Prekių katalogas

Tarpinės vaistams inhaliuoti

 • Tarpinės vaistams inhaliuoti yra puikus būdas vartoti ir pasisavinti vaistus nuo astmos. Naudojant šias tarpines, vaistai patenka tiesiai į kvėpavimo takų sistemą plaučių viduje. Prie inhaliatoriaus pritvirtinta tarpinė gali padėti pritaikyti inhaliatorių lengvesniam ir efektyvesniam naudojimui. Tie, kurie tarpinę naudoja steroidams įkvėpti, gali išvengti nemalonaus burnos ertmės dirginimo. Vaikams pritaikytos tarpinės su žaismingais vaizdiniais ir garsiniais elementais suteiks daugiau komforto ir paskatins reguliariai vartoti vaistus. Rinkitės iš tokių prekinių ženklų kaip Philips ar Protecsom, kurie siūlo kokybiškas tarpines, pagamintas iš antistatinės medžiagos, medicininio plastiko ar iš medicininio silikono, tinkančio alergiškiems vaikams.

  Philips Respironics astmos tarpinė

  Antistatinė astmos inhaliacinė tarpinė, leidžianti astma sergantiems pacientams lengviau pasisavinti vaistus. Sulaiko vaistus ilgiau ir suteikia daugiau laiko įkvėpti.  

  1695
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Philips Respironics astmos tarpinė su kauke

  Lengvai valoma ir prižiūrima astmos inhaliacinė tarpinė, leidžianti astma sergantiems pacientams lengviau pasisavinti vaistus.  

  2495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Protecsom astmos tarpinė TipsHaler

  Nedidelė, universali ir patogi naudoti astmos tarpinė tinka visiems dozatoriams. Pritaikyta vaikams nuo 12 mėn iki 6 m.  Vyresni vaikai ir suaugusieji tarpinę gali naudoti be kaukės.

  4495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  ProtecSom astmos tarpinė ITIN-IHALER

  Pagaminta iš 100% medicininio silikono. Tinka alergiškiems. Universali ir labai patogi (tik 2 dalys). Skirta vaikams iki 6 m., vyresni ir suaugusieji tarpinę gali naudoti be kaukės.

  6195
  Prekė išparduota. Susisiekite