Rossmax pulsoksimetras SB200

 • Kraunamos nuotraukos
  5495
  Šią prekę turime sandėlyje.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 20€

  Į krepšelį 

  Inovatyvus pulsoksimetras vos vieno mygtuko paspaudimu įvertina arterinio kraujo įsotinimą deguonimi ir fiksuoja širdies ritmą. Integruotas garsinis signalas, grafiškai pateikia rezultatus.

  Gamintojas
  Rossmax
 • Rossmax SB200 modernus ir funkcionalus pulsoksimetras įvertina arterinio kraujo įsotinimą deguonimi ir tiksliai fiksuoja širdies ritmą – dūžius per minutę. Tyrimas atliekamas itin lengvai, uždėjus prietaisą ant piršto galiuko ir trumpai palaikius. Vos per kelias sekundes ir vieno mygtuko paspaudimu  galėsite išsiaiškinti savo arterijų būklę. Dažnu atveju, gauti rezultatai gali perspėti net apie potencialą ligą.

  • Išsamiai klasifikuoja arterijų būklę į 6 lygius.
  • Gauti rezultatai aiškiai pateikiami grafiškai.
  • Valdomas vos vieno mygtuko paspaudimu.
  • Saugus dizainas nepraleidžia išorinių šviesos šaltinių.
  • Integruotas garsinis įspėjamasis signalas.
  • Pakuotėje: 2 AAA baterijos, 1 dirželis, vartotojo instrukcija.
  • Prietaisui suteikiama 2 metų garantija.

  Techniniai duomenys

  Širdies pulso diapazonas: 25–250 dūžiai / min.
  SpO2 matavimo intervalas: 35–99 %
  Maitinimas: 2 AAA baterijos
  Dydis: 63,5 x 34 x 35 mm
  Svoris: 37 g

  Rossmax – pasaulinės sveikatos priežiūros priemonių lyderis, įsipareigojęs rinkai tiekti aukščiausios kokybės diagnostikos produktus ir medicininius prietaisus.

  Naudojimas

  Įdėkite vieną pirštą į įrenginyje esančią ertmę pirštui. Įsitikinkite, kad pirštas yra pilnai įdėtas ir pilnai dengia jutiklius. Atleiskite įrenginį, leisdami jam prispausti pirštą. Paspauskite Įjungimo/išjungimo mygtuką, kad įjungtumėte įrenginį. Matavimo metu rekomenduojama nejudėti. Jūsų matavimai bus rodomi ekrane po kelių sekundžių.

 • Alternatyvios prekės

  ChoiceMMed pulsoksimetras OxyWatch MD300C15D

  Labai tikslus. Nešiojamas. Didelis ir ryškus ekranas. Paprastas naudoti. Tinka vaikams ir suaugusiems.

  4195
  Rossmax pulsoksimetras SB100

  Lengvas ir tikslus pulsoksimetras fiksuoja pulsą ir arterinio kraujo prisotinimą deguonimi. Tinka deguonies terapijos metu bei miego apnėjos diagnostikai. 

  4595
  Microlife pulsoksimetras OXY 300

  Lengvas ir tikslus pulsoksimetras skaičiuoja kraujo įsotinimą deguonimi ir pulso dažnį. Galima rinktis iš 10 ryškumo lygių, 6 skirtingų ekrano vaizdų. 

  3883
  Wellue pulsoksimetras FS20C

  Inovatyvus pulsoksimetras skirtas neinvaziniam funkcinio deguonies prisotinimo žmogaus arteriniame kraujyje (SpO2) nustatymui ir pulso dažnio matavimui. Tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams. 

  3895
  Medisana pulsoksimetras PM 100

  Neinvaziniu būdu nustato arterinio kraujo įsotinimą deguonimi ir pulso dažnį. Mažas ir patogus, turi 6 pasirenkamus ekrano režimus, 10 ryškumo lygių.

  4495