Omron elektroninės asmeninės svarstyklės "HN-288"

 • Kraunamos nuotraukos
  3680
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Labai tikslios. Su svorio skirtumo funkcija. Maksimali keliamoji galia180kg. Didelis LCD ekranas.

  Gamintojas
  Omron (Japonija)
 • Omron elektroninės asmeninės svarstyklės "HN-288"

  Su šiomis naujomis elektroninėmis asmeninėmis svarstyklėmis mes esame teisingoje kryptyje - vienu žingniu priekyje elektroninių svastyklių gamybos srityje. Pristatome svarstykles su nauja savybe, pavadinta svorio skirtumo funkcija. Ši funkcija padės žmonėms išmatuoti jų kūdikio, bagažo ar pavyzdžiui siunčiamo ryšulio svorį. Su maksimalia keliamąja galia 180 kg ir papildomu saugiu, plokščio dizaino korpusu.
  Dėl ypatingos technologijos (4 daviklių technologija) galutinis svorio apskaičiavimas yra ypač aukšto tikslumo, net maži svorio pakeitimai bus automatiškai apskaičiuoti. Didelis 77 x 45 mm LCD ekranas garantuoja, kad skaičiai bus lengvai matomi. Saugus ir stabilus korpusas su didele platforma, pagamintas iš beskeveldrio stiklo (dydis: 300 x 18 x 300 mm). Svarstyklių kojelės yra neslidžios, padengtos medžiaga, kuri apsaugo grindis nuo įbrėžimų. Nerūdijančio plieno spalva suteikia šioms svarstyklėms prabangaus dizaino įvaizdį.

  Produkto savybės:

  1. Svorio skirtumo funkcija. Reikia tik užlipti du kartus ant svarstyklių, su kūdikiu rankose ir be jo, ar bagažu, ar/ ir kiekvienas svoris bus parodytas atskirai. Galima patikrinti jūsų kūdikio, bagažo ar siuntinio svorį.

  2. Plokščias, labai plonas korpusas. Naujausia technologija suteikia galimybę pagaminti labai ploną svarstyklių korpusą (tik 1.8 cm). Ypač saugu stovėti ant tokios platformos.

  3. Maksimali keliamoji galia 180 kg (100 g paklaida). Didelė maksimali keliamoji galia su aukštu tikslumu. 4 daviklių technologija užtikrina labai mažą paklaidą iki 100 g.

  4. Automatinė įjungimo/išjungimo technologija. Kūno svoris parodomas iškart užlipus ant svarstyklių, nulipus nuo svarstyklių, jos automatiškai išsijungia. Lengva naudoti, draugiškos aplinkai.

  5. Didelis LCD ekranas. Dideli skaičiai ant 77 x 45 mm LCD ekrano. Lengva matyti svėrimo rezultatus.

  6. Saugi platforma, pagaminta iš grūdinto stiklo. Sudužus svarstyklėms nebus jokių aštrių stiklo šukių. Mažas susižalojimo pavojus.

  7. Neslidžios ir nebraižančios grindų svarstyklių kojelės

  8. Įdėta Ličio baterija (Ličio CR 2032)