Prekių katalogas

Sveikiems namams

 • Po sunkios ir įtemptos darbo dienos, ieškome prieglobsčio namuose. Sveika ir jauki namų erdvė gali suteikti energijos, pagerinti nuotaiką ir padėti atsipalaiduoti. Farma24 puslapyje siūlome įvairius patikimus ir kasdienybę galinčius palengvinti prietaisus ir jų priedus. Pasinerkite į kvapų ir ramybės oazę – įsigykite namų difuzorius ir įvairių kvapų eterinius aliejus. Taip pat kiekvienų namų būtinas pagalbininkas – patrauklaus dizaino svarstyklės, suteikiančios galimybę stebėti kūno svorį ir pasirūpinti sveikata. Pas mus galite įsigyti kambarių oro drėkintuvus, kurie užtikrina sveiką vidaus patalpų klimatą ir drėkina orą. Be to, pasirūpinti namais taip pat gali padėti inovatyvūs šarminai elementai, kurie puikiai tinka maitinti buities įrangą ir užtikrina energijos ilgaamžiškumą. Sveiki namai – sveika siela!

  Medisana ultragarsinis oro drėkintuvas AH660

  Aukštos kokybės ultragarsinis oro drėkintuvas efektyviai drėkina patalpas, palaiko tinkamą kambario oro kokybę ir neleidžia išsausėti odai bei gleivinei.  

  5995
  Medisana putų pagalvė stresui mažinti SP100

  Naujoviška SleepWell pagalvė su integruota muzikos funkcija, galinčia padėti lengviau užmigti. Elastingos medžiagos, maloni ir prisitaikanti prie Jūsų galvos formos. 

  11995
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 437 Glass

  Modernios ir stilingos elektroninės svarstyklės su inovatyvia daviklių sistema tiksliai matuoja kūno svorį. Svoris rodomas arba svarais, arba kilogramais.

  2895
  Energizer įkraunamas prožektorius ant galvos Vision Ultra 400 Lumens

  Įkraunamas, ergonomiškas ir galingas žibintuvėlis ant galvos išskiria 400 liumenų šviesos srautą ir nepertraukiamas gali veikti net iki 22 valandų.

  3495
  Energizer prožektorius ant galvos Vision Ultra 450 Lumens su 3 AA elementais

  Ergonomiškas ir patogaus valdymo prožektorius ant galvos užtikrina ryškų 450 liumenų šviesos spindulį ir jūsų saugumą bėgiojant, medžiojant ar vedžiojant šunį tamsoje.

  2595
  Panasonic Eneloop įkroviklis BQ-CC87 su USB maitinimo laidu

  Daugiafunkcis įkroviklis Panasonic Eneloop skirtas įkrauti AA arba AAA elementus per USB laidą. LED indikatoriai praneša apie baterijų įkrovos lygį.

  3995
  Panasonic Eneloop elementų įkroviklis Pro Smart & Quick su 4 AA elementais

  Išmanus ir greitas įkroviklis skirtas AA ir AAA elementams įkrauti. Integruoti 4 LED, 3 spalvų indikatoriai, pranešantys apie baterijų įkrovos lygį. Komplekte yra 4 AA elementai.

  4495
  Energizer elementų įkroviklis Maxi su 4 AA elementais

  Aukštos kokybės baterijų įkroviklis, skirtas 4 AA arba AAA elementams. Itin kompaktiškas prietaisas tikrina įtampą ir saugo elementus nuo perkrovimo. Komplekte yra 4 AA baterijos.

  2495
  Energizer Power 9 V šarminis elementas, 1 vnt.

  Šarminis 9 V elementas, skirtas naudoti dažnai buityje pasitaikančiuose prietaisuose: nuotoliniuose valdymo pulteliuose, žibintuvėliuose, elektros įrankiuose.

  Duracell AA 2500 mAh įkraunami elementai, 4 vnt.

  Patikimos įkraunamos AA nikelio-metalo hidrido baterijos, pasižyminčios geromis charakteristikomis didelės iškrovos sąlygomis. Tinka maitinti kasdienius buityje naudojamus prietaisus.

  1595
  Duracell AAA 850 mAh įkraunami elementai, 4 vnt.

  Aukštos kokybės įkraunami AAA nikelio-metalo hidrido elementai, pasižymintys didesne talpa ir mažesne savaimine iškrova. Naudojamos didesnės įtampos reikalaujančiuose įrenginiuose.

  1595
  Medisana žaliųjų citrinų eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia gaivų egzotikos pojūtį vidaus patalpoms. Ryškaus žaliųjų citrinų aromato.

  Medisana rožių eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia vidaus patalpoms subtilų rožių aromatą. Pagerina oro kokybę ir padeda užtikrinti malonų kvapą.

  Medisana pušų eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia ypatingo spygliuočių, pušų ir medienos aromato pojūtį patalpoms. 

  Medisana kvapų difuzorius AD 625

  Modernus kvapų difuzorius su ultragarso technologija sukuria miglą ir tolygiai paskirsto malonų aromatą po visą patalpą. Tylus ir energiją taupantis prietaisas su LED apšvietimu. 

  7995
  Medisana difuzorius AD620

  Ultragarso technologijos pagrindu veikiantis aukšto efektyvumo difuzorius paskirsto smulkios miglos pavidalu malonius kvapus po visą patalpą. Galima naudoti eterinius aliejus.

  3995
  Hi-Tech kūdikių stebėjimo prietaisas KT-BABY Monitor su adapteriu

  Puikus prietaisas, skirtas palaikyti ryšį su kūdikiu. Ergonomiško dizaino kūdikių stebėjimo prietaiso diapazonas siekia net 200 m, o garso lygis paprastai reguliuojamas. 

  4495
  Oromed buteliuko šildytuvas ORO-BABY Heater

  Buteliuko šildytuvas ypač greitai ir tolygiai pašildo buteliuke esančius skysčius arba maistelį. Tinka bet kokio dydžio maitinimo buteliukams. 

  3895
  Oromed nosies aspiratorius ORO-BABY Cleaner

  Kokybiškas nosies aspiratorius, skirtas kūdikių nosies higienai palaikyti. Efektyviai ir veiksmingai pašalina nosies ertmėje susikaupusį sekretą. 

  3695
  Oromed ultragarsinis oro drėkintuvas ORO-2020

  Ultragarsinis oro drėkintuvas tyliai ir veiksmingai drėkina sausą patalpos orą. Elegantiško dizaino prietaisas su didele talpa skysčiams ir LCD ekranu. 

  6295
  Medisana apelsinų eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia vidaus patalpoms gaivų apelsino žievelės aromatą. Pagerina oro kokybę ir padeda užtikrinti malonų kvapą. 

  Medisana citrinų eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia gaivų citrusinių vaisių aromatą patalpoms. Citrinų aromato.

  Medisana kanangų eterinis aliejus Ylang-Ylang, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia prabangos ir egzotikos pojūtį patalpoms. Kanangų aromato.

  Medisana laukinių uogų eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia nuostabiai saldų laukinių uogų aromatą vidaus patalpoms. Sukuria jaukią atmosferą ir lengvą aromatinį rūką.