Prekių katalogas

Oro reguliavimo įranga

 • Komfortą ir jaukumą namuose gali suteikti maži, bet galingi išmanūs prietaisai. Dažnai pasitaikanti problema namų erdvėje – sausas patalpų oras. Tinkamą klimatą užtikrinti gali padėti oro drėkintuvai. Funkcionalūs prietaisai efektyviai gerina oro kokybę ir suteikia galimybę sumažinti sauso oro sukeliamus nemalonius padarinius sveikatai. Lengvai reguliuojami ir netriukšmingi oro drėkintuvai ypač naudingi turintiems alergijas ir jaučiantiems diskomfortą dėl pernelyg sausos gleivinės. Aukštos kokybės gamintojų Oromed ir Medisana prietaisai gali ne tik padėti pagerinti sveikatos būklę, bet ir suteikti malonų aromatą. Oro drėkintuvai turi įdiegtą talpą skirtą eteriniams aliejams, kurie padės atsipalaiduoti ir pasinerti į malonių pojūčių oazę. Taip pat siūlome įsigyti tikslius oro drėgmės matuoklius, galinčius padėti nustatyti kambario temperatūrą ir santykinės drėgmės lygį. Pasinerti į namų komfortą padės Farma24!

  Medisana ultragarsinis oro drėkintuvas AH660

  Aukštos kokybės ultragarsinis oro drėkintuvas efektyviai drėkina patalpas, palaiko tinkamą kambario oro kokybę ir neleidžia išsausėti odai bei gleivinei.  

  5995
  Medisana kvapų difuzorius AD 625

  Modernus kvapų difuzorius su ultragarso technologija sukuria miglą ir tolygiai paskirsto malonų aromatą po visą patalpą. Tylus ir energiją taupantis prietaisas su LED apšvietimu. 

  7995
  Oromed ultragarsinis oro drėkintuvas ORO-2020

  Ultragarsinis oro drėkintuvas tyliai ir veiksmingai drėkina sausą patalpos orą. Elegantiško dizaino prietaisas su didele talpa skysčiams ir LCD ekranu. 

  6295
  Medisana oro drėkintuvas AH662

  Ultragarsinis oro drėkintuvas su integruota eterinių aliejų kvapų talpa tyliai drėkina patalpą ir gerina kvėpuojamo oro kokybę. Energiją taupantis ir automatiškai išsijungiantis.

  4495
  Medisana kvapų difuzorius AD635

  Funkcionalus kvapų difuzorius pagamintas iš grūdinto plieno sukuria pageidaujamą vidaus patalpų mikroklimatą ir gerina oro kokybę. Tylus ir energiją taupantis prietaisas. 

  5995
  Medisana difuzorius AD620

  Ultragarso technologijos pagrindu veikiantis aukšto efektyvumo difuzorius paskirsto smulkios miglos pavidalu malonius kvapus po visą patalpą. Galima naudoti eterinius aliejus.

  3995
  Medisana ultragarsinis oro drėkintuvas AH661

  Kokybiškas ultragarsinis oro drėkintuvas, skirtas drėkinti sausą patalpų orą. Netriukšmingas ir energiją taupantis prietaisas su šildymo funkcija mažina bakterijų kiekį vandenyje. 

  6995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana drėgmės matuoklis HG 100

  Tikslus matuoklis nustato kambario temperatūrą ir santykinės drėgmės lygį. Su įdiegtu žaismingu indikatoriumi (šypsenėlės simbolis), nurodančiu patalpos tinkamumą sveikatai. 

  1995
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana oro drėkintuvas AH670

  Ultragarsinis oro drėkintuvas valdomas nuotoliniu būdu efektyviai gerina patalpų oro kokybę. Funkcionalus prietaisas su integruota aromaterapijos funkcija. 

  6495
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Medisana oro drėkintuvas UHW

  Kambarių oro drėkintuvas užtikrina sveiką vidaus patalpų klimatą, palaikydamas optimalią drėgmę. Gali padėti pagerinti miego ir poilsio kokybę.

  6495
  Prekė išparduota. Susisiekite