Prekių katalogas

Naujos prekės

 • Panasonic Eneloop Pro AA 2500 mAh BK-3HCDE/2BE elementai, 2 vnt.

  Daugkartinės įkraunamos AAA nikelio-metalo hidrido baterijos pasižymi didele talpa ir mažesne savaimine iškrova. Energiją taupančios baterijos gali būti įkraunamos iki 500 kartų.

  Panasonic Eneloop AA 2000mAh Ni-MH elementai, 2 vnt.

  Įkraunamos nikelio-metalo hidrido baterijos pasižymi didele talpa ir mažesne savaimine iškrova. Ilgo veikimo daugkartinės baterijos sutaupo ne tik energiją, bet ir Jūsų pinigus.

  Panasonic Eneloop Smartplus USB kelioninis įkroviklis BQ-CC87 su USB maitinimo laidu

  Inovatyvus ir kompaktiškas elementų įkroviklis puikiai tinkantis kelionėms. USB išvestis, kuri leis ne tik krauti elementus, bet ir įkrauti savo išmanųjų telefoną. 

  3895
  Panasonic Eneloop Compact įkroviklis BQ-CC50 su 2 AA baterijomis

  Efektyvus, lengvo naudojimo prietaisas, skirtas AA ir AAA baterijoms įkrauti. Kompaktiškas, nedidelis elementų įkroviklis vienu metu gali krauti 2 baterijas.

  2195
  Elektrinis batų džiovintuvas su UV šviesos diodais SB-3 UV

  Moderni ir daugiakanalė oro pūtimo sistema. Su ultravioletinės spinduliuotės diodais. Puikiai išdžiovina bet kokio tipo avalynę ir efektyviai šalina bakterijas bei nemalonų kvapą.

  2895
  Elektrinis batų džiovintuvas su UV šviesos diodais SB-6

  Pirmasis batų džiovintuvas su dviem elektriniais ventiliatoriais ir UV šviesos diodais. Suteikia galimybę patogiai ir ypač saugiai džiovinti visų tipų avalinę. Efektyviai šalina bakterijas ir nemalonų kvapą. 

  4495