Prekių katalogas

Inhaliatoriai

 • Inhaliatorius – nepakeičiamas medicininis prietaisas, gelbstintis kovoje su viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų ligomis. Inhaliacinė terapija visame pasaulyje plačiai naudojama vaikų ir suaugusiųjų ne tik medicinos įstaigose, bet ir namuose. Šis prietaisas skystį paverčia aerozoliu, tinkamu įkvėpti, vaistas padeda atverti kvėpavimo takus, leidžia daugiau oro judėti iš ir į plaučius ir taip padeda lengviau kvėpuoti. Inhaliatoriai naudojami plačiai paplitusių susirgimų, tokių kaip astma, bronchitas, laringitas ar šienligė, profilaktikai. Skirtingos ligos ir susirgimai reikalauja skirtingų prietaisų, todėl siūlome platų ultragarsinių, kompresorinių inhaliatorių ir jų priedų pasirinkimą, tarpines vaistams inhaliuoti. Skirti visai šeimai – tiek suaugusiems, tiek vaikams.

  Pic RinoFlux 0.9% tirpalas inhaliacijoms ir nosiai, 20 vnt., 5ml.

  Fiziologinis tirpalas tinkantis Jums ir Jūsų vaikams. Tai nosį valantis druskos tirpalas, kurį taip pat tinkama naudoti aerozolių terapijoje. 

  795
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Pic kompresorinis inhaliatorius AirStylo

  Itin mažas mikro kompresorinis inhaliatorius puikiai tinkantis keliaujantiems žmonėms. Tylus ir su reguliuojamu greičiu inhaliatorius tiks visai šeimai. 

  6495
  Oromed kompresorinis inhaliatorius ORO-FAMILY Plus

  Kompaktiškas kompresorinis inhaliatorius visai šeimai – tiek suaugusiems, tiek vaikams. Inhaliatorius palengvina slogos, sinusito, bronchito, ar gerklų uždegimo simptomus. 

  4495
  AirPhysio Children teigiamo slėgio iškvėpimo aparatas vaikams

  Rankinis plaučių fizioterapijos aparatas skirtas vaikams, padedantis įveikti peršalimus ir gripo simptomus. Aparatas naudojamas siekiant pagerinti gleivių pašalinimą iš kvėpavimo takų, be jokių vaistų. 

  7995
  Omron kompresorinis inhaliatorius C28P (NE-C105-E)

  Veiksmingas ir efektyvus inhaliatorius, kuris sumažinima gydymo laiką ir vaistų išeikvojimą! Galingas, tad efektyviai pasiekia tiek viršutinius, tiek apatinius kvėpavimo takus. Ypač higieniškas.

  6795
  Homed kompresorinis inhaliatorius JLN-2300AIR

  Kompresorinis inhaliatorius efektyviai vykdo visų skystų medikamentų pernešimo į kvėpavimo takus terapijas. Valdomas vieno mygtuko paspaudimu. 

  3195
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana kompresorinis inhaliatorius IN 600

  Aukštos kokybės inovatyvus inhaliatorius visai šeimai, specialiai pagamintas intensyviai, nepertraukiamai inhaliacinei terapijai. Labai tylus, garso lygis vos 45 dBA.

  9995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Philips Respironics kompresorinis inhaliatorius Elegance

  Kompresorinis inhaliatorius specialiai pagamintas su 5 angomis, leidžiančiomis išoriškai maišytis skysčiui ir dujoms. Veiksmingai perneša medikamentus į paciento kvėpavimo takus.

  6995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax inhaliatoriaus priedų rinkinys

  Kokybiškas ir universalus aksesuarų rinkinys, skirtas kompresoriniams Rossmax NE100 ir NJ100 inhaliatoriams. 

  1995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  AirPhysio virpantis teigiamo slėgio iškvėpimo prietaisas

  AirPhysio prietaisas skirtas paaugliams ir suaugusiems, siekiant pagerint kasdienį kvėpavimą ir gleivių pašalinimą iš kvėpavimo takų. 

  7995
  PIC tinklelinis inhaliatorius AIREasy On

  Pirmasis nešiojamas tinklelinis inhaliatorius, kurį galima naudoti be rankų. Itin lengvas ir patogus, todėl terapijos metu galėsite dirbti, mokytis, žaisti, ar ruošti maistą.

  7495
  Nero suslėgtas įkvepiamasis deguonis su kauke 95%, 14 L

  Suslėgtas įkvėpiamasis deguonis aliuminiame cilindre puikiai pasitarnaus sportininkams, kvėpavimo ligų kamuojamiems asmenims ar net moksleiviams – visiems, kuriems trūksta koncentracijos ar natūralaus deguonies gurkšnio. Su kauke ir vamzdeliu.

  2995
  Philips Respironics astmos tarpinė

  Antistatinė astmos inhaliacinė tarpinė, leidžianti astma sergantiems pacientams lengviau pasisavinti vaistus. Sulaiko vaistus ilgiau ir suteikia daugiau laiko įkvėpti.  

  1695
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Philips Respironics astmos tarpinė su kauke

  Lengvai valoma ir prižiūrima astmos inhaliacinė tarpinė, leidžianti astma sergantiems pacientams lengviau pasisavinti vaistus.  

  2495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Herupa inhaliatoriaus kaukė suaugusiems

  Itin patogi, kokybiška pakaitinė kaukė suaugusiajam, specialiai pritaikyta tinkleliniam Herupa Smart Mesh inhaliatoriui.

  1095
  Herupa inhaliatoriaus kaukė vaikams

  Sterili, kokybiška ir itin patogi vaikiška kaukė, specialiai pritaikyta tinkleliniam Herupa Smart Mesh inhaliatoriui.  

  Herupa inhaliatorius Smart Mesh Plus

  Inovatyvus belaidis tinklelinis inhaliatorius veikia be garso ir itin efektyviai perneša medikamentus į kvėpavimo takus. Inhaliacijos metu gali būti sujungtas su žaidimu išmaniajame telefone. 

  7295
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Herupa tinklelinis inhaliatorius Smart Mesh

  Tinklelinis inhaliatorius veikia be garso, todėl juo galėsite naudotis ir naktį, inhaliacija nesukels nemalonių jausmų vaikams ir netrukdys aplinkinių.

  6795
  Hi-Tech inhaliatorius ORO-COMPACT BABY

  Aukštos kokybės kompresorinis inhaliatorius, skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų ligų inhaliacinei prevencijai. Galima naudoti visus skystus vaistus.

  4795
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana burnos kandiklis ir nosies antgalis inhaliatoriui IN500/550

  Vaiko ir suaugusiojo burnos kandiklis ir nosies antgalis inhaliatoriui IN500 ir IN550. 

  Medisana kompresorinis inhaliatorius IN 510

  Greitas ir efektyvus kompresorinis inhaliatorius, skirtas naudoti visai šeimai – tiek vaikams, tiek suaugusiems. Veiksmingai inhaliuoja bene visus medikamentinius skysčius.

  5995
  Medisana kompresorinis inhaliatorius In 550 Pro

  Inhaliatorius skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų, tokių kaip astma, bronchitas ar laringitas, profilaktikai. Palengvina susirgimų simptomus. 

  6995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana kompresorinis inhaliatorius IN500

  Kompresorinis inhaliatorius tinka visiems šeimos nariams. Jį galima naudoti sergant astma, faringitu, laringitu ir kitais bronchiniais susirgimais. 

  5995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax kompresorinis inhaliatorius NE100

  Kompresorinis inhaliatorius skirtas astmos ir kitų kvėpavimo takų ligų profilaktikai, kurių metu reikia naudoti aerozolines formos vaistus. Tinkamas daugumos skysčių inhaliacijoms.

  5495