Prekių katalogas

Cukrinio diabeto priemonės

 • Sergant cukriniu diabetu ir norint valdyti situaciją, turėti cukrinio diabeto priemones yra būtina. Stebėti gliukozės kiekį kraujyje padės šie siūlomi prietaisai – greiti ir tikslūs gliukomačiai. Šios priemonės Jums padės nustatyti cukraus kiekį kraujyje, padės suprasti, kaip Jūsų valgymo įpročiai, aktyvumas, patiriamos emocijos veikia cukraus kiekį kraujyje. Ypač pravers dažniems tyrimams atlikti, kai norima stebėti vaistų nuo diabeto poveikį. Išmanūs prietaisai geba išsaugoti atmintyje rezultatų duomenis ir gali suteikti informaciją apie gliukozės kiekio kraujyje vidurkį per nustatytą laiką. Taip pat įsigykite gliukomačiams skirtas diagnostines juosteles. Rūpinkitės savo ir artimųjų sveikata!

  Rossmax gliukomatis HS200

  Pažangus gliukozės kiekio kraujyje matuoklis atlieka tyrimą net su mažu kiekiu kraujo. Didelis ir kontrastingas ekranas, rezultatai pateikiami aiškiai skaitmeniniais skaičiais.

  5495
  Medisana gliukozės matuoklio rinkinys Meditouch 2 mg/dL

  Gliukozės kiekio kraujyje matavimo rinkinys, kuris padės dar lengviau sekti sveikata namų sąlygomis. Visi reikalingi įrankiai vietoje, todėl nereikės jų pirkti atskirai.

  3395
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana gliukozės matuoklio rinkinys MEDITOUCH 2 mmol/L

  Išmanus gliukozės kiekio kraujyje matavimo aparatas greitai ir tiksliai atlieka tyrimą su mažu kraujo kiekiu. Rezultatus galima perkelti į VitaDock® programą mobiliajame telefone. 

  4495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax HS200 gliukomačio diagnostinės juostelės, 50 vnt.

  Steriliai supakuotos gliukozės kiekio kraujyje matavimo testo juostelės specialiai skirtos Rossmax HS200 gliukomačiui.

  2395
  Prekė išparduota. Susisiekite