Prekių katalogas

Bekontakčiai

 • Tobulėjant technologijoms kiekvienoje srityje galima rasti platų pasirinkimą. Farma24 puslapyje siūlome modernius bekontakčius termometrus, kurie palengvins sveikatos priežiūrą. Patobulinti infraraudonųjų spindulių sistema, inovatyvūs termometrai suteikia galimybę tiksliai ir greitai išmatuoti suaugusiųjų ar vaikų kūno temperatūrą. Tai maži ir kompaktiški prietaisai, kuriais lengva ir patogu sekti kūno pokyčius bet kur – namuose ar keliaujant. Jei jaučiate pasikeitusią savijautą, medicininiai prietaisai padės lengvai ir greitai sužinoti kūno temperatūrą patogiame ir patvariame LCD ekrane. Bekontakčiai termometrai ypač patogūs mamoms – gali nustatyti ne tik kūno, bet ir aplinkos, bei objektų temperatūrą. Nesudėtingas naudojimas suteiks galimybę pamatuoti temperatūrą net vaikui miegant. Įsigykite patvarų pagalbininką!

  Rossmax bekontaktis termometras HA500

  Bekontaktis termometras su infraraudonųjų spindulių detektoriumi nustato vaikų ir suaugusiųjų kūno temperatūrą per 1 sekundę. Turi šviečiantį ekraną ir 9 matavimų atmintį.  

  4995
  Oromed bekontaktis termometras ORO-T30 Baby

  Bekontaktis termometras nustato vaikų ir suaugusiųjų kūno temperatūrą per 1 sekundę. Turi šviečiantį ekraną ir 32 matavimų atmintį.  

  3995
  Oromed bekontaktis termometras ORO-BABY Color

  Infraraudonųjų spindulių pagalba veikiantis termometras užtikrina greitą ir tikslų temperatūros matavimą kaktos srityje. Taip pat matuoja ir objektų paviršių temperatūrą.

  5395
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax bekontaktis termometras HA500 Geltonas

  Vaikiško dizaino, spalvingas ir išskirtinis bekontaktis termometras su infraraudonųjų spindulių sistema tiksliai matuoja suaugusiųjų, vaikų kūno bei paviršių temperatūra per atstumą.

  4995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Oromed bekontaktis termometras ORO-BABY Compact

  Bekontaktis termometras tiksliai ir greitai matuoja kūno temperatūrą nesiliečiant prie odos. Rezultatai pateikiami vos per 1 sekundę 

  4995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron skaitmeninis termometras Gentle Temp 521

  Labai greitas ir tikslus skaitmeninis termometras su naktį šviečiančiu ekranu matuoja ausies, paviršiaus ir kambario temperatūras. Termometras gali įrašyti ir išsaugoti iki 25 matavimo reikšmių.

  7995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Oromed bekontaktis termometras ORO-T70 Perfect

  Patogus ir greitas bekontaktis termometras puikiai tinka kūno ir objektų paviršių temperatūrai matuoti. Automatiškai išsaugo 32 matavimų rezultatus.

  5195
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Oromed bekontaktis termometras ORO-BABY Classic

  Medicininis bekontaktis termometras išmatuoja kūno, aplinkos ir skysčių temperatūrą vos per 1 sekundę. 

  2995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Microlife bekontaktis termometras NC 200

  Bekontaktis termometras vos per kelias sekundes išmatuoja kūno, aplinkos, skysčių ir kitų objektų temperatūrą. 

  4995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana infraraudonųjų spindulių bekontaktis termometras Ecomed TM-65E

  Bekontaktis termometras su patobulinta infraraudonųjų spindulių sistema matuoja kūno, aplinkos ir skysčių temperatūrą. Turi šviečiantį ekraną ir 30 matavimo verčių atmintį. 

  3695
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana infraraudonųjų spindulių bekontaktis termometras FTN

  Ypač greitas infraraudonųjų spindulių bekontaktis termometras matuoja aplinkos, skysčių ir paviršiaus temperatūrą. Automatiškai išsaugo 30 matavimų rezultatų.

  4395
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron bekontaktis termometras Gentle Temp 720

  Naujausias bekontaktis termometras šviečiančiu ekranu. Labai greitas ir tikslus. Higieniškas.  3in1 - matuoja kaktos, paviršiaus ir kambario temperatūras.

  6495
  Prekė išparduota. Susisiekite