Prekių katalogas

AirPhysio virpantis teigiamo slėgio iškvėpimo prietaisas

 • AirPhysio virpantis teigiamo slėgio iškvėpimo prietaisas

  7995
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 40 EUR

  Į krepšelį 

  AirPhysio prietaisas skirtas paaugliams ir suaugusiems, siekiant pagerint kasdienį kvėpavimą ir gleivių pašalinimą iš kvėpavimo takų. 

 • AirPhysio virpantis teigiamo slėgio iškvėpimo prietaisas sukelia vibraciją kvėpavimo takų sienelėse, kuri atlaisvina gleives, bei padidina endobronchinį spaudimą. Toks procesas padeda užtikrinti, kad išvėpimo metu būtų galima išlaikyti kvėpavimo takų praeinamumą ir sumažinti gleivių kaupimosi tikimybę. Prietaisas atlieka visiškai natūralų procesą, kuris vadinamas osciliaciniu teigiamu iškvėpimo slėgiu. Šis procesas padeda palaikyti optimalią švarą plaučiuose ir atkuria jų talpą.

  • AirPhysio virpantis teigiamo slėgio iškvėpimo prietaisas suaugusiems.
  • Rekomenduojama naudoti tiems, kurie neturi sunkių kvėpavimo sutrikimų.
  • Gali padėti sulėtinti ligos progresavimą ir palengvinti kvėpavimo takų ligas.
  • Prietaisas naudojamas norint pašalinti gleives iš kvėpavimo takų.
  • Padeda apsisaugoti nuo plaučių komplikacijų po operacijos.
  • Greita ir lengva naudotis šiuo prietaisu.
  • Pakuotėje rasite: teigiamo slėgio iškvėpimo prietaisą ir naudojimo instrukciją.

  Techniniai duomenys

  Dydis: 46 x 56 x 126 mm
  Svoris: 120 g

  AirPhysio kuria inovatyvius natūralios terapijos prietaisus, kurie padėtų palengvinti simptomus sergantiems kvėpavimo takų ligomis.

  Naudojimas

  Prietaisą naudokite 5–10 minučių, 1–3 kartus per dieną. Aparatas yra nesterilus, todėl prieš naudojimą jį reikia išvalyti. Pakuotėje rasite naudojimo instrukciją, kurioje rasite visą reikalingą informaciją apie naudojimą ir atsargumo priemones.

 • Alternatyvios prekės

  Omron kompresorinis inhaliatorius A3 Complete NE C300

  3-jų pozicijų purkštuvas leidžia greitai ir efektyviai gydyti viršutinius, vidurinius ir apatinius kvėpavimo takus atskirai! Galimybė tikslingai gydyti tik ten, kur reikia. Galingas, greitas ir patikimas!

  5995
  Omron kompresorinis inhaliatorius su aspiratoriumi C301 DuoBaby 2in1

  Skirtas kūdikiams ir mažiems vaikams. Efektyvios inhaliacijos tiek viršutiniams, tiek apatiniams kvėpavimo takams, naudojant 2 skirtingas inhaliatoriaus galvutes. Su nosies aspiratoriumi. Ergonomiškas ir higieniškas. Paprasta naudoti ir prižiūrėti. 

  9895
  Medisana kompresorinis inhaliatorius IN 600

  Aukštos kokybės inovatyvus inhaliatorius visai šeimai, specialiai pagamintas intensyviai, nepertraukiamai inhaliacinei terapijai. Labai tylus, garso lygis vos 45 dBA.

  9995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Omron kompresorinis inhaliatorius su nosies plovykle C102

  NAUJIENA! Puikiai pasitarnaus tiek pavasarį ar vasarą, tiek rudenį ar žiemą. Efektyviai gydo bei palengvina įvairių alergijų (pvz. šienligės) ir paršalimo ar kitų kvėpavimo takų ligų simptomus! Tinkantis ir vaikams ir suaugusiems!

  6295
  Pic kompresorinis inhaliatorius AirFamily Evolution

  AirFamily Evolution technologiškai pažangus inhaliatorius su praktišku „viskas viename“. dizainu kompaktiškas naudoti namuose. Sukurtas naudotis visai šeimai. 

  6495