Prekių katalogas

Skaitmeniniai

 • Normali kūno temperatūra turi didelę įtaką bendrai savijautai. Kūno temperatūros padidėjimas gali rodyti įvairius organizmo pokyčius – infekcijas, rimtus sužeidimus ar traumas, bei kitus susirgimus, todėl svarbu stebėti temperatūros rodiklius. Pas mus rasite ypač aukštos kokybės universalius skaitmeninius termometrus, kurie greitai ir tiksliai išmatuoja žmogaus kūno temperatūrą burnoje, tiesiojoje žarnoje ar pažastyje. Galite rinktis iš plataus asortimento ir patrauklių kainų. Siūlome termometrus pritaikytus ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Žaismingi delfino formos skaitmeniniai prietaisai pagaminti be gyvsidabrio, taigi yra saugūs ir patogūs naudoti. Mūsų siūlomi medicininiai prietaisai pasižymi patvarumu, rezultatų tikslumu ir atsparumu vandeniui. Nedvejokite ir išsirinkite skaitmeninį termometrą papildydami savo vaistinėlę aukštos kokybės termometru!

  Omron skaitmeninis termometras ECO-TEMP Basic

  Universalus ir praktiškas skaitmeninis termometras valdomas vienu mygtuko paspaudimu.

  Microlife skaitmeninis termometras kūdikiams MT 1871

  Greitas ir saugus skaitmeninis termometras idealiai tinkantis kūdikiams. Patogi ir tiksli rektalinio matavimo patirtis per 10 sekundžių. 

  1095
  Microlife skaitmeninis termometras lanksčiu galiuku MT 1931 GT

  Skaitmeninis termometras lanksčiu, paauksuotu galiuku palengvins matavimo patirtį ir puikiai tiks žmonėms, alergiškiems nikeliui. Rezultatus gausite per 1 minutę.  

  1095
  Medisana skaitmeninis termometras FTC

  Kompaktiškas ir lengvas skaitmeninis termometras tiksliai matuoja vaikų ir suaugusių kūno temperatūrą burnoje, tiesiojoje žarnoje ir pažastyje. Išsaugo paskutinio matavimo duomenis. 

  495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax skaitmeninis termometras TG100

  Universalus skaitmeninis termometras tiksliai atlieka kūno temperatūros matavimus burnoje, tiesiojoje žarnoje ir pažastyje. Greitas prietaisas rezultatus pateikia vos per 1 minutę.  

  795
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana skaitmeninis termometras TM700

  Aukšto tikslumo skaitmeninis termometras su lanksčiu galiuku tiksliai matuoja temperatūrą pažastyje, burnoje ir tiesiojoje žarnoje. Rezultatai gaunami vos per 10 sekundžių.  

  995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Microlife skaitmeninis termometras MT 1951 su LCD ekranu

  Patogus ir greitas skaitmeninis termometras tiksliai išmatuoja kūno temperatūrą per 10 sekundžių. Unikalus prietaisas atsparus vandeniui, todėl jį galima dezinfekuoti. 

  895
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Microlife skaitmeninis termometras MT 16F1

  Skaitmeninis termometras tiksliai matuoja kūno temperatūrą ir pateikia rezultatus per 60 sekundžių. Išsaugo paskutinio matavimo rezultatą. 

  695
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron skaitmeninis termometras Flex-Temp Smart

  Aukštos kokybės termometras – saugus ir patogus temperatūros matavimas per trumpą laiką (10s). Lankstus.

  1695
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron skaitmeninis termometras ECO-TEMP Smart

  Universalus. Labai greitas temperatūros matavimas (per 10s). Aukštos kokybės termometras.

  1295
  Prekė išparduota. Susisiekite