Prekių katalogas

Virtuvinės svarstyklės

 • Maisto gamyba neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis. Patiekalų paruošimas dažnai reikalauja įvairių skirtingų ingredientų ir jų kiekio tikslumo. Tiksliai ir lengvai pasverti reikiamus produktus gali padėti virtuvinės svarstyklės. Kompaktiško dydžio prietaisai Medisana palengvinantys kasdienybę veikia paprastai ir aiškiai. Siūlome itin aukšto tikslumo virtuvines svarstykles ne tik gaminantiems virtuvės šedevrus, bet ir besirūpinantiems sveikata. Sportuojantiems ir stebintiems savo mitybą ir svorį puikiai tiks išmaniosios Bluetooth ryšį palaikančios svarstyklės. Galimybė perkelti duomenis į išmanųjį telefoną padės sužinoti kiekvieno produkto maistinę vertę ir naudą organizmui. Tinkamai subalansuota mityba užtikrina gerą savijautą, suteikia pasitikėjimo ir gali padėti pasiekti teigiamų kūno transformacijų. Lengvai gaminkite ir patogiai stebėkite sveikatą!

  Medisana virtuvinės svarstyklės KS250

  Nerūdijančio plieno virtuvinės svarstyklės tiksliai ir suprantamai nurodo maisto produktų svorį. Puikiai veikiantis Bluetooth ryšys. 

  3795
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana virtuvinės svarstyklės KS 200

  Aukštos kokybės nerūdijančio plieno virtuvinės svarstyklės aiškiai nurodo matuojamo produkto svorį. Papildomai integruota taros atėmimo funkcija. 

  1795
  Prekė išparduota. Susisiekite