Prekių katalogas

Seksualinei sveikatai

 • Kokybiškas seksualinis gyvenimas yra vertinamas kaip neatskiriama visaverčių santykių dalis, tačiau vis dažniau intensyvus tempas, stresas ir žalingi įpročiai turi neigiamą įtaką žmogaus lytinei sveikatai – nebeužtenka įprastų pojūčių, sumažėja libido, lytinis potraukis. Tokiu atveju natūralu, jog ieškoma sprendimo būdų, kurie vėl leis pajusti didesnį malonumą, pasitikėti savimi ir mėgautis spontaniškumu. Pagerinkite romantinę savijautą, išbandydami auštos kokybės veikliosiomis medžiagomis prisotintus maisto papildus, kurie skatina susijaudinimą, didina vyrišką ištvermę ir padeda nepritrūkti energijos. Jūsų šeimos planavimui ir meilės žaidimams, siūlome natūralius medicininius lubrikantus, skirtus pašalinti intymių santykių metų atsiradusius nemalonius pojūčius. Na, o jeigu greitu metu neketinate pastoti, verta pabandyti moterišką prezervatyvą, kuris neabejotinai nustebins antrąją pusę. Kontraceptinę priemonę galima įsidėti dar prieš seksą, todėl tai suteikia galimybę mėgautis meilės žaidimais be jokių pertraukimų. Intriguojantis seksualinės sveikatos prekių asortimentas tikrai padovanos puikią savijautą ir praskaidrins Jūsų rutiną.

  Sasmar vaisingumo lubrikantas Conceive Plus, 75 ml

  Klinikiniais tyrimais patvirtintas vaisingumo lubrikantas gali natūraliai padidinti tikimybę pastoti. Švelniai drėkina makšties gleivinę ir yra saugus spermatozoidams. 

  2696
  2995 Sutaupykite 299
  Durex lubrikantas Naturals Hyaluro, 100 ml

  Natūralus vandens pagrindu sukurtas lubrikantas padeda palaikyti ilgalaikį slydimą lytinio akto metu bei užtikrina drėgnumo pojūtį. Efektyviai gaivina ir drėkina odą.

  1076
  1195 Sutaupykite 119
  pjur lubrikantas MED Sensitive Glide, 100 ml

  Vandens pagrindo lubrikantas užtikrina malonią ir lengvą sueitį, palaiko ilgalaikį slydimo efektą lytinio akto metu. 

  1346
  1495 Sutaupykite 149
  pjur lubrikantas MED Soft Glide, 100 ml

  Silikono pagrindo lubrikantas padeda išvengti skausmingų pojūčių ir palaiko ilgalaikį slydimo efektą seksualinio akto metu. Puikiai tinka sausai ir jautriai odai. 

  1346
  1495 Sutaupykite 149
  pjur lubrikantas MED Vegan Glide, 100 ml

  Vandens pagrindo lubrikantas ne tik drėkina, bet taip pat ramina ir saugo odą. Padeda išvengti trinties bei užtikrina ilgalaikę drėgmę ir slydimą lytinių santykių metu. 

  1346
  1495 Sutaupykite 149
  pjur lubrikantas MED Natural Glide, 100 ml

  Natūralus vandens pagrindo lubrikantas užtikrina ilgalaikio slydimo poveikį. Giliai drėkina ir atgaivina net ypač jautrią odą. Lengvai nuplaunamas

  1076
  1195 Sutaupykite 119
  pjur lubrikantas MED Repair Glide, 100 ml

  Vandens pagrindo lubrikantas padeda išvengti trinties, intensyviai drėkina ir užtikrina ilgalaikį slydimą lytinių santykių metu. Skirtas sausai ir ypač jautriai odai. Puikiai atkartoja natūralią moters lubrikaciją. 

  1256
  1395 Sutaupykite 139
  pjur lubrikantas MED Premium Glide, 100 ml

  Silikono pagrindo lubrikantas padeda išvengti trinties bei užtikrina ilgalaikę drėgmę ir slydimą. Atgaivina odą, suteikia jai elastingumo. 

  1616
  1795 Sutaupykite 179
  pjur ejakuliaciją atitolinantis purškiklis MED Pro Long, 20 ml

  Purškiklis skirtas atitolinti vyro priešlaikinę ejakuliaciją ir prailginti lytinį akto trukmę. Sumažina vyro jautrumą ir padidina seksualinę ištvermę. 

  1346
  1495 Sutaupykite 149
  Maisto papildas Spanish Fly S-Drops, 15ml

  Seksualinio gyvenimo kokybei pagerinti skirti maisto papildai tiek vyrams, tiek moterims. Ypatinga formulė taip pat suteiks naujus pojūčius bei potyrius lovoje.

  Maisto papildas Spanish Drops Extra, 30ml

  Maisto papildai skirti abejoms lytims – tiek vyrams, tiek moterims. Didesniam susijaudinimui, ištvermingumui ir malonesnėms sekso akimirkoms.

  1495
  Maisto papildas moterims Spanish Love Drops secrets, 30ml

  Maisto papildai moterims didesniam susijaudinimui ir energijai palaikyti. Veikia stimuliuojančiai ir sumažina nuovargį.

  1995
  Maisto papildas vyrams ero by HOT Volume+ sperma, 30ml

  Maisto papildai vyrams, jų energijai, ištvermingumui ir seksualiniam susijaudinimui.

  1395
  Maisto papildas vyrams Prorino Potency, 7 pakeliai

  Maisto papildai vyrams, siekiantiems kokybiško ir visaverčio seksualinio gyvenimo. Miltelių pavidalu, tirpstantys vandenyje.

  2095
  Ormelle moteriškas prezervatyvas, 5 vnt.

  Natūralaus latekso moteriškas prezervatyvas sumažina pastojimo riziką ir užtikrina malonų lytinį aktą. Lubrikuotas ir elektroniniu būdu patikrintas.

  1595
  Ormelle moteriškas prezervatyvas

  Natūralaus latekso moteriškas prezervatyvas sumažina pastojimo riziką ir užtikrina malonų lytinį aktą. Lubrikuotas ir elektroniniu būdu patikrintas.

  VA W.O.W moteriški prezervatyvai, 3 vnt.

  Natūralaus latekso moteriškas prezervatyvas apsaugo nuo neplanuoto nėštumo ir suteikia moteriai didesnė kontrolę lytinio akto metu.

  Pasante nėštumo testas Clear Sign Midstream (srovinis)

  Nėštumo testas aptinka hormono gonadropino (hCG) kiekį kraujyje ir tiksliai nustato ankstyvą nėštumą. Rezultatai pateikiami per 1 minutę. 

  Pasante nėštumo testai Clear Sign Dip & Read (juostelė), 3 vnt.

  Nėštumo testas, skirtas savikontrolei, greitai nustato ankstyvą nėštumą. Tikslūs rezultatai pateikiami per 1 minutę. 

  Pasante nėštumo testas MEDICheck hCG (kasetė)

  Aukšto tikslumo nėštumo testas skirtas ankstyvajam nėštumui nustatyti. Rezultatai pateikiami per 3–5 minutes. 

  Pasante Internal moteriški prezervatyvai, 30 vnt.

  Moteriškas prezervatyvas efektyviai užtikrina saugų ir malonų seksualinį aktą. Papildomai lubrikuoto prezervatyvo sudėtyje nėra latekso.  

  6495
  Pasante Internal moteriški prezervatyvai

  Moteriškas prezervatyvas efektyviai užtikrina saugų ir malonų seksualinį aktą. Papildomai lubrikuoto prezervatyvo sudėtyje nėra latekso.  

  Maisto papildas vyrams Prorino Potency Caps, 5 kaps.

  Maisto papildas vyrams didina ir aktyvina vyrišką seksualinę energiją. Sureguliuoja seksualinio gyvenimo ritmą. 

  1995
  Maisto papildas vyrams HOT V-Activ Man, 20 kaps.

  Maisto papildas vyrams gali padėti padidinti lytinį potraukį ir pasiekti geresnę seksualinę savijautą. Skirta vyro pajėgumui bei ištvermei, jo didesniam pasitikėjimui sukurti. 

  1795