Pristatymas

 • Pristatymas kurjerių tarnyba:

  Prekės pristatomos visoje Lietuvoje darbo dienomis nuo 8 val. iki 18 val. į Jūsų užsakyme nurodytą adresą, dažniausiai per 1-3 darbo dienas po Jūsų apmokėjimo, kitu atveju atskirai su užsakovu yra sutariamas kitas pristatymo terminas.

  Priklausomai nuo pirkėjo pasirinkimo, prekės gali būti pristatytos į namus ar darbovietę. Prieš pristatant prekes, kurjeris susisieks su Jumis ir suderins tikslų bei Jums patogų pristatymo laiką. Nepavykus susisiekti, prekių pristatymas atkeliamas sekančiai darbo dienai.

  Priimdami prekę iš kurjerio, patikrinkite pakuotę ar ji nėra pažeista. Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai atžymėti siuntos priėmimo - perdavimo dokumente (važtaraštyje). Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista. Jei įtariate, jog viduje esanti prekė gali būti sugadinta, prašome tokios prekės nepriimti ir susisiekti su mumis.

  Pristatymo paslaugų kainos:

  - Pristatymo mokestis visoje Lietuvoje - 3,0 EUR (išskyrus Kuršių Neriją); pasirinkus mokėjimą grynaisiais pinigais pristatymo metu taikomas papildomas 1 EUR mokestis;

  - Pristatymo mokestis visoje Europoje - pristatome individualiai suderinus pagal konkrečiai šaliai galiojantį ir nuo siuntos svorio ir tūrio priklausantį pristatymo mokestį;

  - Perkant (Lietuvoje) už 60 EUR ir daugiau - pristatymas NEMOKAMAS (išskyrus Kuršių Neriją).

  Minimali užsakymo suma 10 Eur.