Microlife kraujospūdžio matuoklis BP W1 BASIC

 • Kraunamos nuotraukos
  5695
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 20€

  Į krepšelį 

  Riešinis kraujospūdžio matuoklis su įdiegta PAD aritmijų aptikimo technologija matuoja kraujo spaudimą ir įspėja apie širdies ritmo nukrypimus. Išsaugo paskutinių 60 matavimų duomenis. 

  Gamintojas
  Microlife
 • Microlife BP W1 BASIC automatinis kraujo spaudimo matuoklis matuoja sistolinį, diastolinį kraujo spaudimą ir pulsą riešo srityje. Ne tik funkcionalus, bet ir kompaktiškas – užima mažai vietos, todėl puikiai tiks dažnai keliaujantiems asmenims. Kokybiškas automatinis prietaisas padės savarankiškai ir lengvai stebėti savo sveikatos būklę. Turintiems problemų su širdimi, šį prietaisą pravartu turėti namuose.

  • Matuoja diastolinį, sistolinį kraujo spaudimą bei pulsą.
  • PAD technologija aptinka širdies ritmo sutrikimus ir nukrypimus.
  • Automatiškai išsaugo paskutinių 60 matavimų duomenis.
  • Įmontuotas LED indikatorius, padedantis nustatyti taisyklingą riešo padėtį.
  • Gauti matavimo rezultatai rodomi su data ir laiku.
  • Spalvinis kraujospūdžio indikatorius leidžia lengvai įvertinti gautus duomenis.
  • Prietaisą galima naudoti su įkraunamomis baterijomis (2 AAA).
  • Gentle+ technologija užtikrina optimalią pripūtimo greičio bei slėgio kontrolę.
  • Pakuotėje: kraujospūdžio matuoklis, 2 AAA baterijos, vartotojo instrukcija.
  • Prietaisui suteikiama 5 metų garantija.

  Techniniai duomenys

  Manžetės dydis: 13,5–21,5 cm
  Dydis: 73 x 66 x 38 mm
  Svoris: 124 g (su baterijomis)

  Matavimo diapazonas

  0–299 mmHg
  40–200 dūžiai/min.

  Microlife yra pirmaujantis pasaulinis prekės ženklas, siūlantis inovatyvius medicinos diagnostikos prietaisus. Kompanija teikia rinkai technologinius sprendimus, galinčius padėti žmonėms sekti savo sveikatą viso gyvenimo bėgyje.

  Naudojimas

  Šį prietaisą turi naudoti suaugę asmenys. Nenaudokite šio prietaiso kūdikiams ar naujagimiams. Išsamią naudojimo instrukciją rasite pakuotėje.

 • Alternatyvios prekės

  Medisana riešinis kraujospūdžio matuoklis BW 320

  Automatinis riešinis kraujospūdžio matuoklis matuoja sistolinį, diastolinį kraujo spaudimą ir pulsą riešo srityje. Nustato širdies ritmo sutrikimus. 

  1995
  Omron kraujospūdžio matuoklis RS6

  Naujausias automatinis riešinis kraujospūdžio matuoklis su pažangiausiomis technologijomis: išmanioji rankovė, nereguliaraus širdies plakimo ir judėjimo nustatymas, pažangus širdies padėties daviklis, teisingos rankovės uždėjimo sistema. Labai kompaktiškas, ypatingai lengvas, plonas ir tylus. Didelis ekranas ir atmintis. Puikiai tinka dažnai keliaujantiems ir aktyviai gyvenantiems.

  7739
  Medisana Ecomed kraujospūdžio matuoklis BW82E

  Kraujospūdžio matuoklis tvirtinamas ant riešo puikiai nustato kraujo spaudimą ir širdies ritmo sutrikimus. Matuokliu gali naudotis net 2 asmenys – išsaugoma 60 matavimo duomenų kiekvienam. 

  1549
  Medisana kraujospūdžio matuoklis BW300 Connect

  Riešinis kraujospūdžio matuoklis tiksliai nurodo faktinį sistolinį kraujospūdį ir diastolinį kraujospūdį bei pulsą. Gali naudotis du vartotojai – kiekvienam po 180 atminties vietų. 

  5995
  Rossmax kraujospūdžio matuoklis S150

  Riešinis kraujospūdžio matuoklis skirtas kraujo spaudimui ir pulsui nustatyti. Lengvai valdomas prietaisas įspėja apie nereguliarų širdies ritmą ir hipertenzijos riziką.  

  2661
  Omron kraujospūdžio matuoklis RS2

  Greitas, pilnai automatizuotas riešinis kraujospūdžio matuoklis su dideliu skystųjų kristalų ekranu aiškiai ir tiksliai parodo kraujo spaudimą. Išsaugo 30 paskutinių matavimo rezultatų. 

  4995