Prekių katalogas

Įkrovikliai

 • Jeigu mylite gamtą, tikriausiai žinote, kad įkraunamos baterijos ne tik suteikia prietaisams elektros energiją, bet ir gali prisidėti prie žemės tausojimo. Dažnai pastebėję elementų energijos pabaigą, jas negailestingai išmetame į šiukšlių dėžę, nors pasitelkę įkroviklį, galėtume jas naudoti ilgą laiką. Siūlome įsigyti kompaktiškus ir inovatyvius prietaisus, skirtus įvairių tipų elementams įkrauti. Patikimi ir patogūs baterijų įkrovikliai tinka naudoti namuose, darbe ar net kelionės metu. Pakraukite elementus ir būkite ramūs, jog išlaikysite televizoriaus pultelio, fotoaparato, laikrodžio ir kitų jūsų naudojamų prietaisų energiją. Neabejotinai rasite Jums tinkantį, siūlome aukštą kokybę ir platų prekės ženklų pasirinkimą – Nitecore, Energizer, Panasonic ir kt. Mūsų siūlomi įkrovikliai pasižymi inovatyviomis funkcijomis, pavyzdžiui, automatiškai nutraukia įkrovimą, kuomet baterija yra pilnai pakraunama. Užtikrinkite ilgalaikį baterijų veikimą ir mėgaukitės neišsenkančią elektros energija!

  Panasonic Eneloop Basic elementų įkroviklis BQ-CC51 + 4 AAA baterijos

  Efektyvus, lengvo naudojimo prietaisas, skirtas AA ir AAA baterijoms įkrauti. Kompaktiškas, kelioninis įkroviklis vienu metu gali krauti 2 arba 4 baterijas.

  2295
  Panasonic Eneloop Smartplus elementų įkroviklis BQ-CC55 + 4 AA baterijos

  Daugiafunkcis įkroviklis Panasonic Eneloop skirtas įkrauti AA arba AAA elementus. LED indikatoriai praneša apie baterijų įkrovos lygį.

  3395
  Panasonic Eneloop Smartplus USB kelioninis įkroviklis BQ-CC87 su USB maitinimo laidu

  Inovatyvus ir kompaktiškas elementų įkroviklis puikiai tinkantis kelionėms. USB išvestis, kuri leis ne tik krauti elementus, bet ir įkrauti savo išmanųjų telefoną. 

  3895
  Panasonic Eneloop Compact įkroviklis BQ-CC50 su 2 AA baterijomis

  Efektyvus, lengvo naudojimo prietaisas, skirtas AA ir AAA baterijoms įkrauti. Kompaktiškas, nedidelis elementų įkroviklis vienu metu gali krauti 2 baterijas.

  2195
  Panasonic Eneloop Basic USB įkroviklis BQ-CC61 su 4 AA elementais

  Efektyvus, lengvo naudojimo prietaisas, skirtas AA ir AAA baterijoms įkrauti. Kompaktiškas, kelioninis įkroviklis su USB įvestimi vienu metu gali krauti 2 arba 4 baterijas.

  2295
  Panasonic Eneloop įkroviklis BQ-CC87 su USB maitinimo laidu

  Daugiafunkcis įkroviklis Panasonic Eneloop skirtas įkrauti AA arba AAA elementus per USB laidą. LED indikatoriai praneša apie baterijų įkrovos lygį.

  3995
  Panasonic Eneloop elementų įkroviklis Pro Smart & Quick su 4 AA elementais

  Išmanus ir greitas įkroviklis skirtas AA ir AAA elementams įkrauti. Integruoti 4 LED, 3 spalvų indikatoriai, pranešantys apie baterijų įkrovos lygį. Komplekte yra 4 AA elementai.

  4495
  Energizer elementų įkroviklis Maxi su 4 AA elementais

  Aukštos kokybės baterijų įkroviklis, skirtas 4 AA arba AAA elementams. Itin kompaktiškas prietaisas tikrina įtampą ir saugo elementus nuo perkrovimo. Komplekte yra 4 AA baterijos.

  2495
  Nitecore elementų įkroviklis Intellicharger i4

  Inovatyvus įkroviklis, skirtas Li-Ion, NiMH ir NiCd tipo elementams. Valdo įkrovos procesą, apsaugo nuo perkaitimo bei tinka elektroninių cigarečių akumuliatoriams.

  3495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Panasonic Eneloop elementų įkroviklis BQ-CC51E

  Efektyvus, lengvo naudojimo prietaisas, skirtas AA ir AAA baterijoms įkrauti. Kompaktiškas, kelioninis įkroviklis vienu metu galima krauti 2 arba 4 baterijas.

  1995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Energizer elementų įkroviklis Universal

  Universalus elementų įkroviklis skirtas AA, AAA, C, D ir 9 V tipo baterijoms. Įkrovimo metu srovė automatiškai parenkama pagal elementų talpą.

  2795
  Prekė išparduota. Susisiekite