Elektroninės asmeninės svarstyklės

 • Elektroninės svarstyklės būtinos tiems, kurie reguliariai rūpinasi sveikata ir siekia norimų kūno pokyčių. Siūlome išmanias, žaismingų dizainų svarstykles, įsiliejančias į bet kurį namų interjerą. Praktiškos ir lengvos, neužimančios daug vietos svarstyklės, gali suteikti motyvacijos ir padėti pasiekti matomų rezultatų. Šie inovatyvūs medicininiai prietaisai tinka naudoti visiems – tiek norintiems stebėti kūno svorį, tiek siekiantiems priaugti arba atsikratyti nereikalingų kilogramų. Stipraus stiklo, inovatyvios asmeninės svarstyklės tiksliai matuoja kūno svorį ir aiškiai pateikia rezultatus LCD ekrane. Paprastas naudojimas – svarstyklėse įdiegta automatinė įjungimo ir išjungimo funkcija. Sekite kūno pokyčius ir pasiekite svajonių kūną bet kuriuo metų laiku!

  Medisana elektroninės svarstyklės PS 439 Glass

  Žaismingo dizaino asmeninės svarstyklės atrodo itin moderniai, įsilieja į vonios arba miegamojo interjerą ir suteikia erdvei jaukumo. Inovatyvi daviklių sistema tiksliai nurodo kūno svorį.

  2695
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 438 Glass

  Unikalaus dizaino elektroninės svarstyklės ypatingai pagyvina vonios arba miegamojo interjerą. Su 4 daviklių sistema tiksliai nurodo kūno svorį. 

  1849
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 437 Glass

  Modernios ir stilingos elektroninės svarstyklės su inovatyvia daviklių sistema tiksliai matuoja kūno svorį. Svoris rodomas arba svarais, arba kilogramais.

  2695
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 436 Glass

  Pagamintos iš stipraus stiklo, inovatyvios asmeninės svarstyklės su 4 daviklių technologija tiksliai matuoja kūno svorį ir aiškiai nurodo gautus rezultatus LCD ekrane.

  2695
  Hi-Tech svarstyklės vaikams ORO-BABY Scale

  Tikslios elektroninės svarstyklės, skirtos kūdikiams ir vaikams iki 20 kg sverti. Paprastas naudojimas, stabili konstrukcija. 

  4495
  Medisana elektroninės svarstyklės Glass PS400

  Inovatyvios asmeninės svarstyklės tiksliai ir saugiai nurodo kūno svorį. Didelis LCD ekranas ir paprastas valdymas. 

  1194
  Omron elektroninės svarstyklės HN 288

  Labai tikslios elektroninės asmeninės svarstyklės su svorio skirtumo funkcija ir dideliu LCD ekranu. Maksimali keliamoji galia180 kg. Saugus ir stabilus korpusas su didele platforma.

  3195
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 470 XL Glass

  Elektroninės svarstyklės, skirtos sekti svorio ir kūno sudėjimo pokyčius. Patvaraus dizaino stiklinės svarstyklės gali išmatuoti svorį iki 250 kg.

  2995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 500 Black Glass

  Stiklinės juodos spalvos svarstyklės tiksliai matuoja svorį iki 180 kg ir aiškiai parodo rezultatus dideliame ekrane. Puikus aksesuaras vonios kambaryje ar miegamajame. 

  2595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 500 Gold Glass

  Stiklinės aukso spalvos svarstyklės tiksliai matuoja svorį iki 180 kg ir aiškiai parodo rezultatus dideliame ekrane. Puikus aksesuaras vonios kambaryje ar miegamajame.

  2595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 440

  Modernios ir saugios elektroninės svarstyklės tiksliai matuoja kūno svorį. Maksimalus sveriamas svoris: 180 kg. Integruotas automatinis įsijungimas ir išsijungimas.

  2217
  Prekė išparduota. Susisiekite