Prekių katalogas

Omron kraujospūdžio matuoklis RS2

 • Omron kraujospūdžio matuoklis RS2

  5495
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 20 EUR

  Į krepšelį 

  Greitas, pilnai automatizuotas riešinis kraujospūdžio matuoklis su dideliu skystųjų kristalų ekranu aiškiai ir tiksliai parodo kraujo spaudimą. Išsaugo 30 paskutinių matavimo rezultatų. 

  Gamintojas
  Omron (Japonija)
  Prekės ženklas
  Omron
 • Omron RS2 automatinis riešinis kraujospūdžio matuoklis pasižymi aukštu tikslumu ir garantuoja malonų bei paprastą procedūrą namų sąlygomis. Prietaisas yra itin greitas, matavimas užtruks trumpiau nei 1 minutę. Ne tik funkcionalus, bet ir kompaktiškas – užima mažai vietos, todėl puikiai tiks dažnai keliaujantiems asmenims. Kokybiškas automatinis prietaisas padės savarankiškai ir lengvai stebėti savo sveikatos būklę.

  • Pilnai automatinis riešinis kraujopūdžio matuoklis.
  • Didelis skaitmeninis skystųjų kristalų ekranas.
  • Išsaugo 30 paskutinių matavimo rezultatų.
  • Vidutinė manžetė tinka rankos apimtims nuo 13,5–21,5 cm.
  • Rankovė yra pagaminta iš švelnios nailono medžiagos.
  • Saugus, nes kliniškai patvirtintas (Tarptautinis protokolas).
  • Itin lengvas ir kompaktiškas, sveria apie 117 g be elementų.
  • Prietaisui suteikiama 3 metų garantija.

  Pakuotėje: matuoklis, manžetė, vartotojo instrukcija, dėklas, baterijos, garantinis lapas, kraujospūdžio pasas.

  Omron – tarptautinis automatizacijos sistemų, elektroninių dalių ir medicininės įrangos gamintojas, užimantis lyderio poziciją rinkoje. Šio prekės ženklo medicininė technika padeda vartotojui sekti kūno ir sveikatos pokyčius bei suteikia visavertį ir aktyvų gyvenimą.

  Naudojimas

  Šį prietaisą turi naudoti suaugę asmenys. Nenaudokite šio prietaiso kūdikiams ar naujagimiams. Išsamią naudojimo instrukciją rasite pakuotėje.

 • Alternatyvios prekės

  Microlife kraujospūdžio matuoklis BP W1 BASIC

  Riešinis kraujospūdžio matuoklis su įdiegta PAD aritmijų aptikimo technologija matuoja kraujo spaudimą ir įspėja apie širdies ritmo nukrypimus. Išsaugo paskutinių 60 matavimų duomenis. 

  6495
  Omron kraujospūdžio matuoklis RS6

  Naujausias automatinis riešinis kraujospūdžio matuoklis su pažangiausiomis technologijomis: išmanioji rankovė, nereguliaraus širdies plakimo ir judėjimo nustatymas, pažangus širdies padėties daviklis, teisingos rankovės uždėjimo sistema. Labai kompaktiškas, ypatingai lengvas, plonas ir tylus. Didelis ekranas ir atmintis. Puikiai tinka dažnai keliaujantiems ir aktyviai gyvenantiems.

  7739
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax kraujospūdžio matuoklis S150

  Riešinis kraujospūdžio matuoklis skirtas kraujo spaudimui ir pulsui nustatyti. Lengvai valdomas prietaisas įspėja apie nereguliarų širdies ritmą ir hipertenzijos riziką.  

  2995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana kraujospūdžio matuoklis BW300 Connect

  Riešinis kraujospūdžio matuoklis tiksliai nurodo faktinį sistolinį kraujospūdį ir diastolinį kraujospūdį bei pulsą. Gali naudotis du vartotojai – kiekvienam po 180 atminties vietų. 

  5995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Oromed kraujospūdžio matuoklis ORO-SM2 Comfort

  Kokybiškas kraujospūdžio matuoklis ypatingai greitai ir tiksliai nustato kraujo spaudimą ir aptinka nereguliarų širdies ritmą. Prietaisas dedamas ant riešo. 

  2795
  Prekė išparduota. Susisiekite