Prekių katalogas

Kompresoriniai

 • Kompresoriniai inhaliatoriai yra vieni iš dažniausiai naudojamų inhaliatorių. Jie veikia naudodami kompresorių, taip skysti vaistai virsta švelnia migla, kurią galima lengvai įkvėpti. Šie aparatai ypač tinkami naudoti sergant ūminėmis ir lėtinėmis plaučių ir kvėpavimo takų ligomis (astma, lėtine obstrukcine plaučių liga, bronchitu ir t.t.). Šie aparatai skiriasi tuo, kad jie padeda efektyviai vartoti tokius vaistus, kurių negalima vartoti kitų tipų inhaliatoriais. Rinkitės iš plataus pasirinkimo, pasaulyje pripažintų Medisana, Omron, Microlife, Herupa kompanijų inhaliatorių. Kokybiški prietaisai varijuoja nuo mažesnių, tinkančių naudoti kelionėse, iki didesnių, patogiam ir efektyviam naudojimui namuose. Tiks visai šeimai – tiek vaikams, tiek suaugusiems.

  Pic kompresorinis inhaliatorius AirStylo

  Itin mažas mikro kompresorinis inhaliatorius puikiai tinkantis keliaujantiems žmonėms. Tylus ir su reguliuojamu greičiu inhaliatorius tiks visai šeimai. 

  6995
  Pic kompresorinis inhaliatorius AirFamily Evolution

  AirFamily Evolution technologiškai pažangus inhaliatorius su praktišku „viskas viename“. dizainu kompaktiškas naudoti namuose. Sukurtas naudotis visai šeimai. 

  6995
  Omron kompresorinis inhaliatorius C28P

  Unikalus naujos kartos kompresorinis inhaliatorius greitai ir lengvai užtikrina veiksmingą inhaliacijos procesą ir mažesnį vaistinio preparato sunaudojimą.

  6595
  Oromed kompresorinis inhaliatorius ORO-FAMILY Plus

  Kompaktiškas kompresorinis inhaliatorius visai šeimai – tiek suaugusiems, tiek vaikams. Inhaliatorius palengvina slogos, sinusito, bronchito, ar gerklų uždegimo simptomus. 

  3495
  Medisana kompresorinis inhaliatorius IN 600

  Aukštos kokybės inovatyvus inhaliatorius visai šeimai, specialiai pagamintas intensyviai, nepertraukiamai inhaliacinei terapijai. Labai tylus, garso lygis vos 45 dBA.

  8495
  Homed kompresorinis inhaliatorius JLN-2300AIR

  Kompresorinis inhaliatorius efektyviai vykdo visų skystų medikamentų pernešimo į kvėpavimo takus terapijas. Valdomas vieno mygtuko paspaudimu. 

  2772
  Medisana kompresorinis inhaliatorius IN 510

  Greitas ir efektyvus kompresorinis inhaliatorius, skirtas naudoti visai šeimai – tiek vaikams, tiek suaugusiems. Veiksmingai inhaliuoja bene visus medikamentinius skysčius.

  4995
  Omron kompresorinis inhaliatorius C101 Essential

  Kompaktiškas kompresorinis inhaliatorius valdomas tik vieno mygtuko paspaudimu užtikrina malonią ir paprastą inhaliacijos terapiją. 

  4295
  Medisana kompresorinis inhaliatorius IN500

  Kompresorinis inhaliatorius tinka visiems šeimos nariams. Jį galima naudoti sergant astma, faringitu, laringitu ir kitais bronchiniais susirgimais. 

  3995
  Microlife profesionalus kompresorinis inhaliatorius NEB PRO

  Profesionalus kompresorinis inhaliatorius, skirtas greitai ir veiksmingai kvėpavimo takų profilaktikai. Gali būti naudojamas kaip nosies plovyklė. Pritaikytas nenutraukiamam naudojimui.

  5295
  Microlife kompresorinis inhaliatorius vaikams NEB 200

  Mažas inhaliatorius specialiai pagamintas vaikams, kad nesukeltų streso ir nemalonių pojūčių. Patogus gaminys tinka daugeliui inhaliuojamų skysčių.  

  4495
  Medisana kompresorinis inhaliatorius In 550 Pro

  Inhaliatorius skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų, tokių kaip astma, bronchitas ar laringitas, profilaktikai. Palengvina susirgimų simptomus. 

  5495
  Rossmax kompresorinis inhaliatorius NE100

  Kompresorinis inhaliatorius skirtas astmos ir kitų kvėpavimo takų ligų profilaktikai, kurių metu reikia naudoti aerozolines formos vaistus. Tinkamas daugumos skysčių inhaliacijoms.

  4495
  Omron kompresorinis inhaliatorius su nosies plovykle C102

  NAUJIENA! Puikiai pasitarnaus tiek pavasarį ar vasarą, tiek rudenį ar žiemą. Efektyviai gydo bei palengvina įvairių alergijų (pvz. šienligės) ir paršalimo ar kitų kvėpavimo takų ligų simptomus! Tinkantis ir vaikams ir suaugusiems!

  5495
  Omron kompresorinis inhaliatorius A3 Complete NE C300

  3-jų pozicijų purkštuvas leidžia greitai ir efektyviai gydyti viršutinius, vidurinius ir apatinius kvėpavimo takus atskirai! Galimybė tikslingai gydyti tik ten, kur reikia. Galingas, greitas ir patikimas!

  5995
  Omron kompresorinis inhaliatorius su aspiratoriumi C301 DuoBaby 2in1

  Skirtas kūdikiams ir mažiems vaikams. Efektyvios inhaliacijos tiek viršutiniams, tiek apatiniams kvėpavimo takams, naudojant 2 skirtingas inhaliatoriaus galvutes. Su nosies aspiratoriumi. Ergonomiškas ir higieniškas. Paprasta naudoti ir prižiūrėti. 

  7495
  Omron kompresorinis inhaliatorius CompAIR Pro NE C900

  Skirtas profesionaliam naudojimui, tačiau tinka ir naudojimui namuose. Galingas inhaliatorius su dideliu inhaliacijos greičiu, tad su trumpu ir efektyviu apatinių kvėpavimo takų ligų gydymu.

  12495
  Rossmax kompresorinis inhaliatorius NA100

  Galingas kompresorinis inhaliatorius naudojamas esant kvėpavimo sutrikimų, pavyzdžiui, astmos, bronchito, pneumonijos, laringito ir kt. profilaktikai. Efektyviai perneša vaistus į kvėpavimo takus.

  4995
  Philips Respironics kompresorinis inhaliatorius Elegance

  Kompresorinis inhaliatorius specialiai pagamintas su 5 angomis, leidžiančiomis išoriškai maišytis skysčiui ir dujoms. Veiksmingai perneša medikamentus į paciento kvėpavimo takus.

  5995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kompresorinis inhaliatorius Nami Cat

  Žaismingo dizaino kompresorinis inhaliatorius tinka naudoti vaikams ir visai šeimai. Vos vieno mygtuko paspaudimu greitai ir efektyviai perneša vaistus giliai į plaučius. 

  5495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Hi-Tech inhaliatorius ORO-COMPACT BABY

  Aukštos kokybės kompresorinis inhaliatorius, skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų ligų inhaliacinei prevencijai. Galima naudoti visus skystus vaistus.

  3495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Microlife kompresorinis inhaliatorius NEB 1000 Mini

  Aukštos kokybės kompresorinis inhaliatorius, skirtas astmos, lėtinio bronchito bei kitų kvėpavimo takų ligų inhaliacinei prevencijai. Galima naudoti visus skystus vaistus.

  4995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Oromed kompresorinis inhaliatorius ORO-COMFORT Family

  Kompresorinis inhaliatorius skirtas kvėpavimo takų sutrikimų, tokių kaip astma, bronchitas ar laringitas, profilaktikai. Palengvina susirgimų simptomus.

  3995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Microlife inhaliatorius vaikams NEB 400

  Žaismingo dizaino inhaliatorius pagamintas specialiai galvojant apie vaikus ir jų poreikius. Nedidelis prietaisas efektyviai inhaliuoja vaistus ir sėkmingai perneša juos į viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus.

  4995
  Prekė išparduota. Susisiekite