Svarstyklės

 • Svorio stebėjimas aktualus ne tik metantiems kūno svorį, bet ir užsiimančius profesionaliu sportu ar sergant įvairiomis ligomis. Matomi teigiami pokyčiai gali būti motyvuojantys nepasiduoti ir siekti savo tikslo, suprasti, kad Jūsų darbas nenuėjo veltui. Svoris yra linkęs kisti ir tam daug įtakos turi druskų ir vandens kiekis, kurį suvartojate per parą ar žarnyno reakcija į tam tikrus produktus. Farma24 siūlo ne tik elektronines, virtuvines svarstykles, bet ir kūno sudėties matuoklius. Kūno sudėties matuokliai suteiks Jums galimybę apskaičiuoti ne tik kūno svorį, bet ir kūno riebalų procentinį dydį, kūno masės indeksą, skeleto raumenų procentinį dydį. Laimės pagrindas – sveikata, tad rūpinkitės ja!

  Medisana elektroninės svarstyklės PS 439 Glass

  Žaismingo dizaino asmeninės svarstyklės atrodo itin moderniai, įsilieja į vonios arba miegamojo interjerą ir suteikia erdvei jaukumo. Inovatyvi daviklių sistema tiksliai nurodo kūno svorį.

  2695
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 438 Glass

  Unikalaus dizaino elektroninės svarstyklės ypatingai pagyvina vonios arba miegamojo interjerą. Su 4 daviklių sistema tiksliai nurodo kūno svorį. 

  1849
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 437 Glass

  Modernios ir stilingos elektroninės svarstyklės su inovatyvia daviklių sistema tiksliai matuoja kūno svorį. Svoris rodomas arba svarais, arba kilogramais.

  2695
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 436 Glass

  Pagamintos iš stipraus stiklo, inovatyvios asmeninės svarstyklės su 4 daviklių technologija tiksliai matuoja kūno svorį ir aiškiai nurodo gautus rezultatus LCD ekrane.

  2695
  Omron kūno sudėties matuoklis su svarstyklėmis BF 511

  Profesionalus kūno sudėties analizatorius ypač tiksliai apskaičiuoja kūno masės indeksą, riebalus bei skeletinių raumenų kiekį. Puikiai tinka vaikams nuo 6 metų amžiaus. 

  9495
  Medisana virtuvinės svarstyklės KS 200

  Aukštos kokybės nerūdijančio plieno virtuvinės svarstyklės aiškiai nurodo matuojamo produkto svorį. Papildomai integruota taros atėmimo funkcija. 

  995
  Medisana elektroninės svarstyklės Glass PS400

  Inovatyvios asmeninės svarstyklės tiksliai ir saugiai nurodo kūno svorį. Didelis LCD ekranas ir paprastas valdymas. 

  1194
  Omron elektroninės svarstyklės HN 288

  Labai tikslios elektroninės asmeninės svarstyklės su svorio skirtumo funkcija ir dideliu LCD ekranu. Maksimali keliamoji galia180 kg. Saugus ir stabilus korpusas su didele platforma.

  3195
  Medisana kūno analizės svarstyklės BS 465 Black

  Funkcionalus kūno sudėties analizatorius tiksliai matuoja svorį, riebalų, skysčių ir raumenų kiekį. Svarstyklės gali išsaugoti net 8 žmonių duomenis. Spalva – juoda.

  3395
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana kūno analizės svarstyklės BS 465 White

  Funkcionalus kūno sudėties analizatorius tiksliai matuoja svorį, riebalų, skysčių ir raumenų kiekį. Svarstyklės gali išsaugoti net 8 žmonių duomenis. Spalva – balta.

  3395
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana kūno analizės svarstyklės TargetScale 3 Connect

  Kūno masę analizuojančios svarstyklės su Bluetooth funkcija nustato kaulų, kūno riebalų, vandens ir raumenų masės kiekį bei gali apskaičiuoti žmogui reikalingą dienos kalorijų poreikį. Atmintyje išsaugo net 240 matavimų rezultatų. 

  9995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 500 Gold Glass

  Stiklinės aukso spalvos svarstyklės tiksliai matuoja svorį iki 180 kg ir aiškiai parodo rezultatus dideliame ekrane. Puikus aksesuaras vonios kambaryje ar miegamajame.

  2595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 500 Black Glass

  Stiklinės juodos spalvos svarstyklės tiksliai matuoja svorį iki 180 kg ir aiškiai parodo rezultatus dideliame ekrane. Puikus aksesuaras vonios kambaryje ar miegamajame. 

  2595
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana elektroninės svarstyklės PS 440

  Modernios ir saugios elektroninės svarstyklės tiksliai matuoja kūno svorį. Maksimalus sveriamas svoris: 180 kg. Integruotas automatinis įsijungimas ir išsijungimas.

  2217
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana virtuvinės svarstyklės KS250

  Nerūdijančio plieno virtuvinės svarstyklės tiksliai ir suprantamai nurodo maisto produktų svorį. Puikiai veikiantis Bluetooth ryšys. 

  2661
  Prekė išparduota. Susisiekite