Prekių katalogas

Omron kompresorinis inhaliatorius A3 Complete NE C300

 • Omron kompresorinis inhaliatorius A3 Complete NE C300

  5995
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Į krepšelį 

  3-jų pozicijų purkštuvas leidžia greitai ir efektyviai gydyti viršutinius, vidurinius ir apatinius kvėpavimo takus atskirai! Galimybė tikslingai gydyti tik ten, kur reikia. Galingas, greitas ir patikimas!

  Gamintojas
  Omron (Japonija)
  Prekės ženklas
  Omron
 • Pasiekia giliai plaučius, suteikdamas palengvėjimą viršutiniams kvėpavimo takams. Galima gydyti atskirai tiek viršutinių kvėpavimo takų infekcijas, tiek apatinių kvėpavimo takų lėtines ligas. 

  OMRON A3 Complete inhaliatorius

  • Unikalus 3-in-1 reguliuojamas purkštuvas
  • Greitas ir efektyvus
  • Pilnas viršutinių, vidurinių ir apatinių kvėpavimo takų gydymas
  • Padeda greitai atpalaiduoti viršutinius kvėpavimo takus
  • Mažos aerozolio dalelės patenka giliai į plaučius
  • Komplektą sudaro: 3-in-1 reguliuojamas purštuvas, vaiko kaukė, suaugusiųjų kaukė, burnos kandiklis, nosies antgalis, oro vamzdelis, naudojimo instrukcija
  • 3 metų garantija

  SAVYBĖS:

  3-in-1 reguliuojamas purkštuvas

  • Naujos kartos OMRON A3 Complete inhaliatorius gali naudoti visus inhaliacinius tirpalus daugelio kvėpavimo takų ligų gydymui.
  • Jis specialiai pritaikytas viršutinių, vidurinių ir apatinių kvėpavimo takų ligų gydymui, dėl išpurškiamų skirtingo dydžio dalelių. Taip gali būti gydomas įprastas peršalimas (sloga, rinitas, laringitas...) ar alerginė astma, bei LOPL (lėtinės obstrukcinės plaučių ligos).
  • Kad inhaliacija vaistiniais preparatais būtų efektyviausia, jie turėtų pasiekti tą kvėpavimo takų dalį, kurią reikia gydyti. Tai pasiekiama 3-in-1 reguliuojamo purkštuvo pagalba, keičiant išpurškiamų vaistų aerozolio dalelių dydį. Didesnės aerozolio dalelės daugiausia kaupiasi viršutiniuose kvėpavimo takuose, o mažesnės dalelės nusėda apatiniuose kvėpavimo takuose.

  Visapusiškas gydymas

  Daugelyje purkštuvų yra tik viena pozicija. Jie yra optimizuoti apatinių kvėpavimo takų gydymui. Todėl yra mažiau efektyvūs, gydant viršutinius kvėpavimo takus. "OMRON A3 Complete" inhaliatoriaus unikalus purkštuvas turi 3 pozicijas, dėl ko galima gydyti viršutinius, vidurinius ir apatinius kvėpavimo takus atskirai. Jo 3 pozicijų purkštuvo rinkinys leidžia keisti dalelių dydį ir tokiu būdu pasirinkti, kuriems kvėpavimo takams bus skiriamas didžiausias dėmesys.

  Viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų atpalaidavimas

  Dauguma pacientų, kuriems yra kvėpavimo sutrikimų, patiria apatinių ir viršutinių kvėpavimo takų ligų derinį. Ar žinote, kad:

  • vaikai gali sirgti iki 8 viršutinių kvėpavimo takų (pvz., peršalimo) ir apatinių kvėpavimo takų (pvz., bronchito) infekcijomis per metus? ¹
  • 4 iš 5 astmos pacientų taip pat kenčia nuo viršutinių kvėpavimo takų ligų?

  Su 3 pozicijų purkštuvo rinkiniu "OMRON A3 Complete" padeda efektyviau palengvinti būklę pacientams, sergantiems keliomis ligomis.

  Greitas ir efektyvus

  Buvo įrodyta, kad "A3 Complete" veiksmingai išskaidė į aerozolį pagrindinius inhaliacinius vaistus, tokius kaip izotoninis ir hipertoninis druskos tirpalas, panaudojus kiekvieną iš 3 pozicijų, užtikrinant optimalų dalelių dydį, kad būtų efektyvus vaisto nusėdimas viršutiniuose, viduriniuose ir apatiniuose kvėpavimo takuose.
  Be to, dėl galingo kompresoriaus, "A3 Complete" gali išgarinti vaistus mažiau nei per 5 minutes!*

   

   

  Papildoma informacija apie inhaliatorius
  Inhaliatoriai yra medicinos prietaisai, kurie gali paversti skystą vaistą į aerozolio lašelius, kuriuos galima lengvai įkvėpti.
  Inhaliatorius gali būti naudojamas plačiai paplitusių kvėpavimo takų ligų, tokių kaip astma, LOPL, bronchitas, bronchiolitas, laringitas, peršalimas, šienligė ar rinosinusitas gydymui.
  Inhaliuojamieji vaistiniai preparatai tiesiogiai patenka į kvėpavimo takus, ir jie gali turėti net didesnį klinikinį poveikį, lyginant su panašiomis arba didesnėmis dozėmis oraliniu būdu (tabletėmis) vartojamais arba poodinės injekcijos būdu naudojamais medikamentais. Tyrimai taip pat parodė, kad gydymo rezultatai gali būti geresni naudojant tik inhaliatorius.

  * Faktinis laikas priklausys nuo padėties ir vaistų vartojimo. 5 minutės yra pagrįstos naudojant 5,5 ml izotoninį druskos tirpalą 1 padėtyje.
  ¹ Chirico G. et al Minverva Pediatrica 2014: 66(6): 549-57 

 • Alternatyvios prekės

  Omron kompresorinis inhaliatorius CompAIR Pro NE C900

  Skirtas profesionaliam naudojimui, tačiau tinka ir naudojimui namuose. Galingas inhaliatorius su dideliu inhaliacijos greičiu, tad su trumpu ir efektyviu apatinių kvėpavimo takų ligų gydymu.

  9495
  Omron kompresorinis inhaliatorius su aspiratoriumi C301 DuoBaby 2in1

  Skirtas kūdikiams ir mažiems vaikams. Efektyvios inhaliacijos tiek viršutiniams, tiek apatiniams kvėpavimo takams, naudojant 2 skirtingas inhaliatoriaus galvutes. Su nosies aspiratoriumi. Ergonomiškas ir higieniškas. Paprasta naudoti ir prižiūrėti. 

  9895
  Omron kompresorinis inhaliatorius C28P (NE-C105-E)

  Veiksmingas ir efektyvus inhaliatorius, kuris sumažinima gydymo laiką ir vaistų išeikvojimą! Galingas, tad efektyviai pasiekia tiek viršutinius, tiek apatinius kvėpavimo takus. Ypač higieniškas.

  6795
  Omron kompresorinis inhaliatorius CompAir NE C801 KD

  Puikus pasirinkimas kiekvienam turinčiam mažų vaikų. Labai lengvas, kompaktiškas ir tylus. Žaismingas. Greitas inhaliacijos laikas ir puikus vaistų įkvėpimas. Tinka tiek viršutinių, tiek apatinių kvėpavimo takų ligoms gydyti. 

  7495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron ultragarsinis inhaliatorius MicroAIR U100

  TOP prekė! Patogus naudojimas bet kur ir bet kada. Kišeninis, lengvas, mažas, begarsis ir galingas! Galimas naudoti bet kurioje padėtyje, net gulint. Tinka inhaliuoti net miegančius vaikus.

  14995
  Omron kompresorinis inhaliatorius su nosies plovykle C102

  NAUJIENA! Puikiai pasitarnaus tiek pavasarį ar vasarą, tiek rudenį ar žiemą. Efektyviai gydo bei palengvina įvairių alergijų (pvz. šienligės) ir paršalimo ar kitų kvėpavimo takų ligų simptomus! Tinkantis ir vaikams ir suaugusiems!

  6295
  Prekė išparduota. Susisiekite