Prekių katalogas

Batų džiovintuvai ir apkaustai

 • Nesvarbu – žiema, pavasaris, vasara ar ruduo – sausa ir higieniška avalynė yra ypač svarbi. Po lietaus, aktyvaus laisvalaikio ar tiesiog įprastų dienos darbų nesukite galvos kaip užtikrintai išdžiovinti avalynę, kad būtų patogu vėl ją avėti. Elektriniai batų džiovintuvai efektyviai pašalina drėgmę iš avalynės ir naikina mikroorganizmus, kurie sukelia infekcines ir grybelines kojų ligas. Tinkamai nedžiovinama avalynė ne tik sukelia ligų riziką ir diskomfortą, bet ir kenkia batų kokybei, todėl džiovintuvai padeda prailginti avalynės nešiojimo laiką, o tai padeda sutaupyti. Rinkitės iš džiovintuvų, turinčių sterilizavimo sistemą, UV šviesos diodus, taip pat tinkančių džiovinti kepures ar pirštines, turinčių jungtį į automobilinį cigarečių pridegiklį – puikiai praversiančių kelionėje. Ko gero geriausia priemonė pėdų ir avalynės sausumui ir tinkamai higienai palaikyti.

  Šaltojo sezono metu vaikštant šaligatviu, gatve ar bet kokiu kitu paviršiumi dažnai gali užklupti nelaimingi atsitikimai. Slidi arba sniegu padengta kelio danga, ypač paspaudus pirmajam šalčiui, sukelia nemažai problemų ir traumų, kurios gali turėti nemalonių pasekmių sveikatai. Tad kaip sumažinti susižeidimo tikimybę? Siūlome įsigyti maksimalią apsaugą užtikrinančius batų apkaustus, kurie ypač gerai sukimba su slidžiu žemės paviršiumi ir leidžia išsilaikyti ant ledo bei sniego dangos. Išvenkite paslydimo ir atlaikykite permainingas orus su batų apkaustais. Puikiai tiks sunkiai vaikštantiems, skubantiems į darbą pėstute arba pramogaujantiems kalnuose. 

  Elektrinis batų džiovintuvas su UV šviesos diodais SB-6

  Pirmasis batų džiovintuvas su dviem elektriniais ventiliatoriais ir UV šviesos diodais. Suteikia galimybę patogiai ir ypač saugiai džiovinti visų tipų avalinę. Efektyviai šalina bakterijas ir nemalonų kvapą. 

  4495
  Elektrinis batų džiovintuvas su UV šviesos diodais SB-3 UV

  Moderni ir daugiakanalė oro pūtimo sistema. Su ultravioletinės spinduliuotės diodais. Puikiai išdžiovina bet kokio tipo avalynę ir efektyviai šalina bakterijas bei nemalonų kvapą.

  2895
  Montuojamas elektrinis batų džiovintuvas SB-6P2

  Elektrinis batų džiovintuvas skirtas montuoti ant sienos, leidžiantis džiovinti ir sterilizuoti net kelias poras batų vienu metu. 

  12995
  Elektrinis batų džiovintuvas SB-3

  Standartinis batų džiovintuvas greitai ir efektyviai išdžiovina avalynę, kojines, pirštines ir kepures. Prietaisas turi antibakterinį poveikį, todėl reguliarus jo naudojimas neleidžia susidaryti mikroorganizmas. 

  2495
  Elektrinis batų džiovintuvas su sterilizavimo sistema SB-7

  Antibakterinis batų džiovintuvas su ozono generatoriumi, kuris veiksmingai pašalina visus mikroorganizmus ir nemalonius kvapus. Puikus prietaisas avalynei dezinfekuoti ir prižiūrėti.

  2995
  Elektrinis batų džiovintuvas su UV šviesos diodais SB-3UVA

  Universalus elektrinis batų džiovintuvas su UV šviesos diodais ne tik džiovina visų tipų avalynę, bet taip pat efektyviai mažina bakterijų kiekį. Puikiai tinka pirštinių, kepurių ir kojinių džiovinimui bei priežiūrai.

  2495
  Elektrinis batų džiovintuvas SB-6.1

  Batų džiovintuvas sėkmingai išdžiovina visų tipų drėgną avalynę bei veiksmingai mažina bakterijų atsiradimo tikimybę. Gali būti jungiamas į automobilio cigarečių degiklio lizdą, todėl puikiai tiks kelionių metu. 

  5995
  Elektrinis batų džiovintuvas SB-4

  Antibakterinis batų džiovintuvas sėkmingai išdžiovina drėgną bei prakaituotą avalynę ir veiksmingai mažina bakterijų atsiradimo tikimybę. Gali būti jungiamas į automobilio cigarečių degiklio lizdą, todėl pravers kelionių metu. 

  3495
  Elektrowarm batų apkaustai Snow Grip, M dydis

  Batų apkaustai su specialiais metaliniais dantukais apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų ar skaudžių traumų žiemą. Skirti užsidėti ant bet kokio tipo avalynės.  

  1295
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Elektrowarm batų apkaustai Snow Grip, L dydis

  Batų apkaustai su specialiais metaliniais dantukais apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų ar skaudžių traumų žiemą. Skirti užsidėti ant bet kokio tipo avalynės.  

  1395
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Elektrinis batų džiovintuvas su UV šviesos diodais SB-3UVD

  Patogus elektrinis džiovintuvas efektyviai ir greitai išdžiovina visų tipų drėgną avalynę. UV diodų šviesa ir sterilizavimo sistema ozonu veiksmingai pašalina bakterijas, grybelį ir nemalonų kvapą. 

  2695
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Elektrinis batų džiovintuvas SB-3D

  Mažas ir unikalus elektrinis batų džiovintuvas puikiai išdžiovina visų rūšių drėgną avalynę, tausodamas medžiagą. Rekomenduojamas asmenims, turintiems bėdų su gausiu pėdų prakaitavimu.

  3495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Elektrinis batų džiovintuvas su sterilizavimo sistema SB-8

  Modernus batų džiovintuvas su inovatyvia ozonavimo sistema ypač greitai išdžiovina drėgną avalynę bei pašalina bakterijas ir nepageidaujamą kvapą. Išskirtinis dizainas tinka pirštinėms ar kepurėms džiovinti. 

  4995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Elektrinis batų džiovintuvas su sterilizavimo sistema SDW100

  Galingas batų džiovintuvas su inovatyvia sterilizavimo sistema puikiai išdžiovina visų tipų avalynę – turistinius, slidinėjimo, sportinius ir lauko batus. Turi antibakterinį poveikį, naikina kvapus ir mažina bakterijų kiekį. 

  12495
  Prekė išparduota. Susisiekite