Batų džiovintuvai

 • Nesvarbu, kuris metų laikas, - žiema, pavasaris, vasara ar ruduo - sausa ir higieniška avalynė yra ypač svarbu! Kokybiški batų džiovintuvai leis Jums pamiršti apie šlapius bei nemalonų kvapą turinčius batus! Batų džiovintuvus rekomenduojame visiems -  ne tik kenčiantiems nuo gausaus pėdų prakaitavimo, bet ir intensyviai sportuojantiems ar tiesiog mėgstantiems aktyviai leisti laiką!

  Siūlome Jums platų kokybiškų batų džiovintuvų asortimentą. Čia rasite batų džiovintuvus su įvairiausiomis funkcijomis: su ultravioletinių spindulių diodais, su ozono sterilizavimu ar su elektriniu fenu. Šie batų džiovintuvai ne tik efektyviai išdžiovina, bet ir padeda kovoti su nemaloniu batų kvapu, bakterijomis, pėdų bei nagų grybeliu.

  Elektrinis batų džiovintuvas su ozono sterilizavimu "SB-7"

  Naujausias batų džiovintuvas-ozonatorius. Ne tik efektyviai išdžiovina, bet ir padeda kovoti su nemaloniu batų kvapu, bakterijomis, pėdų bei nagų grybeliu. 

  2711
  3190 Sutaupykite 479
  Elektrinis batų džiovintuvas "SB-3"

  Modernios ir daugiakanalinės oro pūtimo sistemos dėka, džiovintuvas puikiai išdžiovina bet kokio tipo avalynę. 

  1575
  Elektrinis ultravioletinių spindulių batų džiovintuvas "SB-3UV"

  Moderni ir daugiakanalė oro pūtimo sistema. Su ultravioletinės spinduliuotės diodais. Puikiai išdžiovina bet kokio tipo avalynę ir efektyviai šalina bakterijas bei nemalonų kvapą.

  2125
  2500 Sutaupykite 375
  Elektrinis ultravioletinių spindulių batų džiovintuvas "SB-6"

  Pirmasis batų džiovintuvas turintis elektrinį feną ir diodus su ultravioletine spinduliuote. Švelnus ir ypač saugus batų džiovinimas. UV efektyviai šalina bakterijas ir nemalonų kvapą.

  3570
 • Nesvarbu, kuris metų laikas, - žiema, pavasaris, vasara ar ruduo - sausa ir higieniška avalynė yra ypač svarbu! Kokybiški batų džiovintuvai leis Jums pamiršti apie šlapius bei nemalonų kvapą turinčius batus!