Prekių katalogas

Inhaliatoriai

 • Inhaliatorius – nepakeičiamas medicininis prietaisas, gelbstintis kovoje su viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų ligomis. Inhaliacinė terapija visame pasaulyje plačiai naudojama vaikų ir suaugusiųjų ne tik medicinos įstaigose, bet ir namuose. Šis prietaisas skystį paverčia aerozoliu, tinkamu įkvėpti, vaistas padeda atverti kvėpavimo takus, leidžia daugiau oro judėti iš ir į plaučius ir taip padeda lengviau kvėpuoti. Inhaliatoriai naudojami plačiai paplitusių susirgimų, tokių kaip astma, bronchitas, laringitas ar šienligė, profilaktikai. Skirtingos ligos ir susirgimai reikalauja skirtingų prietaisų, todėl siūlome platų ultragarsinių, kompresorinių inhaliatorių ir jų priedų pasirinkimą, tarpines vaistams inhaliuoti. Skirti visai šeimai – tiek suaugusiems, tiek vaikams.

  Homed kompresorinis inhaliatorius JLN-2300AIR

  Kompresorinis inhaliatorius efektyviai vykdo visų skystų medikamentų pernešimo į kvėpavimo takus terapijas. Valdomas vieno mygtuko paspaudimu. 

  3195
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana kompresorinis inhaliatorius IN 600

  Aukštos kokybės inovatyvus inhaliatorius visai šeimai, specialiai pagamintas intensyviai, nepertraukiamai inhaliacinei terapijai. Labai tylus, garso lygis vos 45 dBA.

  9995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Nero suslėgtas įkvepiamasis deguonis su kauke 95%, 14 L

  Suslėgtas įkvėpiamasis deguonis aliuminiame cilindre puikiai pasitarnaus sportininkams, kvėpavimo ligų kamuojamiems asmenims ar net moksleiviams – visiems, kuriems trūksta koncentracijos ar natūralaus deguonies gurkšnio. Su kauke ir vamzdeliu.

  2995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kompresorinis inhaliatorius C28P (NE-C105-E)

  Veiksmingas ir efektyvus inhaliatorius, kuris sumažinima gydymo laiką ir vaistų išeikvojimą! Galingas, tad efektyviai pasiekia tiek viršutinius, tiek apatinius kvėpavimo takus. Ypač higieniškas.

  8995
  Oromed kompresorinis inhaliatorius ORO-FAMILY Plus

  Kompaktiškas kompresorinis inhaliatorius visai šeimai – tiek suaugusiems, tiek vaikams. Inhaliatorius palengvina slogos, sinusito, bronchito, ar gerklų uždegimo simptomus. 

  4495
  Philips Respironics kompresorinis inhaliatorius Elegance

  Kompresorinis inhaliatorius specialiai pagamintas su 5 angomis, leidžiančiomis išoriškai maišytis skysčiui ir dujoms. Veiksmingai perneša medikamentus į paciento kvėpavimo takus.

  6995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax inhaliatoriaus priedų rinkinys

  Kokybiškas ir universalus aksesuarų rinkinys, skirtas kompresoriniams Rossmax NE100 ir NJ100 inhaliatoriams. 

  1995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Herupa inhaliatoriaus kaukė suaugusiems

  Itin patogi, kokybiška pakaitinė kaukė suaugusiajam, specialiai pritaikyta tinkleliniam Herupa Smart Mesh inhaliatoriui.

  995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Herupa inhaliatoriaus kaukė vaikams

  Sterili, kokybiška ir itin patogi vaikiška kaukė, specialiai pritaikyta tinkleliniam Herupa Smart Mesh inhaliatoriui.  

  Herupa inhaliatorius Smart Mesh Plus

  Inovatyvus belaidis tinklelinis inhaliatorius veikia be garso ir itin efektyviai perneša medikamentus į kvėpavimo takus. Inhaliacijos metu gali būti sujungtas su žaidimu išmaniajame telefone. 

  9495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Herupa tinklelinis inhaliatorius Smart Mesh

  Tinklelinis inhaliatorius veikia be garso, todėl juo galėsite naudotis ir naktį, inhaliacija nesukels nemalonių jausmų vaikams ir netrukdys aplinkinių.

  7995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Hi-Tech inhaliatorius ORO-COMPACT BABY

  Aukštos kokybės kompresorinis inhaliatorius, skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų ligų inhaliacinei prevencijai. Galima naudoti visus skystus vaistus.

  4795
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana burnos kandiklis ir nosies antgalis inhaliatoriui IN500/550

  Vaiko ir suaugusiojo burnos kandiklis ir nosies antgalis inhaliatoriui IN500 ir IN550. 

  Medisana kompresorinis inhaliatorius IN 510

  Greitas ir efektyvus kompresorinis inhaliatorius, skirtas naudoti visai šeimai – tiek vaikams, tiek suaugusiems. Veiksmingai inhaliuoja bene visus medikamentinius skysčius.

  5995
  Medisana kompresorinis inhaliatorius In 550 Pro

  Inhaliatorius skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų, tokių kaip astma, bronchitas ar laringitas, profilaktikai. Palengvina susirgimų simptomus. 

  6995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana kompresorinis inhaliatorius IN500

  Kompresorinis inhaliatorius tinka visiems šeimos nariams. Jį galima naudoti sergant astma, faringitu, laringitu ir kitais bronchiniais susirgimais. 

  5995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana oro filtras ir purkštuvas inhaliatoriui IN500/550

  Oro filtrai ir purkštuvas tinkantys Medisana inhaliatoriui IN500 ir IN550.

  1195
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana oro padavimo vamzdelis inhaliatoriui IN500/550

  Oro padavimo vamzdelis tinkantis Medisana inhaliatoriams IN500 ir IN550. 

  495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana ultragarsinis inhaliatorius IN 525

  Veiksmingas ultragarsinis inhaliatorius pritaikytas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Efektyviai perneša medikamentus į viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. 

  6495
  Medisana ultragarsinis inhaliatorius USC

  Išskirtinis ultragarsinis inhaliatorius, tinkantis visai šeimai. Kompaktiškas ir lengvai į delną telpantis prietaisas astmos ir peršalimo simptomų palengvinimui.

  8495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Microlife inhaliatorius vaikams NEB 400

  Žaismingo dizaino inhaliatorius pagamintas specialiai galvojant apie vaikus ir jų poreikius. Nedidelis prietaisas efektyviai inhaliuoja vaistus ir sėkmingai perneša juos į viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus.

  5995
  Microlife kompresorinis inhaliatorius NEB 1000 Mini

  Aukštos kokybės kompresorinis inhaliatorius, skirtas astmos, lėtinio bronchito bei kitų kvėpavimo takų ligų inhaliacinei prevencijai. Galima naudoti visus skystus vaistus.

  6495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Microlife kompresorinis inhaliatorius vaikams NEB 200

  Mažas inhaliatorius specialiai pagamintas vaikams, kad nesukeltų streso ir nemalonių pojūčių. Patogus gaminys tinka daugeliui inhaliuojamų skysčių.  

  5995
  Microlife profesionalus kompresorinis inhaliatorius NEB PRO

  Profesionalus kompresorinis inhaliatorius, skirtas greitai ir veiksmingai kvėpavimo takų profilaktikai. Gali būti naudojamas kaip nosies plovyklė. Pritaikytas nenutraukiamam naudojimui.

  6495
  Prekė išparduota. Susisiekite