Prekių katalogas

Elektroninės asmeninės svarstyklės

 • Rūpintis savo sveikata bei siekti norimų kūno pokyčių daug lengviau su pagalba – elektroninėmis svarstyklėmis. Norite stebėti savo kūno svorį, atsikratyti papildomų kilogramų, o gal priaugti? Itin lengvos ir daug vietos neužimančios asmeninės svarstyklės suteiks reikiamos motyvacijos, o modernus ir dailus dizainas visam procesui suteiks žaismingumo pojūtį. Šiuolaikinėmis elektroninėmis svarstyklėmis, dėka automatinės įjungimo ir išjungimo funkcijos, naudotis bus itin lengva, o išmaniajame LCD ekrane galėsite matyti ne tik kūno svorį, bet ir riebalų, raumenų bei skysčių kiekį. Farma24 internetinėje parduotuvėje rasite žymiausių gamintojų – Medisana, Hi-tech bei Omron – asmenines elektronines svarstykles, kurios tiks tiek mažiems, tiek dideliems. Šios svarstyklės taip pat gali tapti puikia dovana ir sau, ir artimiesiems.

  Medisana elektroninės svarstyklės PS 437 Glass

  Modernios ir stilingos elektroninės svarstyklės su inovatyvia daviklių sistema tiksliai matuoja kūno svorį. Svoris rodomas arba svarais, arba kilogramais.

  2895
  Medisana kūno analizės svarstyklės BS 465 Black

  Funkcionalus kūno sudėties analizatorius tiksliai matuoja svorį, riebalų, skysčių ir raumenų kiekį. Svarstyklės gali išsaugoti net 8 žmonių duomenis. Spalva – juoda.

  3995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana kūno analizės svarstyklės BS 465 White

  Funkcionalus kūno sudėties analizatorius tiksliai matuoja svorį, riebalų, skysčių ir raumenų kiekį. Svarstyklės gali išsaugoti net 8 žmonių duomenis. Spalva – balta.

  3995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana kūno analizės svarstyklės TargetScale 3 Connect

  Kūno masę analizuojančios svarstyklės su Bluetooth funkcija nustato kaulų, kūno riebalų, vandens ir raumenų masės kiekį bei gali apskaičiuoti žmogui reikalingą dienos kalorijų poreikį. Atmintyje išsaugo net 240 matavimų rezultatų. 

  9995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 438 Glass

  Unikalaus dizaino elektroninės svarstyklės ypatingai pagyvina vonios arba miegamojo interjerą. Su 4 daviklių sistema tiksliai nurodo kūno svorį. 

  2995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 436 Glass

  Pagamintos iš stipraus stiklo, inovatyvios asmeninės svarstyklės su 4 daviklių technologija tiksliai matuoja kūno svorį ir aiškiai nurodo gautus rezultatus LCD ekrane.

  3495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 500 Gold Glass

  Stiklinės aukso spalvos svarstyklės tiksliai matuoja svorį iki 180 kg ir aiškiai parodo rezultatus dideliame ekrane. Puikus aksesuaras vonios kambaryje ar miegamajame.

  2995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 500 Black Glass

  Stiklinės juodos spalvos svarstyklės tiksliai matuoja svorį iki 180 kg ir aiškiai parodo rezultatus dideliame ekrane. Puikus aksesuaras vonios kambaryje ar miegamajame. 

  2995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 440

  Modernios ir saugios elektroninės svarstyklės tiksliai matuoja kūno svorį. Maksimalus sveriamas svoris: 180 kg. Integruotas automatinis įsijungimas ir išsijungimas.

  3895
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron elektroninės svarstyklės HN 288

  Labai tikslios elektroninės asmeninės svarstyklės su svorio skirtumo funkcija ir dideliu LCD ekranu. Maksimali keliamoji galia180 kg. Saugus ir stabilus korpusas su didele platforma.

  4995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana elektroninės svarstyklės Glass PS400

  Inovatyvios asmeninės svarstyklės tiksliai ir saugiai nurodo kūno svorį. Didelis LCD ekranas ir paprastas valdymas. 

  2395
  Prekė išparduota. Susisiekite