Omron kraujospūdžio matuoklis "M2 Basic"

 • Kraunamos nuotraukos
  4889
  6624 Sutaupykite 1735
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Patikimas kraujospūdžio matuoklis su Intellisense pripūtimo technologija. Didelis ekranas, vieno mygtuko paspaudimo funkcija, paskutinio matavimo atmintis. Labai patogus ir paprastas naudotis. Ypač tinka senjorams.

  Gamintojas
  Omron (Japonija)
 • OMRON automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis M2 BASIC

  SAVYBĖS:

  • Automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis


  • Intellisense pripūtimo technologija
 - tai tikslumas, greitas matavimas, paprastumas ir patogumas. Ši technologija padeda žmonėms stebėti ir kontroliuoti kraujospūdį. Intellisense technologija nustato reikiamą oro pripūtimo lygį kiekvienam matavimui individualiai, todėl oro niekada nebus pripūsta daugiau nei reikia.

  • Didelis skaitmeninis skystųjų kristalų ekranas
 

  • Vieno mygtuko paspaudimo funkcija: paprasta, greita ir lengva naudotis

  • Paskutinio matavimo rezultato išsaugojimas


  • Mažas svoris: apie 260 g be elementų


  • Komplekte yra vidutinio dydžio rankovė (22-32 cm). Ypatingai didelę rankovę (žasto apimčiai esant 32-42 cm) ir maitinimo bloką į elektros tinklą galima įsigyjama papildomai.

  • Rankovės medžiaga: nailonas


  • Kliniškai patvirtintas (Tarptautinis protokolas)


  • 3 metų garantija.

  Pakuotės turinys:
 pagrindinis prietaisas, vidutinė rankovė, naudojimo instrukcija, saugojimo dėklas, elementų komplektas,garantinis lapas, kraujospūdžio pasas.

 • Alternatyvios prekės

  Omron kraujospūdžio matuoklis "RS2"

  Greitas, pilnai automatizuotas riešinis kraujospūdžio matuoklis su dideliu ekranu ir 30 paskutinių matavimo rezultatų atmintimi. 

  5050
  8147 Sutaupykite 3097
  Omron kraujospūdžio matuoklis "M3"

  Vidutinės klasės automatinis kraujospūdžio matuoklis su naujomis technologijomis: teisingos rankovės uždėjimo sistema ir kraujospūdį įvertinančiu indikatoriumi. 60 matavimų atmintis 2 naudotojams atskirai. Padidinta minkšta rankovė (22-42 cm).

  5870
  9175 Sutaupykite 3305
  Omron kraujospūdžio matuoklis "M3 Comfort"

  Patobulintas vidutinės klasės matuoklis! Su išmaniąja "Intelli wrap" rankove, teisingos rankovės uždėjimo sistema ir spalvotu kraujospūdį įvertinančiu indikatoriumi. 60 matavimų atmintis kiekvienam iš 2 naudotojų. 

  5849
  9575 Sutaupykite 3726
  Omron kraujospūdžio matuoklis "M7 Intelli IT"

  Naujiena! Papildytas naujausiomis funkcijomis: padidinta išmanioji "Intelli wrap" rankovė, mabiliojio telefono programėlė Omron connect, spalvotas kraujospūdžio lygio indikatorius, teisingos rankovės užsidėjimo sistema. 2 naudotojų rėžimas su 100 matavimų atmintimi kiekvienam atskirai. Labai tikslus ir patikimas.

  7650
  11004 Sutaupykite 3354
  Omron kraujospūdžio matuoklis "M2"

  Optimalus kainos ir kokybės santykis. Labai tikslus ir patikimas matuoklis. Integruotos spaudimo kontrolės bei teisingos rankovės uždėjimo sistemos. 

  4889
  7632 Sutaupykite 2743
  Omron kraujospūdžio matuoklis "M6 Comfort"

  NAUJAS M6 COMFORT modelis! Papildytas naujomis funkcijomis tokiomis kaip spalvotas kraujospūdžio lygio indikatorius, teisingos rankovės uždėjimo sistema, rytinės hipertenzijos simbolis. Su padidinta ir unikalia „INTELLI WRAP“ rankove. Tai greičiausio matavimo, maksimalaus komforto ir tikslumo matuoklis!

  6879
  10287 Sutaupykite 3408