Prekių katalogas

Ultragarsiniai

 • Ultragarsiniai inhaliatoriai, pasižymintys naujausiomis technologijomis, yra skirti astmai, cistinei fibrozei, LOPL ir kitoms kvėpavimo takų ligoms ar sutrikimams palengvinti. Žmonėms, kurie serga astma arba kenčia nuo alergijų ir nori išvengti varginančių simptomų, ultragarsinis inhaliatorius yra tikras pagalbininkas. Ultragarsiniai nuo kompresorinių inhaliatorių skiriasi tuo, kad vaistinį tirpalą mažais lašeliais paverčia greičiau ir savo darbą atlieka šiek tiek tyliau. Farma24 siūlo platų Medisana, Omron, Herupa, Vapo gamintojų ultragarsinių inhaliatorių pasirinkimą suaugusiems ir vaikams. Kompaktiški prietaisai tinkami naudoti ne tik namuose, bet ir darbe ar kelionių metu. Mažiesiems mažiau diskomforto suteiks inhaliatoriai, turintys galimybę prisijungti prie žaidimo telefone.

  PIC tinklelinis inhaliatorius AIREasy On

  Pirmasis nešiojamas tinklelinis inhaliatorius, kurį galima naudoti be rankų. Itin lengvas ir patogus, todėl terapijos metu galėsite dirbti, mokytis, žaisti, ar ruošti maistą.

  7495
  Herupa inhaliatorius Smart Mesh Plus

  Inovatyvus belaidis tinklelinis inhaliatorius veikia be garso ir itin efektyviai perneša medikamentus į kvėpavimo takus. Inhaliacijos metu gali būti sujungtas su žaidimu išmaniajame telefone. 

  7295
  Herupa tinklelinis inhaliatorius Smart Mesh

  Tinklelinis inhaliatorius veikia be garso, todėl juo galėsite naudotis ir naktį, inhaliacija nesukels nemalonių jausmų vaikams ir netrukdys aplinkinių.

  6795
  Vapo ultragarsinis inhaliatorius VP-M1

  Netriukšmingas ultragarsinis inhaliatorius veikia ypač tyliai ir efektyviai perneša medikamentus į kvėpavimo takus. Palengvina sekreciją,peršalimą bei sumažina bronchų spazmus.

  4995
  Omron ultragarsinis inhaliatorius MicroAIR U100

  TOP prekė! Patogus naudojimas bet kur ir bet kada. Kišeninis, lengvas, mažas, begarsis ir galingas! Galimas naudoti bet kurioje padėtyje, net gulint. Tinka inhaliuoti net miegančius vaikus.

  14995
  Medisana ultragarsinis inhaliatorius USC

  Išskirtinis ultragarsinis inhaliatorius, tinkantis visai šeimai. Kompaktiškas ir lengvai į delną telpantis prietaisas astmos ir peršalimo simptomų palengvinimui.

  8495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Oromed ultragarsinis inhaliatorius ORO-MESH su adapteriu

  Ultragarsinis inhaliatorius skirtas asmenims sergantiems astma, bronchitu ar laringitu. Mažas, lengvas ir kišeninis prietaisas puikiai tiks kelionėse, išvykose, darbe ar namuose. Komplekte rasite adapterį.

  6595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana ultragarsinis inhaliatorius IN 525

  Veiksmingas ultragarsinis inhaliatorius pritaikytas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Efektyviai perneša medikamentus į viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. 

  6495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Oromed ultragarsinis inhaliatorius ORO-MESH

  Ultragarsinis inhaliatorius skirtas asmenims sergantiems astma, bronchitu ar laringitu. Mažas, lengvas ir kišeninis prietaisas puikiai tiks kelionėse, išvykose, darbe ar namuose. Naudojamas net gulint.

  6195
  Prekė išparduota. Susisiekite