Prekių katalogas

Omron ultragarsinis inhaliatorius MicroAIR U100

 • Omron ultragarsinis inhaliatorius MicroAIR U100

  14995
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Į krepšelį 

  TOP prekė! Patogus naudojimas bet kur ir bet kada. Kišeninis, lengvas, mažas, begarsis ir galingas! Galimas naudoti bet kurioje padėtyje, net gulint. Tinka inhaliuoti net miegančius vaikus.

  Gamintojas
  Omron (Japonija)
  Prekės ženklas
  Omron
 • Naujasis Omron inhaliatorius MicroAIR U100

  Nešiojamas – kišeninis inhaliatorius veikiantis baterijų pagalba.
  Begarsis – unikali tinklelinė technologija inhaliaciją padaro beveik begarsę.
  Efektyvus – tiesioginis medikamentų patekimas į viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus (plaučius).
  360° veikimas – modernus MicroAIR U100 dizainas leidžia naudoti jį bet kurioje pozicijoje. Net gulint, kas palengvina inhaliacijas mažiems vaikams ir kūdikiams, kai jie miega.

  SAVYBĖS:

  • Tinklelinė technologija.
  • Veikia su 2 elementais, galinčiais nepertraukiamai dirbti 4 valandas.
  • Praktiškai begarsis. Platus vaistų pritaikymas.
  • Nešiojimo krepšys.
  • 360° inhaliacijos pakreipimo padėtys.
  • Mažas vaistų likutis.
  • Higieniškas – ypač lengva valyti.
  • MicroAIR U100 išpurškiamų medikamentų dalelių dydis 4,5 μm MMAD. Tai leidžia vaistams patekti per viršutinius (naudojant kaukę) tiesiai į apatinius kvėpavimo takus.
  • Inhaliacijos greitis >0.25 ml / min.
  • Pakuotėje: vaiko kaukė, suaugusiųjų kaukė, burnos kandiklis, 2 baterijos, naudojimo instrukcija.
  • Suteikiama 3 metų garantija.

  MicroAIR U100 yra idealus suaugusiems ir vaikams

  Vaikams paprasta jį naudoti – tai mažas, begarsis ir lengvas prietaisas. Įpilkite vaistus ir prietaisas paruoštas, galite neštis bet kur. Jūsų gyvenimas tampa lengvesnis, nereikia nešiotis sunkaus prietaiso. Štai kodėl MicroAIR U100 taip palengvina gydymą – garantuoja, kad vaikai labiau nori naudoti savo vaistus.

  Momentinė terapija jūsų kišenėje

  OMRON MicroAIR U100 tikrai nešiojamas, kišeninis inhaliatorius, kuris telpa į bet kurią rankinę ar lagaminą. Su dviem elementais (AA dydis) apytiksliai veikia 8 dienas (kasdien naudojant 30 minučių). Taigi jo nereikia įkrauti po kiekvieno inhaliacinio gydymo. Paprasta vieno mygtuko operacija. Jūs kontroliuosite inhaliatoriaus įjungimą. Galite iškart, nedelsdami naudoti vaistus. Kur tik eitumėte, ką darytumėte, Jūsų vaistai bus visada pasiekiami.

   

   

   

  Kaip naudoti MicroAIR U100 inhaliatorių?

  Daugiau informacijos rasite naudojimo instrukcijoje, kuri yra pridėta prie prietaiso.

  1. Suraskite vietą, kur jūs galite patogiai sėdėti 5-15 minučių. Išimkite MicroAIR U100 inhaliatorių.
  2. Labai svarbu turėti specialias instrukcijas, jei jūs maišote vaistus savo inhaliaciniam gydymui. Sumaišykite vaistus kaip nurodyta, ar supilkite iškart paruoštą dozę iš vienkartinio indo į inhaliatorių. Nemaišykite skirtingų tipų vaistų be gydytojo ar vaistininko nurodymų.
  3. Uždėkite kaukę ar kandiklį ant MicroAIR U100.
  4. Atsipalaiduokite. Uždėkite kaukę ant savo nosies ir burnos (įsitikinkite, kad tai padarėte tinkamai, kad vaistai nepatektų į jūsų akis). Jei jūs naudojate kandiklį, įdėkite į savo burną.
  5. Įjunkite MicroAIR U100.
  6. Kvėpuokite lėtai ir giliai. Jei galite, prieš lėtai iškvėpdami, sulaikykite savo kvėpavimą 10 sekundžių.
  7. Tęskite, kol matote vaistų rūką.

  Papildoma informacija apie inhaliatorius:

  Inhaliatoriai yra medicinos prietaisai, kurie gali paversti skystą vaistą į aerozolio lašelius, kuriuos galima lengvai įkvėpti.
  
Inhaliatorius gali būti naudojamas plačiai paplitusių kvėpavimo takų ligų, tokių kaip astma, LOPL, bronchitas, bronchiolitas, laringitas, peršalimas, šienligė ar rinosinusitas gydymui.

  Inhaliuojamieji vaistiniai preparatai tiesiogiai patenka į kvėpavimo takus, ir jie gali turėti net didesnį klinikinį poveikį, lyginant su panašiomis arba didesnėmis dozėmis oraliniu būdu (tabletėmis) vartojamais arba poodinės injekcijos būdu naudojamais medikamentais. Tyrimai taip pat parodė, kad gydymo rezultatai gali būti geresni naudojant tik inhaliatorius.

  Detali naudojimosi instrukcija.

 • Alternatyvios prekės

  Omron kompresorinis inhaliatorius A3 Complete NE C300

  3-jų pozicijų purkštuvas leidžia greitai ir efektyviai gydyti viršutinius, vidurinius ir apatinius kvėpavimo takus atskirai! Galimybė tikslingai gydyti tik ten, kur reikia. Galingas, greitas ir patikimas!

  5995
  Omron kompresorinis inhaliatorius su nosies plovykle C102

  NAUJIENA! Puikiai pasitarnaus tiek pavasarį ar vasarą, tiek rudenį ar žiemą. Efektyviai gydo bei palengvina įvairių alergijų (pvz. šienligės) ir paršalimo ar kitų kvėpavimo takų ligų simptomus! Tinkantis ir vaikams ir suaugusiems!

  6295
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kompresorinis inhaliatorius CompAIR Pro NE C900

  Skirtas profesionaliam naudojimui, tačiau tinka ir naudojimui namuose. Galingas inhaliatorius su dideliu inhaliacijos greičiu, tad su trumpu ir efektyviu apatinių kvėpavimo takų ligų gydymu.

  9495
  Omron kompresorinis inhaliatorius CompAir NE C801 KD

  Puikus pasirinkimas kiekvienam turinčiam mažų vaikų. Labai lengvas, kompaktiškas ir tylus. Žaismingas. Greitas inhaliacijos laikas ir puikus vaistų įkvėpimas. Tinka tiek viršutinių, tiek apatinių kvėpavimo takų ligoms gydyti. 

  7495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kompresorinis inhaliatorius C28P (NE-C105-E)

  Veiksmingas ir efektyvus inhaliatorius, kuris sumažinima gydymo laiką ir vaistų išeikvojimą! Galingas, tad efektyviai pasiekia tiek viršutinius, tiek apatinius kvėpavimo takus. Ypač higieniškas.

  6795
  Omron kompresorinis inhaliatorius su aspiratoriumi C301 DuoBaby 2in1

  Skirtas kūdikiams ir mažiems vaikams. Efektyvios inhaliacijos tiek viršutiniams, tiek apatiniams kvėpavimo takams, naudojant 2 skirtingas inhaliatoriaus galvutes. Su nosies aspiratoriumi. Ergonomiškas ir higieniškas. Paprasta naudoti ir prižiūrėti. 

  9895