Prekių katalogas

Kūno sudėties matuokliai

 • Išmanūs prietaisai namuose padeda tinkamai rūpintis sveikata ir užtikrinti gerą savijautą. Siūlome jums modernius pagalbininkus – sekite kūno pokyčius namuose! Kūno sudėties matuokliai suteikia galimybę ne tik pamatuoti svorį, bet ir stebėti kūno riebalų ir skysčių procentą organizme. Tinkama ir kasdienė organizmo pokyčių priežiūra padeda greičiau pasiekti norimų rezultatų ir užsibrėžtų tikslų. Mūsų siūlomi prietaisai ypač patogūs ir tinkantys ne tik profesionalams, bet ir sveikata besirūpinantiems žmonėms. Rezultatus ir motyvaciją užtikrins atmintyje išliekantys ankstesnių matavimų duomenys. Kūno sudėties matuokliai pasižymi ilgaamžiškumu ir stilingu dizainu. Įsigykite išmanų ir tikslų prietaisą už puikią kainą!

  Medisana kūno analizės svarstyklės BS 465 Black

  Funkcionalus kūno sudėties analizatorius tiksliai matuoja svorį, riebalų, skysčių ir raumenų kiekį. Svarstyklės gali išsaugoti net 8 žmonių duomenis. Spalva – juoda.

  3995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana kūno analizės svarstyklės BS 465 White

  Funkcionalus kūno sudėties analizatorius tiksliai matuoja svorį, riebalų, skysčių ir raumenų kiekį. Svarstyklės gali išsaugoti net 8 žmonių duomenis. Spalva – balta.

  3995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana kūno analizės svarstyklės TargetScale 3 Connect

  Kūno masę analizuojančios svarstyklės su Bluetooth funkcija nustato kaulų, kūno riebalų, vandens ir raumenų masės kiekį bei gali apskaičiuoti žmogui reikalingą dienos kalorijų poreikį. Atmintyje išsaugo net 240 matavimų rezultatų. 

  9995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kūno sudėties matuoklis su svarstyklėmis BF 511

  Profesionalus kūno sudėties analizatorius ypač tiksliai apskaičiuoja kūno masės indeksą, riebalus bei skeletinių raumenų kiekį. Puikiai tinka vaikams nuo 6 metų amžiaus. 

  11995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kūno sudėties matuoklis su svarstyklėmis BF 214

  Profesionalus kūno sudėties matavimas. Tikslus ir greitas. Papildytas skeleto raumenų matavimu ir paskutinių matavimų atmintimi. Vaikų kūno sudėties algoritmas.

  6795
  Prekė išparduota. Susisiekite