Prekių katalogas

Omron kraujospūdžio matuoklis M6 Comfort

 • Omron kraujospūdžio matuoklis M6 Comfort

  8995

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Inovatyvus matuoklis automatiškai atlieka tris matavimus iš eilės ir parodo jų vidurkį. Pasižymi naujomis techninėmis savybėmis: prieširdžių virpėjimo indikatorius, nereguliaraus pulso indikatorius, įdiegta 2-jų ekranų palyginimo funkcija ir kita. 

  Gamintojas
  Omron (Japonija)
  Prekės ženklas
  Omron
 • Omron M6 Comfort  kraujospūdžio matuoklis užtikrina maksimalų komfortą ir tikslumą, matuojant kraujo spaudimą žasto srityje. Unikalaus dizaino matuoklis pasižymi naujomis techninėmis savybėmis. Prietaisas turi Intelli Wrap rankovės technologiją, kuri garantuoja, kad net ir uždėjus neteisingai rankovę, bus atliktas tikslus matavimas. Elastinga rankovė uždedama vienu judesiu lengvai ir tiksliai, be to, tinka tiek vidutiniam, tiek dideliam žastui. Kita nauja ypatybė – spalvotas kraujospūdžio lygio indikatorius, jei kraujospūdis yra per aukštas užsidega raudona lemputė, normalus – žalia lemputė. Šis matuoklis puikiai tinka kraujospūdžio matavimui tiek namuose, tiek gydymo įstaigoje.

  • Intelli Wrap išmani rankovė ypač gerai priglunda prie rankos ir tinka žastui nuo 22–42 cm. Rankovėje tikslaus matavimo zona apima 360° aplink ranką.
  • Prieširdžių virpėjimo indikatorius aptinka ir parodo ekrane prieširdžių virpėjimą, kaip vieną iš didžiausių insulto rizikos veiksnių.
  • Nereguliaraus pulso indikatorius aptinka aritmijas. Jei nereguliaraus pulso dažnis priimtinas, tai ekrane bus matomi rezultatai kartu su nereguliaraus pulso ženklu.
  • Matuoklis automatiškai atlieka tris matavimus iš eilės ir parodo šių matavimų vidurkį. Aktualu tiems, kieno kraujospūdis dažnai kinta.
  • Įdiegta 2-jų ekranų palyginimo funkcija. Palyginimo režimas ne tik lygina ryto ir vakaro rezultatus, bet ir leidžia palyginti rodmenis su ankstesniais matavimais.
  • IntellisenseTM technologija nustato reikiamą oro pripūtimo lygį kiekvienam matavimui individualiai, todėl oro niekada nebus pripūsta daugiau nei reikia.
  • Švelni spaudimo kontrolės sistema optimaliai parenka greitį ir spaudimą, kad rankovė būtų švelniai pripūsta, todėl niekada nepajusite skausmo.
  • Rytinės hipertenzijos simbolis rodomas tada, kai rytais matuoto kraujospūdžio savaitės vidurkis viršija 135/85 mmHg.
  • Keletas matavimo vidurkio režimų: rytui, vakarui ir savaitei. Galima atskirai peržiūrėti savaitės ryte, ar vakare išmatuotas vidutines vertes.
  • Judėjimo klaidos simbolis. Labai svarbus, vertinant tikslumą.
  • Patobulinta teisingo rankovės uždėjimo sistema – specialus simbolis pažymi, ar teisingai buvo uždėta rankovė, tam, kad būtų gauti tikslūs matavimo rezultatai.
  • Atmintyje išsaugo 100 matavimų kiekvienam atskirai iš 2 naudotojų su datos ir laiko parodymais.
  • Kliniškai patvirtintas tikslumas pacientams, sergantiems hipertenzija, diabetu, nėščioms moterims.
  • Prietaisui suteikiama 5 metų garantija.

  Omron – tarptautinis automatizacijos sistemų, elektroninių dalių ir medicininės įrangos gamintojas, užimantis lyderio poziciją rinkoje. Šio prekės ženklo medicininė technika padeda vartotojui sekti kūno ir sveikatos pokyčius bei suteikia visavertį ir aktyvų gyvenimą.

  Naudojimas

  Šį prietaisą turi naudoti suaugę asmenys. Nenaudokite šio prietaiso kūdikiams ar naujagimiams. Išsamią naudojimo instrukciją rasite pakuotėje.  

 • Alternatyvios prekės

  Omron kraujospūdžio matuoklis M2

  Optimalus kainos ir kokybės santykis. Labai tikslus ir patikimas matuoklis. Integruotos spaudimo kontrolės bei teisingos rankovės uždėjimo sistemos. 

  5995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kraujospūdžio matuoklis M2 Basic

  Patikimas kraujospūdžio matuoklis su Intellisense pripūtimo technologija. Didelis ekranas, vieno mygtuko paspaudimo funkcija, paskutinio matavimo atmintis. Labai patogus ir paprastas naudotis.

  4995
  Omron kraujospūdžio matuoklis M3

  Vidutinės klasės automatinis kraujospūdžio matuoklis su naujomis technologijomis: teisingos rankovės uždėjimo sistema ir nereguliaraus pulso indikatoriumi. Paprastas ir greitas matavimas, tikslūs ir patikimi rezultatai net esant stipriai aritmijai.

  8895
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kraujospūdžio matuoklis M3 Comfort

  Patobulintas vidutinės klasės matuoklis su išmaniąja Intelli Wrap rankove, teisingos rankovės uždėjimo sistema ir spalvotu kraujospūdį įvertinančiu indikatoriumi. Išsaugo 60 matavimų kiekvienam iš 2 naudotojų. 

  6495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kraujospūdžio matuoklis M7 Intelli IT

  Naujiena! Atnaujintas kraujospūdžio matuoklis su išmania Intelli Wrap rankove, prieširdžių virpėjimo indikatoriumi, švelnia spaudimo kontrolės sistema ir Bluetooth technologija. Atlieka 3 matavimus iš eilės.

  9995
  Prekė išparduota. Susisiekite