Prekių katalogas

Aromaterapija

 • Aromaterapija – alternatyvios medicinos forma, kurioje naudojami eteriniai aliejai, padedantys palaikyti sveikatą ir gerą savijautą. Tai yra iš augalų išgaunami aliejai, sudaryti iš terpeninių junginių, sulaikantys jų skleidžiamus kvapus. Įkvėpti eteriniai aliejai gali stimuliuoti limbinės sistemos sritis, atsakingas už Jūsų emocijas, elgesį, kvapų pojūtį ir ilgalaikę atmintį. Aromaterapija gali padėti pagerinti situaciją, jei susiduriate su nerimo sutrikimais ar prasta miego kokybe. Norint apsisaugoti arba sumažinti peršalimo simptomus naudokite rinktinius eterinius aliejus, kurie turi antibakterinį, antivirusinį poveikį, nuramina, drėkina ir minkština odą. Difuzoriumi skleidžiami eterinių aliejų kvapai sukurs tobulą namų gaivą bei jaukumą bet kuriuo metų laiku. Pagerinkite gyvenimo kokybę natūraliu gamtos prisilietimu!

  Medisana citrinžolių eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia prabangos ir gaivos pojūtį patalpoms. Citrinžolių aromato. 

  Medisana laukinių uogų eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia nuostabiai saldų laukinių uogų aromatą vidaus patalpoms. Sukuria jaukią atmosferą ir lengvą aromatinį rūką. 

  Medisana citrinų eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia gaivų citrusinių vaisių aromatą patalpoms. Citrinų aromato.

  Medisana apelsinų eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia vidaus patalpoms gaivų apelsino žievelės aromatą. Pagerina oro kokybę ir padeda užtikrinti malonų kvapą. 

  Medisana kanangų eterinis aliejus Ylang-Ylang, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia prabangos ir egzotikos pojūtį patalpoms. Kanangų aromato.

  Biocos penkiagyslių mirtenių niaulių eterinis aliejus, 5 ml

  Aliejui būdingas energizuojantis poveikis ir stimuliuojančios savybės. Niaulių eterinis aliejus pasižymi antibakterinėmis, antivirusinėmis ir priešinfekcinėmis savybėmis.

  995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana levandų eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia švelnų ir raminantį gaivos pojūtį patalpoms. Levandų aromato.

  895
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana pipirmėčių eterinis aliejus, 10 ml

  Eterinis aliejus, skirtas Medisana kvapų difuzoriams, suteikia vidaus patalpoms intensyvų ir gaivų mentolio aromatą. Pagerina oro kokybę ir padeda užtikrinti malonų kvapą. 

  949
  Prekė išparduota. Susisiekite