Prekių katalogas

Populiariausios prekės

  • Omron skaitmeninis termometras ECO-TEMP Basic

    Universalus ir praktiškas skaitmeninis termometras valdomas vienu mygtuko paspaudimu.

    Omron kompresorinis inhaliatorius C28P (NE-C105-E)

    Veiksmingas ir efektyvus inhaliatorius, kuris sumažinima gydymo laiką ir vaistų išeikvojimą! Galingas, tad efektyviai pasiekia tiek viršutinius, tiek apatinius kvėpavimo takus. Ypač higieniškas.

    6795
    Medisana ultragarsinis oro drėkintuvas AH660

    Aukštos kokybės ultragarsinis oro drėkintuvas efektyviai drėkina patalpas, palaiko tinkamą kambario oro kokybę ir neleidžia išsausėti odai bei gleivinei.  

    5995
    Medisana putų pagalvė stresui mažinti SP100

    Naujoviška SleepWell pagalvė su integruota muzikos funkcija, galinčia padėti lengviau užmigti. Elastingos medžiagos, maloni ir prisitaikanti prie Jūsų galvos formos. 

    11995
    Klausos aparatų baterijos Rayovac Extra 10, 60 vnt.

    Cinko ir oro pagrindo baterijos skirtos visų gamintojų klausos aparatams, suteikia ilgalaikę ir efektyvią energiją. Hermetiškai sandarūs elementai yra 10 dydžio. Iš viso 60 vienetų.

    2295
    Klausos aparatų baterijos Rayovac Extra 10, 6 vnt.

    Cinko ir oro pagrindo baterijos skirtos visų gamintojų klausos aparatams. Hermetiškai sandari baterija yra 10 dydžio. Suteikia ilgalaikę ir efektyvią energiją.

    Rossmax bekontaktis termometras HA500

    Bekontaktis termometras su infraraudonųjų spindulių detektoriumi nustato vaikų ir suaugusiųjų kūno temperatūrą per 1 sekundę. Turi šviečiantį ekraną ir 9 matavimų atmintį.  

    4995
    Carmex vyšnių skonio lūpų balzamas 10 g

    Vyšnių skonio lūpų balzamas giliai drėkina ir atgaivina lūpas. Suteikia plonai odai ypatingą apsaugą nuo žalingų aplinkos veiksnių. 

    Medisana masažuoklis PowerRoll Classic

    Stimuliatorius ir kūno masažuoklis treniruoja raumenis ir tuo pačiu juos atpalaiduoja. Pasirenkami 8 vibracijos intensyvumo lygiai. 

    9095
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Klausos aparatų baterijos Power One 10, 60 vnt.

    Hermetiškai sandarios baterijos yra specialiai pagamintos cinko ir oro pagrindu klausos aparatams. Baterija tinka visų gamintojų klausos aparatams ir yra 10 dydžio. Iš viso 60 vnt.

    2395
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Omron kraujospūdžio matuoklis M3 Comfort

    Patobulintas vidutinės klasės matuoklis su išmaniąja Intelli Wrap rankove, teisingos rankovės uždėjimo sistema ir spalvotu kraujospūdį įvertinančiu indikatoriumi. Išsaugo 60 matavimų kiekvienam iš 2 naudotojų. 

    6495
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Omron kraujospūdžio matuoklis M6 Comfort

    Inovatyvus matuoklis automatiškai atlieka tris matavimus iš eilės ir parodo jų vidurkį. Pasižymi naujomis techninėmis savybėmis: prieširdžių virpėjimo indikatorius, nereguliaraus pulso indikatorius, įdiegta 2-jų ekranų palyginimo funkcija ir kita. 

    8995
    Prekė išparduota. Susisiekite