Prekių katalogas

Elektra, apšvietimas

 • Įvairūs elektronikos prietaisai tapo neatsiejama kasdienybės dalimi, palengvinančia buitį, darbą ar net laisvalaikį, tačiau, kad jie veiktų – reikia kokybiškos ir ilgaamžiškos energijos. Farma24 puslapyje siūlome įsigyti įkroviklius, įvairių tipų elementus ir galingus prožektorius. Aukštos kokybės šarminės ir įkraunamos baterijos suteiks elektros energiją prietaisams, naudojamiems kiekvieną dieną – televizoriaus pulteliui, laikrodžiui ir žadintuvui. Jeigu nusprendėte tausoti žemę ir naudoti įkraunamas baterijas, niekaip neišsiversite be šių inovatyvių kroviklių. Itin kompaktiški ir patogūs prietaisai skirti cilindriniams elementams įkrauti ir yra tinkami naudoti ne tik namuose, bet ir darbe ar kelionėje. Mes siūlome įvairius įkroviklius, tinkančius AA, AAA, C ir D baterijoms krauti. Internetinėje svetainėje Farma24 taip pat rasite hermetiškus ir tvirtus prožektorius, kurie suteiks galingą šviesos srautą kariškiams, medžiotojams, žvejams ir keliautojams. Tinkami naudoti ir buityje, patogūs ir universalūs žibintuvėliai yra hermetiški ir atsparūs vandeniui net iki 2 metrų gylyje.

  Energizer įkraunamas prožektorius ant galvos Vision Ultra 400 Lumens

  Įkraunamas, ergonomiškas ir galingas žibintuvėlis ant galvos išskiria 400 liumenų šviesos srautą ir nepertraukiamas gali veikti net iki 22 valandų.

  3495
  Energizer prožektorius ant galvos Vision Ultra 450 Lumens su 3 AA elementais

  Ergonomiškas ir patogaus valdymo prožektorius ant galvos užtikrina ryškų 450 liumenų šviesos spindulį ir jūsų saugumą bėgiojant, medžiojant ar vedžiojant šunį tamsoje.

  2595
  Panasonic Eneloop įkroviklis BQ-CC87 su USB maitinimo laidu

  Daugiafunkcis įkroviklis Panasonic Eneloop skirtas įkrauti AA arba AAA elementus per USB laidą. LED indikatoriai praneša apie baterijų įkrovos lygį.

  3995
  Panasonic Eneloop elementų įkroviklis Pro Smart & Quick su 4 AA elementais

  Išmanus ir greitas įkroviklis skirtas AA ir AAA elementams įkrauti. Integruoti 4 LED, 3 spalvų indikatoriai, pranešantys apie baterijų įkrovos lygį. Komplekte yra 4 AA elementai.

  4495
  Energizer elementų įkroviklis Maxi su 4 AA elementais

  Aukštos kokybės baterijų įkroviklis, skirtas 4 AA arba AAA elementams. Itin kompaktiškas prietaisas tikrina įtampą ir saugo elementus nuo perkrovimo. Komplekte yra 4 AA baterijos.

  2495
  Energizer Power 9 V šarminis elementas, 1 vnt.

  Šarminis 9 V elementas, skirtas naudoti dažnai buityje pasitaikančiuose prietaisuose: nuotoliniuose valdymo pulteliuose, žibintuvėliuose, elektros įrankiuose.

  Duracell AA 2500 mAh įkraunami elementai, 4 vnt.

  Patikimos įkraunamos AA nikelio-metalo hidrido baterijos, pasižyminčios geromis charakteristikomis didelės iškrovos sąlygomis. Tinka maitinti kasdienius buityje naudojamus prietaisus.

  1595
  Duracell AAA 850 mAh įkraunami elementai, 4 vnt.

  Aukštos kokybės įkraunami AAA nikelio-metalo hidrido elementai, pasižymintys didesne talpa ir mažesne savaimine iškrova. Naudojamos didesnės įtampos reikalaujančiuose įrenginiuose.

  1595
  Nitecore elementų įkroviklis Intellicharger i4

  Inovatyvus įkroviklis, skirtas Li-Ion, NiMH ir NiCd tipo elementams. Valdo įkrovos procesą, apsaugo nuo perkaitimo bei tinka elektroninių cigarečių akumuliatoriams.

  3495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana antidepresinė dienos šviesos lempa LT500

  Apvali dienos šviesos lempa tolygiai paskirsto šviesą bei padeda išlaikyti stabilią emocinę būseną su 4 spalvų funkcija, veikiančia pagal Jūsų nuotaiką. 

  11495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana antidepresinė dienos šviesos lempa LT460

  Maža ir lengva dienos šviesos lempa, praverčianti kelionėse bei namuose, su reguliuojama šviesos intensyvumo funkcija, kuri mažiau vargina akis. 

  6995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Energizer raktų pakabukas su žibintuvėliu

  Kompaktiškas, aukštos kokybės ir itin praktiškas raktų pakabutis su žibintuvėliu puikiai pasitarnaus kasdienėse situacijose, sukurdamas 12 liumenų šviesos srautą.

  995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Energizer įkraunamas prožektorius Hybrid Pro Spotlight Hard Case Pro

  Ekonomiškas, galiūngas prožektorius turi 600 liumenų šviesos srautą, kurios bangos ilgis yra apie 425 m. Pagamintas iš tvirto plastiko su ergonomiška pistoleto tipo rankena. 

  5995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Energizer prožektorius Project Plus 400 Lumens Hard Case Pro

  Lengvas ir kompaktiškas prožektorius išskiria 400 liumenų šviesos spindulį ir apšviečia tiek toli, tiek arti esančius objektus. Atlaiko kritimą net iš 7 metrų.

  3695
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Energizer prožektorius ant galvos Vision HD 250 Lumens su 3 AAA elementais

  Paprastas ir patogaus valdymo prožektorius ant galvos užtikrina ryškų šviesos spindulį ir jūsų saugumą bėgiojant, medžiojant ar vedžiojant šunį tamsoje.

  1895
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Energizer prožektorius ant galvos Vision 100 Lumens su 3 AAA elementais

  Atsparus drėgmei prožektorius ant galvos užtikrina galingą šviesos srautą. Pritaikomas aktyviam laisvalaikiui – stovyklaujant, žvejyboje ar medžioklėje.

  1495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Panasonic Eneloop elementų įkroviklis BQ-CC51E

  Efektyvus, lengvo naudojimo prietaisas, skirtas AA ir AAA baterijoms įkrauti. Kompaktiškas, kelioninis įkroviklis vienu metu galima krauti 2 arba 4 baterijas.

  1995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Energizer elementų įkroviklis Universal

  Universalus elementų įkroviklis skirtas AA, AAA, C, D ir 9 V tipo baterijoms. Įkrovimo metu srovė automatiškai parenkama pagal elementų talpą.

  2795
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Panasonic Eneloop Pro AA 2500 mAh BK-3HCDE/4LE elementai, 4 vnt.

  Žemo savaiminio išsikrovimo AA nikelio-metalo hidrido baterijos pasižymi didele talpa ir mažesne savaimine iškrova. Iš anksto įkrauti, draugiški aplinkai, energiją ir pinigus taupantys elementai.

  2295
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Panasonic Eneloop AA 1900 mAh BK-3MCCE/4LE elementai, 4 vnt.

  Įkraunamos AA nikelio-metalo hidrido baterijos pasižymi didele talpa ir mažesne savaimine iškrova. Ilgo veikimo, iš anksto įkrauti, energiją ir pinigus taupantys elementai.

  1695
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Panasonic Eneloop Pro AAA 930 mAh BK-4HCDE/4LE elementai, 4 vnt.

  Įkraunamos AAA nikelio-metalo hidrido baterijos pasižymi didele talpa ir mažesne savaimine iškrova. Energiją taupantys – gali būti iš naujo įkrauti net iki 2100 kartų.

  2295
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Panasonic Eneloop AAA 750 mAh BK-4MCCE/4LE elementai, 4 vnt.

  Įkraunamos nikelio-metalo hidrido baterijos pasižymi didele talpa ir mažesne savaimine iškrova. Ilgo veikimo, iš anksto įkrauti, energiją ir pinigus taupantys elementai.

  1195
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Duracell Duralock AA LR6 šarminiai elementai, 12 vnt.

  Inovatyvūs AA šarminiai elementai puikiai tinka maitinti dažniausiai buityje naudojamus elektronikos prietaisus. Su Duralock technologija, todėl nenaudojami išlaiko energiją iki 10 metų.

  1295
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Duracell Duralock AAA LR03 šarminiai elementai, 12 vnt.

  Aukštos kokybės AAA šarminės baterijos puikiai tinka maitinti dažniausiai buityje naudojamus elektronikos prietaisus: televizoriaus pultelius, fotoaparatus, žibintuvėlius, elektroninius žaislus ir pan.

   

  1295
  Prekė išparduota. Susisiekite