Prekių katalogas

Mechaniniai

 • Subalansuota mityba ir tinkamas gyvenimo būdas – sveikos širdies ir geros savijautos garantas. Svarbiausi pakitimai organizme įvyksta dėl kraujotakos ir širdies ligų. Svarbu nuolat stebėti sveikatos būklę ir reguliariai matuoti kraujo spaudimą. Siūlome įsigyti patikimus ir patvarius delninius kraujo spaudimo matuoklius, kurie padės stebėti sveikatos būklę namuose. Mechaniniai kraujo spaudimo matuokliai padeda geriau pažinti savo savijautą ir tiksliai, bei paprastai matuoja kraujo spaudimą. Integruota balionėlio ir vožtuvo sistema suteikia galimybę lengvai valdyti oro išleidimą ir gauti tikslius rezultatus. Mūsų siūlomuose rinkiniuose taip pat rasite kokybišką stetoskopą, nustatantį ne tik širdies, bet ir plaučių, bei skrandžio sukeliamus garsus. Sveikatos priežiūrą paverskite gyvenimo būdu. Užtikrinkite gerą savijautą jau dabar!

  Rossmax Mechaninis kraujospūdžio matuoklis GD102

  Mechaninis kraujospūdžio matuoklis skirtas tiems, kurie įgudę naudotis lengvojo lydinio stetoskopu. Tikslūs matavimo rezultatai su mažiausia matavimo paklaida.

  3495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax aneroidinis kraujospūdžio matuoklis GB102

  Aneroidinis kraujospūdžio matuoklis yra patikimas, tikslus ir greitas. Patogiam ir saugiam matuoklio laikymui pridedamas kompaktiškas dėklas su užtrauktuku.

  3495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Microlife delninis kraujospūdžio matuoklis BP AG1-40

  Delninis kraujo spaudimo matuoklis su integruota balionėlio ir vožtuvo sistema, palengvinančia visą matavimo procesą.  

  2995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Microlife aneroidinis kraujospūdžio matavimo komplektas BP AG1-20

  Aneroidinis kraujospūdžio matavimo rinkinys, skirtas naudoti ant žasto, užtikrina tikslius rezultatus. Pilnas komplektas su stetoskopu.

  1949
  Prekė išparduota. Susisiekite