Prekių katalogas

Veganix makšties ovulės, 10 vnt.

 • Veganix makšties ovulės, 10 vnt.

  1395
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 20 EUR

  Į krepšelį 

  Raminamojo poveikio makšties ovulės yra vartojamos efektyviam drėkinimui, makšties gleivinės apsaugojimui ir natūraliai jos regeneracijai.

 • Veganix makšties ovulės yra švelni ir drėkinanti priemonė, skirta moters lytinių organų dirginimui sumažinti ir kitiems makšties nemaloniems pojūčiams gerinti. Drėkinančios žvakutės moterims skatina mikrofloros atsinaujinimą, lengvina makšties atrofijos simptomus – niežulį, deginimą, tempimą bei nemalonius pojūčius lytinių santykių metu. Pamirškite diskomfortą su Veganix!

  • Slopina niežulį, dirginimą, tempimą ir panašius simptomus.
  • Švelniai ir maloniai drėkina
  • Prisideda prie natūralios makšties gleivinės mikrofloros.
  • Sudėtyje gausu natūralių augalinių ekstraktų.

  Veganix orientuojasi į moters higienos, seksualinės sveikatos ir kontracepcijos produktus. Gamintojas siekia kurti ir vystyti inovatyvius produktus, pagerinančius žmonių sveikatą ir palengvinančius gyvenimą.

  Naudojimas

  Vartoti vieną ovulę kas 10 dienų, jei gydytojas nenurodė kitaip. Patariama makšties žvakutę įsidėti prieš miegą. Prieš vartojimą būtinai perskaitykite informacinį lapelį, kurį rasite dėžutėje. Prieš įsidėjimą pirmiausia gerai nusiprauskite. Kruopščiai nusiplaukite rankas, išimkite vieną ovulę ir švelniai įstumkite į makštį. Geriausia tai daryti atsigulus, kad žvakutė neišslystų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

  Sudėtis

  Pusiau sintetiniai gliceridai, azijinė centelė, miškinė dedešva, vaistinės ramunės, koloidinis silicio dioksidas, vitamino E acetatas, hialurono rūgšties natrio druska, arbatmedžių aliejus.