkcija, kuri mažiau vargina akis. 

  6495
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 439 Glass

  Žaismingo dizaino asmeninės svarstyklės atrodo itin moderniai, įsilieja į vonios arba miegamojo interjerą ir suteikia erdvei jaukumo. Inovatyvi daviklių sistema tiksliai nurodo kūno svorį.

  2695
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 437 Glass

  Modernios ir stilingos elektroninės svarstyklės su inovatyvia daviklių sistema tiksliai matuoja kūno svorį. Svoris rodomas arba svarais, arba kilogramais.

  2695
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 436 Glass

  Pagamintos iš stipraus stiklo, inovatyvios asmeninės svarstyklės su 4 daviklių technologija tiksliai matuoja kūno svorį ir aiškiai nurodo gautus rezultatus LCD ekrane.

  2695
  Energizer prožektorius ant galvos 325 Lumens Hard Case Pro

  Kompaktiškas, ergonomiškas ir galingas žibintuvėlis ant galvos išskiria 550 liumenų šviesos spindulį ir nepertraukiamas gali veikti net iki 22 valandų.

  2995
  Panasonic Eneloop įkroviklis BQ-CC87 su USB maitinimo laidu

  Daugiafunkcis įkroviklis Panasonic Eneloop skirtas įkrauti AA arba AAA elementus per USB laidą. LED indikatoriai praneša apie baterijų įkrovos lygį.

  2995
  Panasonic Eneloop elementų įkroviklis Pro Smart & Quick su 4 AA elementais

  Išmanus ir greitas įkroviklis skirtas AA ir AAA elementams įkrauti. Integruoti 4 LED, 3 spalvų indikatoriai, pranešantys apie baterijų įkrovos lygį. Komplekte yra 4 AA elementai.

  3995
  Panasonic Eneloop elementų įkroviklis BQ-CC51E

  Efektyvus, lengvo naudojimo prietaisas, skirtas AA ir AAA baterijoms įkrauti. Kompaktiškas, kelioninis įkroviklis vienu metu galima krauti 2 arba 4 baterijas.

  1495
  Energizer elementų įkroviklis Universal

  Universalus elementų įkroviklis skirtas AA, AAA, C, D ir 9 V tipo baterijoms. Įkrovimo metu srovė automatiškai parenkama pagal elementų talpą.

  2495
  Energizer elementų įkroviklis Maxi su 4 AA elementais

  Aukštos kokybės baterijų įkroviklis, skirtas 4 AA arba AAA elementams. Itin kompaktiškas prietaisas tikrina įtampą ir saugo elementus nuo perkrovimo. Komplekte yra 4 AA baterijos.

  1995
  Panasonic Eneloop AA 1900 mAh BK-3MCCE/4LE elementai, 4 vnt.

  Įkraunamos AA nikelio-metalo hidrido baterijos pasižymi didele talpa ir mažesne savaimine iškrova. Ilgo veikimo, iš anksto įkrauti, energiją ir pinigus taupantys elementai.

  1395
  Panasonic Eneloop Pro AAA 930 mAh BK-4HCDE/4LE elementai, 4 vnt.

  Įkraunamos AAA nikelio-metalo hidrido baterijos pasižymi didele talpa ir mažesne savaimine iškrova. Energiją taupantys – gali būti iš naujo įkrauti net iki 2100 kartų.

  1895
  Panasonic Eneloop AAA 750 mAh BK-4MCCE/4LE elementai, 4 vnt.

  Įkraunamos nikelio-metalo hidrido baterijos pasižymi didele talpa ir mažesne savaimine iškrova. Ilgo veikimo, iš anksto įkrauti, energiją ir pinigus taupantys elementai.

  Energizer Power 9 V šarminis elementas, 1 vnt.

  Šarminis 9 V elementas, skirtas naudoti dažnai buityje pasitaikančiuose prietaisuose: nuotoliniuose valdymo pulteliuose, žibintuvėliuose, elektros įrankiuose.

  Duracell AA 2500 mAh įkraunami elementai, 4 vnt.

  Patikimos įkraunamos AA nikelio-metalo hidrido baterijos, pasižyminčios geromis charakteristikomis didelės iškrovos sąlygomis. Tinka maitinti kasdienius buityje naudojamus prietaisus.

  1295
  Duracell 9 V 170 mAh HR9V įkraunamas elementas, 1 vnt.

  Įkraunama nikelio-metalo hidrido baterija, pasižyminti didesne talpa ir mažesne savaimine iškrova. Tinka maitinti kasdienius buityje naudojamus prietaisus.

  Medisana rožių eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia vidaus patalpoms subtilų rožių aromatą. Pagerina oro kokybę ir padeda užtikrinti malonų kvapą.

  Omron kūno sudėties matuoklis su svarstyklėmis BF 511

  Profesionalus kūno sudėties analizatorius ypač tiksliai apskaičiuoja kūno masės indeksą, riebalus bei skeletinių raumenų kiekį. Puikiai tinka vaikams nuo 6 metų amžiaus. 

  10995