Prekių katalogas

Oro drėkintuvai

 • Kokybiškas namų klimatas užtikrina gerą savijautą ir padeda panaikinti sauso oro sukeliamus padarinius. Ilgalaikis ir nuolatinis patalpų drėkinimas namų ar darbo aplinkoje gali padėti sumažinti sausos odos sukeliamą diskomfortą, virusinių ligų plėtimąsi ir pagerinti miego kokybę. Farma24 puslapyje galite įsigyti patrauklaus dizaino, tyliai veikiančius ir veiksmingus Oromed ir Medisana gamintojų oro drėkintuvus. Šie prietaisai gerina kvėpuojamo oro kokybę ir užtikrina sveiką vidaus patalpų klimatą. Integruota aromaterapijos funkcija suteikia galimybę pripildyti prietaisą mėgstamiausių kvapų eteriniais aliejais ir pasinerti į geros nuotaikos oazę. Drėgname ore jaučiamės geriau ir patogiau, taigi šis prietaisas skirtas būtent jums, jeigu norite pasirūpinti sveikata ir energija kasdien!

  Medisana ultragarsinis oro drėkintuvas AH660

  Aukštos kokybės ultragarsinis oro drėkintuvas efektyviai drėkina patalpas, palaiko tinkamą kambario oro kokybę ir neleidžia išsausėti odai bei gleivinei.  

  5995
  Oromed ultragarsinis oro drėkintuvas ORO-2020

  Ultragarsinis oro drėkintuvas tyliai ir veiksmingai drėkina sausą patalpos orą. Elegantiško dizaino prietaisas su didele talpa skysčiams ir LCD ekranu. 

  6295
  Medisana oro drėkintuvas AH662

  Ultragarsinis oro drėkintuvas su integruota eterinių aliejų kvapų talpa tyliai drėkina patalpą ir gerina kvėpuojamo oro kokybę. Energiją taupantis ir automatiškai išsijungiantis.

  4495
  Medisana ultragarsinis oro drėkintuvas AH661

  Kokybiškas ultragarsinis oro drėkintuvas, skirtas drėkinti sausą patalpų orą. Netriukšmingas ir energiją taupantis prietaisas su šildymo funkcija mažina bakterijų kiekį vandenyje. 

  6995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana oro drėkintuvas AH670

  Ultragarsinis oro drėkintuvas valdomas nuotoliniu būdu efektyviai gerina patalpų oro kokybę. Funkcionalus prietaisas su integruota aromaterapijos funkcija. 

  6495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana oro drėkintuvas UHW

  Kambarių oro drėkintuvas užtikrina sveiką vidaus patalpų klimatą, palaikydamas optimalią drėgmę. Gali padėti pagerinti miego ir poilsio kokybę.

  6495
  Prekė išparduota. Susisiekite