Automatiniai riešiniai

 • Širdis – pagrindinis žmogaus organas. Tinkama ir nuolatinė širdies būklės priežiūra gali padėti sumažinti hipertenzijos ir infarkto rizikas. Pas mus rasite ypač aukštos kokybės automatinius riešinius kraujospūdžio matuoklius, kurie vieno mygtuko paspaudimu padės tiksliai ir greitai nustatyti širdies ritmo nukrypimus. Kokybiški automatiniai prietaisai matuoja diastolinį, sistolinį kraujo spaudimą ir pulsą. Atlieka vidurkinimo funkciją ir išsaugo matavimo rezultatus, kurie aiškiai pateikiami kiekvienam vartotojui. Funkcionalaus prietaso ekrane lengva stebėti ir sekti sveikatos būklę. Riešiniai kraujospūdžio matuokliai yra kompaktiški, todėl yra patogūs naudoti ne tik namuose, bet ir atostogų metu. Puiki savijauta – geriau ir už auksą, o stiprus kūnas – už nesuskaičiuojamus turtus. 

  Microlife kraujospūdžio matuoklis BP W1 BASIC

  Riešinis kraujospūdžio matuoklis su įdiegta PAD aritmijų aptikimo technologija matuoja kraujo spaudimą ir įspėja apie širdies ritmo nukrypimus. Išsaugo paskutinių 60 matavimų duomenis. 

  6495
  Omron riešinis kraujospūdžio matuoklis RS4

  Pažangus kraujospūdžio matuoklis automatiškai nustato nereguliarų širdies ritmą bei perspėja apie netinkamą kūno padėtį. Ypač lengvas, kompaktiškas ir greitas – atlieka matavimą per 1 minutę.  

  6995
  Oromed kraujospūdžio matuoklis ORO-168

  Aukšto tikslumo riešinis kraujospūdžio matuoklis tiksliai matuoja kraujo spaudimą ir aptinka širdies ritmo sutrikimus. Prietaisas paskaičiuoja 3 paskutinių matavimo rezultatų vidurkį.

  2495
  Omron kraujospūdžio matuoklis RS2

  Greitas, pilnai automatizuotas riešinis kraujospūdžio matuoklis su dideliu skystųjų kristalų ekranu aiškiai ir tiksliai parodo kraujo spaudimą. Išsaugo 30 paskutinių matavimo rezultatų. 

  5495
  Rossmax kraujospūdžio matuoklis BQ705

  Riešinis kraujospūdžio matuoklis ne tik tiksliai matuoja kraujospūdį, bet taip pat nustato širdies ritmo sutrikimus. Turi 60 matavimų atmintį dviem naudotojams.

  3595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana riešinis kraujospūdžio matuoklis BW 320

  Automatinis riešinis kraujospūdžio matuoklis matuoja sistolinį, diastolinį kraujo spaudimą ir pulsą riešo srityje. Nustato širdies ritmo sutrikimus. 

  2495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana Ecomed kraujospūdžio matuoklis BW82E

  Kraujospūdžio matuoklis tvirtinamas ant riešo puikiai nustato kraujo spaudimą ir širdies ritmo sutrikimus. Matuokliu gali naudotis net 2 asmenys – išsaugoma 60 matavimo duomenų kiekvienam. 

  1549
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana kraujospūdžio matuoklis BW315

  Riešinis kraujospūdžio matuoklis nustato širdies ritmo sutrikimus ir pateikia aiškiai įskaitomus rezultatus dideliais skaičiais. Išsaugo 120 matavimo duomenų kiekvienam iš dviejų naudotojų. 

  1795
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Oromed kraujospūdžio matuoklis ORO-SM2 Comfort

  Kokybiškas kraujospūdžio matuoklis ypatingai greitai ir tiksliai nustato kraujo spaudimą ir aptinka nereguliarų širdies ritmą. Prietaisas dedamas ant riešo. 

  2795
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana kraujospūdžio matuoklis BW300 Connect

  Riešinis kraujospūdžio matuoklis tiksliai nurodo faktinį sistolinį kraujospūdį ir diastolinį kraujospūdį bei pulsą. Gali naudotis du vartotojai – kiekvienam po 180 atminties vietų. 

  5995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax kraujospūdžio matuoklis S150

  Riešinis kraujospūdžio matuoklis skirtas kraujo spaudimui ir pulsui nustatyti. Lengvai valdomas prietaisas įspėja apie nereguliarų širdies ritmą ir hipertenzijos riziką.  

  2995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kraujospūdžio matuoklis RS6

  Naujausias automatinis riešinis kraujospūdžio matuoklis su pažangiausiomis technologijomis: išmanioji rankovė, nereguliaraus širdies plakimo ir judėjimo nustatymas, pažangus širdies padėties daviklis, teisingos rankovės uždėjimo sistema. Labai kompaktiškas, ypatingai lengvas, plonas ir tylus. Didelis ekranas ir atmintis. Puikiai tinka dažnai keliaujantiems ir aktyviai gyvenantiems.

  7739
  Prekė išparduota. Susisiekite