Prekių katalogas

Kūdikių priežiūra

 • Kūdikiams reikalinga mamos priežiūra, šiluma ir rūpestis. Naujausi išradimai ir funkcionalūs prietaisai gali palengvinti motinų rutiną ir kasdienę vaiko priežiūrą – tiek namuose, tiek keliaujant. Siūlome įsigyti kūdikių stebėjimo monitorių, kuris suteikia galimybę stebėti mažylį, jeigu jis kitame kambaryje. Inovatyvus ir kompaktiškas prietaisas neužims daug vietos ir dėl gražaus dizaino nesukels baimės kūdikiui. Pasirūpinti kūdikio sveikata namuose taip pat gali padėti itin tikslios elektroninės vaikų svarstyklės ir profesionalus nosies aspiratorius. Žaismingos formos prietaisai sukurti tėvams, norintiems palengvinti tėvystės rūpesčius. Farma24 puslapyje taip pat rasite ypač greitai ir tolygiai šildantį buteliuko šildytuvą, kuris gali pagelbėti ne tik namuose, bet ir kelionės metu. Inovatyvūs ir maži prietaisai – pagalba bet kada!

  Hi-Tech svarstyklės vaikams ORO-BABY Scale

  Tikslios elektroninės svarstyklės, skirtos kūdikiams ir vaikams iki 20 kg sverti. Paprastas naudojimas, stabili konstrukcija. 

  4895
  Hi-Tech kūdikių stebėjimo prietaisas KT-BABY Monitor su adapteriu

  Puikus prietaisas, skirtas palaikyti ryšį su kūdikiu. Ergonomiško dizaino kūdikių stebėjimo prietaiso diapazonas siekia net 200 m, o garso lygis paprastai reguliuojamas. 

  4495
  Oromed buteliuko šildytuvas ORO-BABY Heater

  Buteliuko šildytuvas ypač greitai ir tolygiai pašildo buteliuke esančius skysčius arba maistelį. Tinka bet kokio dydžio maitinimo buteliukams. 

  3895
  Oromed nosies aspiratorius ORO-BABY Cleaner

  Kokybiškas nosies aspiratorius, skirtas kūdikių nosies higienai palaikyti. Efektyviai ir veiksmingai pašalina nosies ertmėje susikaupusį sekretą. 

  3695