Prekių katalogas

Kita (prausikliai, servetėlės)

 • Kasdienei moters higienai siūlome įvairių antibakterinių, kokybiškų servetėlių, neutralizuojančių nemalonius kvapus ir giliai drėkinančių intymias kūno vietas. Be to, nepamirškite išbandyti švelnios tekstūros intymios higienos prausiklių jautriai, į alergiją linkusiai odai. Geriausia praustis specialiais lytiniams organams skirtais antibakteriniais prausikliais, kurie švelniai plauna ir netrikdo natūralaus odos pH. Sterilūs ir alergijos nesukeliantys produktai tinkami kasdienei intymios zonos ypatingai priežiūrai. Reguliariai naudojant, saugo jautrią ir ypač ploną odą nuo išsausėjimo ir sudirginimo.

  Swiss Navy žaislų ir kūno valiklis, 177 ml

  Aukštos kokybės sekso žaisliukų valiklis padės lengvai ir paprastai atsikratyti bakterijų nuo erotinės įrangos ir apsaugos ją nuo galimų infekcijų, nepažeidžiant paviršiaus. 

  1395
  pjur antibakterinis purškiklis MED Clean, 100 ml

  Antibakterinis, odą raminantis ir maitinantis purškiklis skirtas intymių kūno vietų higienai palaikyti. Apsaugo nuo sudirginimo ir giliai drėkina odą. 

  1195
  Veganix makšties ovulės, 10 vnt.

  Raminamojo poveikio makšties ovulės yra vartojamos efektyviam drėkinimui, makšties gleivinės apsaugojimui ir natūraliai jos regeneracijai.

  2195
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Vagisil intymios higienos prausiklis pH Plus, 240 ml

  Intymios higienos prausiklis stiprina natūralų apsauginį odos rūgščių sluoksnį, mikroflorą ir padeda apsisaugoti nuo infekcijų.

  995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Vagisil intymios higienos prausiklis Fresh Plus, 240 ml

  Intymios higienos prausiklis intymios srities priežiūrai numalšina perštėjimą ir sudirginimą. Mažina tempimo, sausumo ir deginimo požymius.

  995
  Prekė išparduota. Susisiekite