Prekių katalogas

Pulsoksimetrai

 • Rūpintis sveikata padės kišenėje telpantis, itin mažas, bet labai vertingas prietaisas – pulsoksimetras ant piršto. Šis naudojimui namuose pritaikytas prietaisas nustato arterinio kraujo įsotinimą deguonimi (SpO2) ir nurodo širdies ritmą, o gauti rezultatai gali perspėti apie pirmuosius virusinių kvėpavimo takų ligų simptomus. Pažangus ir inovatyviomis funkcijomis papildytas prietaisas suteikia galimybę vykdyti paciento arba savo būklės stebėjimą namuose ar darbe, išvengiant vizito pas gydytojus. Tyrimas atliekamas itin paprastai, uždėjus pulsoksimetrą ant piršto galiuko ir trumpai palaikius. Internetinė parduotuvė farma24 siūlo įsigyti itin aukštos kokybės pulsoksimetrus internetu – vos per kelias sekundes išsiaiškinkite savo arterijų būklę

  Oromed pulsoksimetras Oro-Pulse Yellow

  Tikslus pulsoksimetras ant piršto matuoja deguonies įsisotinimą arteriniame kraujyje ir nustato pulso dažnį. Rezultatai yra aiškiai vaizduojami grafiškai ir pateikiami skaitmeniniais skaičiais.

  3995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Oromed pulsoksimetras Oro-Pulse Black

  Mažas ir kompaktiškas neinvazinis pulsoksimetras greitai nustato arterinio kraujo įsotinimą deguonimi (SpO2) ir pulsą. Integruoti 6 duomenų pateikimo režimai. 

  3995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Oromed pulsoksimetras Oro-Pulse Blue

  Pulsoksimetras ant piršto matuoja deguonies įsisotinimą arteriniame kraujyje, nustato pulso dažnį ir rodo perfuzijos indeksą. Rezultatai pateikiami OLED ekrane net 6 skirtingais pavaizdavimo būdais.

  3995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax pulsoksimetras SB200

  Inovatyvus pulsoksimetras vos vieno mygtuko paspaudimu įvertina arterinio kraujo įsotinimą deguonimi ir fiksuoja širdies ritmą. Integruotas garsinis signalas, grafiškai pateikia rezultatus.

  6995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax pulsoksimetras SB100

  Lengvas ir tikslus pulsoksimetras fiksuoja pulsą ir arterinio kraujo prisotinimą deguonimi. Tinka deguonies terapijos metu bei miego apnėjos diagnostikai. 

  5995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rossmax pulsoksimetras SB210

  Modernus pulsoksimetras ant piršto įvertina arterinio kraujo įsotinimą deguonimi, arterijų būklę ir tiksliai fiksuoja širdies ritmą. Duomenis galima perkelti per „Bluetooth“ į išmanųjį telefoną.

  6995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Wellue pulsoksimetras FS20C

  Inovatyvus pulsoksimetras skirtas neinvaziniam funkcinio deguonies prisotinimo žmogaus arteriniame kraujyje (SpO2) nustatymui ir pulso dažnio matavimui. Tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams. 

  4995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana pulsoksimetras PM 100

  Neinvaziniu būdu nustato arterinio kraujo įsotinimą deguonimi ir pulso dažnį. Mažas ir patogus, turi 6 pasirenkamus ekrano režimus, 10 ryškumo lygių.

  4695
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Microlife pulsoksimetras OXY 300

  Lengvas ir tikslus pulsoksimetras skaičiuoja kraujo įsotinimą deguonimi ir pulso dažnį. Galima rinktis iš 10 ryškumo lygių, 6 skirtingų ekrano vaizdų.

  4495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  ChoiceMMed pulsoksimetras OxyWatch MD300C15D

  Labai tikslus. Nešiojamas. Didelis ir ryškus ekranas. Paprastas naudoti. Tinka vaikams ir suaugusiems.

  4995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Pulsoksimetras A3/XY01

  Lengvas ir tikslus pulsoksimetras fiksuoja pulsą ir arterinio kraujo prisotinimą deguonimi. Tinka miego apnėjos diagnostikai ir žmonėms, sergantiems lėtinėmis plaučių ligomis. 

  4495
  Prekė išparduota. Susisiekite