Lubrikantai

 • Siekiantiems pagerinti jausmingas akimirkas, siūlome medicininius, natūralius lubrikantus, kurie suteiks galimybę išsklaidyti rutiną ir paįvairinti romantinį gyvenimą. Prekiaujame klientų pripažintais lubrikantų prekės ženklais, tokiais kaip: pjur, Liquid Silk, JOYDIVISION, Earthly Body, WET ir kt. Ekologiški, praturtinti natūraliomis veikliosiomis medžiagomis lubrikantai užtikrina ilgesnį malonumą, geresnį slydimą bei neleidžia išsausėti odai. Naujų seksualinių patirčių pagerinimas arba jų ieškojimas yra priimtinas ir toleruotinas reiškinys, būtinas sveikiems santykiams palaikyti, todėl nesivaržykite. Mes Jums padėsime.

  Gelis Durex Sensilube Intimate Moisturising, 40 ml

  Vandens pagrindo gelis suteikia papildomą drėgmę ir apsaugo nuo trinties seksualinių santykių metu. Saugo, maitina, palaiko odos drėgmę ir puikiai atkartoja natūralią moters lubrikaciją.

  895
  Gelis Durex Naturals Intimate, 100 ml

  Sterilus vandens pagrindo gelis giliai drėkina ir suteikia ilgalaikį slydimą seksualinio akto metu. Pagamintas iš natūralių medžiagų, kurios gaivina ir maitina odą. 

  995
  Lubrikantas pjur MED Sensitive Glide, 100 ml

  Vandens pagrindo lubrikantas užtikrina malonią ir lengvą sueitį, palaiko ilgalaikį slydimo efektą lytinio akto metu. 

  1095
  Lubrikantas pjur MED Soft Glide, 100 ml

  Silikono pagrindo lubrikantas padeda išvengti skausmingų pojūčių ir palaiko ilgalaikį slydimo efektą seksualinio akto metu. Puikiai tinka sausai ir jautriai odai. 

  1195
  Lubrikantas pjur MED Vegan Glide, 100 ml

  Vandens pagrindo lubrikantas ne tik drėkina, bet taip pat ramina ir saugo odą. Padeda išvengti trinties bei užtikrina ilgalaikę drėgmę ir slydimą lytinių santykių metu. 

  1295
  Lubrikantas pjur MED Natural Glide, 100 ml

  Natūralus vandens pagrindo lubrikantas užtikrina ilgalaikio slydimo poveikį. Giliai drėkina ir atgaivina net ypač jautrią odą. Lengvai nuplaunamas

  1195
  Lubrikantas pjur MED Repair Glide, 100 ml

  Vandens pagrindo lubrikantas padeda išvengti trinties, intensyviai drėkina ir užtikrina ilgalaikį slydimą lytinių santykių metu. Skirtas sausai ir ypač jautriai odai. Puikiai atkartoja natūralią moters lubrikaciją. 

  1395
  Lubrikantas pjur MED Premium Glide, 100 ml

  Silikono pagrindo lubrikantas padeda išvengti trinties bei užtikrina ilgalaikę drėgmę ir slydimą. Atgaivina odą, suteikia jai elastingumo. 

  1395
  Ejakuliaciją atitolinantis purškiklis pjur MED Pro Long, 20 ml

  Purškiklis skirtas atitolinti vyro priešlaikinę ejakuliaciją ir prailginti lytinį akto trukmę. Sumažina vyro jautrumą ir padidina seksualinę ištvermę. 

  1295
  Ejakuliaciją atitolinantis serumas pjur MED Pro Long, 20 ml

  Uždelsiančio poveikio serumas atitolina vyro orgazmą ir prailgina lytinį aktą. Pagerina seksualinį ištvermingumą.

  1395
  Lubrikantas Liquid Silk

  Vandens pagrindo lubrikantas tinka net jautriausiai odai. Drėkina intymias kūno vietas, sumažina nemalonumo ir trinties pojūčius seksualinio akto metu. 

  595 - 1495