Prekių katalogas

Prožektoriai

 • Dienos metu, apšviestoje aplinkoje jaučiamės saugiai ir užtikrintai. Tačiau sutemus negalime tiksliai matyti objektų ir tai apsunkina kasdienybę, darbą ar laisvalaikį. Grįžtantiems vėlai vakare iš darbo, prieš miegą vedžiojantiems šunis bei kitiems naktinius pasivaikščiojimus propaguojantiems asmenims sakome: „Tamsios naktys – ne kliūtis“. Paprasti ir patogaus valdymo prožektoriai užtikrins itin galingą šviesos srautą bet kur ir bet kada. Kompaktiški ir ekonomiški prietaisai gali padėti atliekant įvairius darbus – teritorijų patruliavimą, norint užtikrinti apsaugą ar tiesiog mėgautis šviesos pliūpsniu žvejyboje, iškyloje ar kasdienybėje. Pas mus rasite aukštos kokybės garsių prekės ženklų – Energizer, Nitecore prožektorius. Ergonomiški žibintuvėliai ant galvos suteikia itin platų ir ryškų šviesos srautą, šviečiantį net iki 80 metrų. Prietaisai leis mėgautis ilgaamžiškumu, kadangi daugelis turi įkraunamas baterijas ir patogų išjungimą ir įjungimą. Šviesa ir galia jums!

  Energizer įkraunamas prožektorius ant galvos Vision Ultra 400 Lumens

  Įkraunamas, ergonomiškas ir galingas žibintuvėlis ant galvos išskiria 400 liumenų šviesos srautą ir nepertraukiamas gali veikti net iki 22 valandų.

  3495
  Energizer prožektorius ant galvos Vision Ultra 450 Lumens su 3 AA elementais

  Ergonomiškas ir patogaus valdymo prožektorius ant galvos užtikrina ryškų 450 liumenų šviesos spindulį ir jūsų saugumą bėgiojant, medžiojant ar vedžiojant šunį tamsoje.

  2595
  Energizer raktų pakabukas su žibintuvėliu

  Kompaktiškas, aukštos kokybės ir itin praktiškas raktų pakabutis su žibintuvėliu puikiai pasitarnaus kasdienėse situacijose, sukurdamas 12 liumenų šviesos srautą.

  995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Energizer įkraunamas prožektorius Hybrid Pro Spotlight Hard Case Pro

  Ekonomiškas, galiūngas prožektorius turi 600 liumenų šviesos srautą, kurios bangos ilgis yra apie 425 m. Pagamintas iš tvirto plastiko su ergonomiška pistoleto tipo rankena. 

  5995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Energizer prožektorius Project Plus 400 Lumens Hard Case Pro

  Lengvas ir kompaktiškas prožektorius išskiria 400 liumenų šviesos spindulį ir apšviečia tiek toli, tiek arti esančius objektus. Atlaiko kritimą net iš 7 metrų.

  3695
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Energizer prožektorius ant galvos Vision HD 250 Lumens su 3 AAA elementais

  Paprastas ir patogaus valdymo prožektorius ant galvos užtikrina ryškų šviesos spindulį ir jūsų saugumą bėgiojant, medžiojant ar vedžiojant šunį tamsoje.

  1895
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Energizer prožektorius ant galvos Vision 100 Lumens su 3 AAA elementais

  Atsparus drėgmei prožektorius ant galvos užtikrina galingą šviesos srautą. Pritaikomas aktyviam laisvalaikiui – stovyklaujant, žvejyboje ar medžioklėje.

  1495
  Prekė išparduota. Susisiekite