Prekių katalogas

Sveikiems namams

 • Po sunkios ir įtemptos darbo dienos, ieškome prieglobsčio namuose. Sveika ir jauki namų erdvė gali suteikti energijos, pagerinti nuotaiką ir padėti atsipalaiduoti. Farma24 puslapyje siūlome įvairius patikimus ir kasdienybę galinčius palengvinti prietaisus ir jų priedus. Pasinerkite į kvapų ir ramybės oazę – įsigykite namų difuzorius ir įvairių kvapų eterinius aliejus. Taip pat kiekvienų namų būtinas pagalbininkas – patrauklaus dizaino svarstyklės, suteikiančios galimybę stebėti kūno svorį ir pasirūpinti sveikata. Pas mus galite įsigyti kambarių oro drėkintuvus, kurie užtikrina sveiką vidaus patalpų klimatą ir drėkina orą. Be to, pasirūpinti namais taip pat gali padėti inovatyvūs šarminai elementai, kurie puikiai tinka maitinti buities įrangą ir užtikrina energijos ilgaamžiškumą. Sveiki namai – sveika siela!

  Medisana putų pagalvė stresui mažinti SP100

  Naujoviška SleepWell pagalvė su integruota muzikos funkcija, galinčia padėti lengviau užmigti. Elastingos medžiagos, maloni ir prisitaikanti prie Jūsų galvos formos. 

  10796
  11995 Sutaupykite 1199
  Medisana ultragarsinis oro drėkintuvas AH660

  Aukštos kokybės ultragarsinis oro drėkintuvas efektyviai drėkina patalpas, palaiko tinkamą kambario oro kokybę ir neleidžia išsausėti odai bei gleivinei.  

  5995
  Medisana antidepresinė dienos šviesos lempa LT460

  Maža ir lengva dienos šviesos lempa, praverčianti kelionėse bei namuose, su reguliuojama šviesos intensyvumo funkcija, kuri mažiau vargina akis. 

  6995
  Medisana šildoma paklodė HU670

  Elektrinis šildantis antčiužinis su šilumos intensyvumo reguliatoriumi, apsauga nuo perkaitimo ir automatinio išsijungimo funkcija. Lengvai valomas ir nedirginantis odos. 

  6495
  Medisana šildoma antklodė HB675

  Didelė XXL dydžio antklodė, sertifikuota „Oeko-Tex Standard 100“, švelniai šildo ir atpalaiduoja kūną bet kuriuo paros metu. Siūlomi 4 temperatūros nustatymai. 

  7995
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 437 Glass

  Modernios ir stilingos elektroninės svarstyklės su inovatyvia daviklių sistema tiksliai matuoja kūno svorį. Svoris rodomas arba svarais, arba kilogramais.

  2895
  Energizer įkraunamas prožektorius ant galvos Vision Ultra 400 Lumens

  Įkraunamas, ergonomiškas ir galingas žibintuvėlis ant galvos išskiria 400 liumenų šviesos srautą ir nepertraukiamas gali veikti net iki 22 valandų.

  3495
  Energizer prožektorius ant galvos Vision Ultra 450 Lumens su 3 AA elementais

  Ergonomiškas ir patogaus valdymo prožektorius ant galvos užtikrina ryškų 450 liumenų šviesos spindulį ir jūsų saugumą bėgiojant, medžiojant ar vedžiojant šunį tamsoje.

  2595
  Energizer įkraunamas prožektorius Hybrid Pro Spotlight Hard Case Pro

  Ekonomiškas, galiūngas prožektorius turi 600 liumenų šviesos srautą, kurios bangos ilgis yra apie 425 m. Pagamintas iš tvirto plastiko su ergonomiška pistoleto tipo rankena. 

  5995
  Panasonic Eneloop įkroviklis BQ-CC87 su USB maitinimo laidu

  Daugiafunkcis įkroviklis Panasonic Eneloop skirtas įkrauti AA arba AAA elementus per USB laidą. LED indikatoriai praneša apie baterijų įkrovos lygį.

  3995
  Panasonic Eneloop elementų įkroviklis Pro Smart & Quick su 4 AA elementais

  Išmanus ir greitas įkroviklis skirtas AA ir AAA elementams įkrauti. Integruoti 4 LED, 3 spalvų indikatoriai, pranešantys apie baterijų įkrovos lygį. Komplekte yra 4 AA elementai.

  4495
  Energizer elementų įkroviklis Maxi su 4 AA elementais

  Aukštos kokybės baterijų įkroviklis, skirtas 4 AA arba AAA elementams. Itin kompaktiškas prietaisas tikrina įtampą ir saugo elementus nuo perkrovimo. Komplekte yra 4 AA baterijos.

  2495
  Panasonic Eneloop Pro AAA 930 mAh BK-4HCDE/4LE elementai, 4 vnt.

  Įkraunamos AAA nikelio-metalo hidrido baterijos pasižymi didele talpa ir mažesne savaimine iškrova. Energiją taupantys – gali būti iš naujo įkrauti net iki 2100 kartų.

  2295
  Panasonic Eneloop AAA 750 mAh BK-4MCCE/4LE elementai, 4 vnt.

  Įkraunamos nikelio-metalo hidrido baterijos pasižymi didele talpa ir mažesne savaimine iškrova. Ilgo veikimo, iš anksto įkrauti, energiją ir pinigus taupantys elementai.

  1195
  Energizer Power 9 V šarminis elementas, 1 vnt.

  Šarminis 9 V elementas, skirtas naudoti dažnai buityje pasitaikančiuose prietaisuose: nuotoliniuose valdymo pulteliuose, žibintuvėliuose, elektros įrankiuose.

  Duracell AA 2500 mAh įkraunami elementai, 4 vnt.

  Patikimos įkraunamos AA nikelio-metalo hidrido baterijos, pasižyminčios geromis charakteristikomis didelės iškrovos sąlygomis. Tinka maitinti kasdienius buityje naudojamus prietaisus.

  1595
  Duracell AAA 850 mAh įkraunami elementai, 4 vnt.

  Aukštos kokybės įkraunami AAA nikelio-metalo hidrido elementai, pasižymintys didesne talpa ir mažesne savaimine iškrova. Naudojamos didesnės įtampos reikalaujančiuose įrenginiuose.

  1595
  Duracell 9 V 170 mAh HR9V įkraunamas elementas, 1 vnt.

  Įkraunama nikelio-metalo hidrido baterija, pasižyminti didesne talpa ir mažesne savaimine iškrova. Tinka maitinti kasdienius buityje naudojamus prietaisus.

  1195
  Medisana žaliųjų citrinų eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia gaivų egzotikos pojūtį vidaus patalpoms. Ryškaus žaliųjų citrinų aromato.

  Medisana rožių eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia vidaus patalpoms subtilų rožių aromatą. Pagerina oro kokybę ir padeda užtikrinti malonų kvapą.

  Medisana pušų eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia ypatingo spygliuočių, pušų ir medienos aromato pojūtį patalpoms. 

  Omron kūno sudėties matuoklis su svarstyklėmis BF 511

  Profesionalus kūno sudėties analizatorius ypač tiksliai apskaičiuoja kūno masės indeksą, riebalus bei skeletinių raumenų kiekį. Puikiai tinka vaikams nuo 6 metų amžiaus. 

  11995
  Biocos citrinžolių eterinis aliejus, 10 ml

  Citrinžolių aliejus naudojamas kosmetikoje, parfumerijoje ir spa procedūroms. 

  1295
  Medisana kvapų difuzorius AD 625

  Modernus kvapų difuzorius su ultragarso technologija sukuria miglą ir tolygiai paskirsto malonų aromatą po visą patalpą. Tylus ir energiją taupantis prietaisas su LED apšvietimu. 

  7995