Oro reguliavimo įranga

 • Medisana drėgmės matuoklis HG 100

  Tikslus matuoklis nustato kambario temperatūrą ir santykinės drėgmės lygį. Su įdiegtu žaismingu indikatoriumi (šypsenėlės simbolis), nurodančiu patalpos tinkamumą sveikatai. 

  1195
  Medisana kvapų difuzorius AD 625

  Modernus kvapų difuzorius su ultragarso technologija sukuria miglą ir tolygiai paskirsto malonų aromatą po visą patalpą. Tylus ir energiją taupantis prietaisas su LED apšvietimu. 

  4195
  Hi-Tech ultragarsinis oro drėkintuvas ORO-2020

  Ultragarsinis oro drėkintuvas tyliai ir veiksmingai drėkina sausą patalpos orą. Elegantiško dizaino prietaisas su didele talpa skysčiams ir LCD ekranu. 

  5495
  Medisana oro drėkintuvas AH670

  Ultragarsinis oro drėkintuvas valdomas nuotoliniu būdu efektyviai gerina patalpų oro kokybę. Funkcionalus prietaisas su integruota aromaterapijos funkcija. 

  5895
  Medisana oro drėkintuvas AH662

  Ultragarsinis oro drėkintuvas su integruota eterinių aliejų kvapų talpa tyliai drėkina patalpą ir gerina kvėpuojamo oro kokybę. Energiją taupantis ir automatiškai išsijungiantis.

  3495
  Medisana oro drėkintuvas UHW

  Kambarių oro drėkintuvas užtikrina sveiką vidaus patalpų klimatą, palaikydamas optimalią drėgmę. Gali padėti pagerinti miego ir poilsio kokybę.

  4495
  Kvapų difuzorius Medisana AD635

  Funkcionalus kvapų difuzorius pagamintas iš grūdinto plieno sukuria pageidaujamą vidaus patalpų mikroklimatą ir gerina oro kokybę. Tylus ir energiją taupantis prietaisas. 

  4495
  Medisana difuzorius AD620

  Ultragarso technologijos pagrindu veikiantis aukšto efektyvumo difuzorius paskirsto smulkios miglos pavidalu malonius kvapus po visą patalpą. Galima naudoti eterinius aliejus.

  2649